Bestsellers
Ontdek onze bestverkochte producten waar onze klanten het meest van houden. Deze artikelen zijn consequent populair en worden zeer goed beoordeeld. Mis onze bestsellers niet!
Filters
Sort Uitgelicht
-
UitverkoopMysterieuzes kleurmengsels - eetbare klei 'Lucky Dip' uit de regenboog (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£4.50£2.99Mysterieuzes kleurmengsels - eetbare klei 'Lucky Dip' uit de regenboog (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£2.99£4.501 recensies
-
Engelse Chiltern Vale-krijt – Droge, middelzachte stukken Engels krijt (eetbaar krijt bij pica of geofagie)
£0.49Engelse Chiltern Vale-krijt – Droge, middelzachte stukken Engels krijt (eetbaar krijt bij pica of geofagie)
£0.49 -
UitverkoopMysterieuzes Mix-ups per Regio - Eetbare Klei 'Lucky Dip' uit de hele wereld (Eetbare Kleilekkerijen voor Pica of Geofagie)
£4.50£2.99Mysterieuzes Mix-ups per Regio - Eetbare Klei 'Lucky Dip' uit de hele wereld (Eetbare Kleilekkerijen voor Pica of Geofagie)
£2.99£4.50 -
UitverkoopDroogvruchtklei – Gerookte gebrande stukken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59Droogvruchtklei – Gerookte gebrande stukken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.592 recensies
-
King Cookies - Opvreetbare Nakumatt-kleistreepjes (Opvreetbare kleistreepjes bij pica of geofagie)
£5.99King Cookies - Opvreetbare Nakumatt-kleistreepjes (Opvreetbare kleistreepjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
UitverkochtColombiaanse Panela-klei – Terrón Panela - Virale Colombiaanse klei van TikTok en IG (Eetbare klei voor pica of geofagie)
£3.99Colombiaanse Panela-klei – Terrón Panela - Virale Colombiaanse klei van TikTok en IG (Eetbare klei voor pica of geofagie)
£3.993 recensies
-
Smokey romige lekkernijen (eetbare kleilekkernijen bij pica of geofagie)
£6.99Smokey romige lekkernijen (eetbare kleilekkernijen bij pica of geofagie)
£6.991 recensies
-
Kleipoeiers en fijne poeders - Indiase soorten (Eetbare kleipoeier bij pica of geofagie)
£2.99Kleipoeiers en fijne poeders - Indiase soorten (Eetbare kleipoeier bij pica of geofagie)
£2.99 -
UitverkoopTerracotta Tumbles – Gemengde knapperige Indiase terracotta chips (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£4.99Terracotta Tumbles – Gemengde knapperige Indiase terracotta chips (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£4.99 -
UitverkochtFalooda - Gemengde kleikoekjes met kruimels - Bestsellende aardse Indiase eetbare klei-/aardetreats (Eetbare kleitreats voor pica of geofagie)
£5.99Falooda - Gemengde kleikoekjes met kruimels - Bestsellende aardse Indiase eetbare klei-/aardetreats (Eetbare kleitreats voor pica of geofagie)
£5.99 -
Cementkoekjes – Cementy eetbare Indiase kleikoekjes (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£5.99Cementkoekjes – Cementy eetbare Indiase kleikoekjes (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
Half geroosterde Nakumatt – Compacte, mineraalrijke stukken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.29Half geroosterde Nakumatt – Compacte, mineraalrijke stukken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.291 recensies
-
UitverkoopRode Nakumatt-klei – Indiase kleistukken, rijk aan ijzer (eetbare klei bij pica of geofagie)
£12.50£1.29Rode Nakumatt-klei – Indiase kleistukken, rijk aan ijzer (eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.29£12.504 recensies
-
Blackcurrant-snacks - Rookkleurige Indiase kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Blackcurrant-snacks - Rookkleurige Indiase kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
UitverkochtGalaxy Pops - Gelaagde rode kleien gerold in krijtdeeg en rokerige kruimels (Eetbare kleireepjes voor pica of geofagie)
£5.99Galaxy Pops - Gelaagde rode kleien gerold in krijtdeeg en rokerige kruimels (Eetbare kleireepjes voor pica of geofagie)
£5.991 recensies
-
Montana Rode Klei – Chocoladeachtige Aardse Klei (Eetbare Klei voor Pica of Geofagie)
£0.99Montana Rode Klei – Chocoladeachtige Aardse Klei (Eetbare Klei voor Pica of Geofagie)
£0.99 -
"Terra-Luna" - Exclusief bij ECUK - Eetbare ijzerrijke petrichor-kleisnoepjes en -lolly's (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99"Terra-Luna" - Exclusief bij ECUK - Eetbare ijzerrijke petrichor-kleisnoepjes en -lolly's (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
UitverkochtWitte leisteenpotloden – Krijtachtige eetbare Indiase leisteenstenen (Eetbare kleistenen voor pica of geofagie)
£5.99Witte leisteenpotloden – Krijtachtige eetbare Indiase leisteenstenen (Eetbare kleistenen voor pica of geofagie)
£5.992 recensies
-
Rode kleibiscuitjes - Bestsellende Indiaas kleilekkern met een diepe aardse smaak (Eetbare kleilekkern bij pica of geofagie)
£4.99Rode kleibiscuitjes - Bestsellende Indiaas kleilekkern met een diepe aardse smaak (Eetbare kleilekkern bij pica of geofagie)
£4.99 -
UitverkoopRoze-witte kaolien uit West-Afrika – Zachte, stoffige Nigeriaanse kaolienklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£5.00£4.99Roze-witte kaolien uit West-Afrika – Zachte, stoffige Nigeriaanse kaolienklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£4.99£5.00 -
UitverkoopAfrikaanse Eko-klei – Zachte Nigeriaanse klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£5.00£2.99Afrikaanse Eko-klei – Zachte Nigeriaanse klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.99£5.001 recensies
-
Grey Mantle - Rookkleurige eetbare Indiase kleisticks op cementbasis (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99Grey Mantle - Rookkleurige eetbare Indiase kleisticks op cementbasis (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99 -
Cementpakora - Gedroogd fruit bedekt met eetbare Indiase kleisoorten (Eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99Cementpakora - Gedroogd fruit bedekt met eetbare Indiase kleisoorten (Eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.993 recensies
-
Gemengde kleicoekjes - Bestsellende aardse eetbare Indiase kleefsnacks (Eetbare kleefsnacks bij pica of geofagie)
£6.99Gemengde kleicoekjes - Bestsellende aardse eetbare Indiase kleefsnacks (Eetbare kleefsnacks bij pica of geofagie)
£6.992 recensies