Witten
Een volledig spectrum aan pure crunch
Elegant en veelzijdig bieden witgekleurde klei- en krijtsoorten de breedste variatie aan texturen en smaken in de wereld van crunch. Van zachte, luchtige stoffigheid tot dichte, romige happen: deze bleke schoonheden bieden van alles, van droog en absorberend tot glad en bloemig, met verrassende diepgang in elk kruimeltje.
Verwacht smaaknoten die variëren van krijtachtig cement en koele kelderlucht tot af en toe een lichte, bloemige zoetheid. Sommige witte soorten breken schoon en knapperig; andere smelten langzaam met een zachte, kleiachtige kauwweerstand. Van nature zeer absorberend voelen deze kleisoorten vaak droog en poederig aan op de tong, maar belonen je met lagen van aardse, mineraalrijke intensiteit.
Of je nu verlangt naar een milde romigheid of een knapperige crunch, de familie van witte klei en krijt biedt een wereld van subtiele complexiteit en pure voldoening.
Filters
Sort Best verkopende
-
UitverkoopMysterieuzes kleurmengsels - eetbare klei 'Lucky Dip' uit de regenboog (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£4.50£2.99Mysterieuzes kleurmengsels - eetbare klei 'Lucky Dip' uit de regenboog (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£2.99£4.501 recensies
-
Engelse Chiltern Vale-krijt – Droge, middelzachte stukken Engels krijt (eetbaar krijt bij pica of geofagie)
£0.49Engelse Chiltern Vale-krijt – Droge, middelzachte stukken Engels krijt (eetbaar krijt bij pica of geofagie)
£0.49 -
UitverkoopMysterieuzes Mix-ups per Regio - Eetbare Klei 'Lucky Dip' uit de hele wereld (Eetbare Kleilekkerijen voor Pica of Geofagie)
£4.50£2.99Mysterieuzes Mix-ups per Regio - Eetbare Klei 'Lucky Dip' uit de hele wereld (Eetbare Kleilekkerijen voor Pica of Geofagie)
£2.99£4.50 -
Smokey romige lekkernijen (eetbare kleilekkernijen bij pica of geofagie)
£6.99Smokey romige lekkernijen (eetbare kleilekkernijen bij pica of geofagie)
£6.991 recensies
-
Newbie kleismaakpotjes (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£3.99Newbie kleismaakpotjes (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£3.99 -
UitverkochtGalaxy Pops - Gelaagde rode kleien gerold in krijtdeeg en rokerige kruimels (Eetbare kleireepjes voor pica of geofagie)
£5.99Galaxy Pops - Gelaagde rode kleien gerold in krijtdeeg en rokerige kruimels (Eetbare kleireepjes voor pica of geofagie)
£5.991 recensies
-
UitverkochtWitte/gemengde leisteencrits (top Indiase merken! incl. Chandtara, Metro Gold, Swastik, Sundeep Premium) - Eetbare leisteen (eetbare kleistenen voor pica of geofagie)
£4.50Witte/gemengde leisteencrits (top Indiase merken! incl. Chandtara, Metro Gold, Swastik, Sundeep Premium) - Eetbare leisteen (eetbare kleistenen voor pica of geofagie)
£4.50 -
UitverkochtWitte leisteenpotloden – Krijtachtige eetbare Indiase leisteenstenen (Eetbare kleistenen voor pica of geofagie)
£5.99Witte leisteenpotloden – Krijtachtige eetbare Indiase leisteenstenen (Eetbare kleistenen voor pica of geofagie)
£5.992 recensies
-
UitverkoopAfrikaanse Eko-klei – Zachte Nigeriaanse klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£5.00£2.99Afrikaanse Eko-klei – Zachte Nigeriaanse klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.99£5.001 recensies
-
"Alleen wit" - Eetbare Indiase romige kleisnoepjes en lolly's - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£9.99"Alleen wit" - Eetbare Indiase romige kleisnoepjes en lolly's - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£9.99 -
UitverkoopWest-Afrikaanse Nzu – Zoute kaolienkleibolletjes (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£12.50£11.19West-Afrikaanse Nzu – Zoute kaolienkleibolletjes (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£11.19£12.50 -
UitverkoopWest-Afrikaanse Calabar-klei – romige kaolienklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£4.99West-Afrikaanse Calabar-klei – romige kaolienklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£4.99 -
Dusty Pops – Krijtachtige Indiase eetbare kleisticks (Eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£8.19Dusty Pops – Krijtachtige Indiase eetbare kleisticks (Eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£8.19 -
UitverkochtKaolien Terrón-rolletjes (eetbare klei bij pica of geofagie)
£5.99Kaolien Terrón-rolletjes (eetbare klei bij pica of geofagie)
£5.992 recensies
-
Romige Roos (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Romige Roos (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Uitverkocht“Kyivskiy” krijt – Compact, uniform Oekraïens krijt (eetbaar krijt bij pica of geofagie)
£2.59“Kyivskiy” krijt – Compact, uniform Oekraïens krijt (eetbaar krijt bij pica of geofagie)
£2.59 -
Uitverkocht“Monastyrskiy” krijt – Knapperige, schone Oekraïense krijtjes (eetbaar krijt voor pica of geofagie)
£2.59“Monastyrskiy” krijt – Knapperige, schone Oekraïense krijtjes (eetbaar krijt voor pica of geofagie)
£2.59 -
Uitverkocht“Klassieke” krijt – Harde, stevige stukken Oekraïens krijt (eetbaar krijt bij pica of geofagie)
£2.59“Klassieke” krijt – Harde, stevige stukken Oekraïens krijt (eetbaar krijt bij pica of geofagie)
£2.59 -
Rustieke Hartjes (Eetbare Kleisnoepjes bij Pica of Geofagie)
£6.99Rustieke Hartjes (Eetbare Kleisnoepjes bij Pica of Geofagie)
£6.99 -
Zwarte leisteenpotloden - Minerikrijk Indiaas leisteen (eetbare kleistenen voor pica of geofagie)
£5.99Zwarte leisteenpotloden - Minerikrijk Indiaas leisteen (eetbare kleistenen voor pica of geofagie)
£5.99 -
Witte leisteenballen met kruimels (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Witte leisteenballen met kruimels (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.991 recensies
-
Uitverkocht“Sumskiy” krijt – Rijke, fluweelzachte Oekraïense krijtjes (eetbaar krijt bij pica of geofagie)
£2.59“Sumskiy” krijt – Rijke, fluweelzachte Oekraïense krijtjes (eetbaar krijt bij pica of geofagie)
£2.59 -
Classic Turkestan – Verse natuurlijke eetbare knapperige Kazachse klei-/aardbrokken (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59Classic Turkestan – Verse natuurlijke eetbare knapperige Kazachse klei-/aardbrokken (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59 -
UitverkochtChoco Chip Kleicoekjes - Romige Indiase kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£3.59Choco Chip Kleicoekjes - Romige Indiase kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£3.59