Alleen Crunch
Filters
Sort Best verkopende
-
Indiase Terracotta Kleipotjes (Diyas) – Knapperig tot zacht terracotta (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£12.99Indiase Terracotta Kleipotjes (Diyas) – Knapperig tot zacht terracotta (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£12.99 -
UitverkochtBlauwe klei lazurit (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59Blauwe klei lazurit (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59 -
Krijtachtige koekjes - Romig en rokerig (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Krijtachtige koekjes - Romig en rokerig (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Paarse blokken (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99Paarse blokken (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Sandy Tan Sticks - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Sandy Tan Sticks - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.991 recensies
-
Zwarte barbecuballen (zwarte Nakumatt-ballen) - Rookkleilekker (eetbare kleilekker voor pica of geofagie)
£4.49Zwarte barbecuballen (zwarte Nakumatt-ballen) - Rookkleilekker (eetbare kleilekker voor pica of geofagie)
£4.491 recensies
-
Smoky Burfi - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.00Smoky Burfi - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.002 recensies
-
UitverkochtProefpakket met alle Latijns-Amerikaanse klei-ervaringen – inclusief opbergdoos - Eetbare terracotta's, aarden, barros terrones en kaolinen uit heel Latijns-Amerika (proefpakket met eetbare klei bij pica of geofagie)
£17.99Proefpakket met alle Latijns-Amerikaanse klei-ervaringen – inclusief opbergdoos - Eetbare terracotta's, aarden, barros terrones en kaolinen uit heel Latijns-Amerika (proefpakket met eetbare klei bij pica of geofagie)
£17.99 -
UitverkochtRustieke Mini Handgerolde Kleipotjes – Ultra-Hard Indiase Terracotta (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£5.99Rustieke Mini Handgerolde Kleipotjes – Ultra-Hard Indiase Terracotta (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£5.991 recensies
-
Mini kleischotjes – Verse, schone Indiase terracotta schalen (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£2.99Mini kleischotjes – Verse, schone Indiase terracotta schalen (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£2.99 -
UitverkoopMini Whole Gullak – Aardse Indiase Terracotta Spaarpotten (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£7.99£4.99Mini Whole Gullak – Aardse Indiase Terracotta Spaarpotten (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£4.99£7.991 recensies
-
Juhu Nakumatt – Grote Rookkleurige Indiase Kleistukken (Eetbare Klei bij Pica of Geofagie)
£0.99Juhu Nakumatt – Grote Rookkleurige Indiase Kleistukken (Eetbare Klei bij Pica of Geofagie)
£0.992 recensies
-
Caolín Cremino – Romige, bleekbeige kaolienklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59Caolín Cremino – Romige, bleekbeige kaolienklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59 -
Caolín Humo – Gerookte grijze kaolienklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59Caolín Humo – Gerookte grijze kaolienklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59 -
Smokey Pakora - Rode Nakumatt bedekt met rokerige kleien (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99Smokey Pakora - Rode Nakumatt bedekt met rokerige kleien (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Mars Pucks - Zeer aardse gelaagde lekkernijen (Eetbare kleilekkernijen voor pica of geofagie)
£6.99Mars Pucks - Zeer aardse gelaagde lekkernijen (Eetbare kleilekkernijen voor pica of geofagie)
£6.99 -
UitverkochtTerraBricks (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99TerraBricks (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
Rode leisteenpotloden - Eetbare leisteen (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£5.99Rode leisteenpotloden - Eetbare leisteen (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
Droogvruchtenplanken - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Droogvruchtenplanken - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
Roze klei – Krokante cementachtige stukken Indiase klei (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.29Roze klei – Krokante cementachtige stukken Indiase klei (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.291 recensies
-
Kerstklei – Warm geroosterde seizoensgebonden Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£5.99Kerstklei – Warm geroosterde seizoensgebonden Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£5.99 -
Silver Road – Krokante, smaakloze grijze klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.99Silver Road – Krokante, smaakloze grijze klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.99 -
UitverkochtZwarte snoepjeskrakers - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes voor pica of geofagie)
£5.40Zwarte snoepjeskrakers - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes voor pica of geofagie)
£5.402 recensies
-
Grote Indiase bruine terracotta schaaltjes – Harde, rustieke kleischijven (Eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£5.99Grote Indiase bruine terracotta schaaltjes – Harde, rustieke kleischijven (Eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£5.99