Leverancier - Hari (India Goodie Store, Naturo India)
Bekend om inventieve lekkernijen, van rookworstkoekjes tot kleibolletjes en delicatessen in nakumatt-stijl — gedurfd, creatief en uniek.
Filters
Sort Best verkopende
-
UitverkoopMysterieuzes kleurmengsels - eetbare klei 'Lucky Dip' uit de regenboog (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£4.50£2.99Mysterieuzes kleurmengsels - eetbare klei 'Lucky Dip' uit de regenboog (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£2.99£4.501 recensies
-
UitverkoopMysterieuzes Mix-ups per Regio - Eetbare Klei 'Lucky Dip' uit de hele wereld (Eetbare Kleilekkerijen voor Pica of Geofagie)
£4.50£2.99Mysterieuzes Mix-ups per Regio - Eetbare Klei 'Lucky Dip' uit de hele wereld (Eetbare Kleilekkerijen voor Pica of Geofagie)
£2.99£4.50 -
Newbie kleismaakpotjes (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£3.99Newbie kleismaakpotjes (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£3.99 -
UitverkochtRode Nakumatt-ballen (roze klei) (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99Rode Nakumatt-ballen (roze klei) (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
UitverkochtRode Nakumatt-kruidkoekjes - ijzerrijke Indiase eetbare kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.09Rode Nakumatt-kruidkoekjes - ijzerrijke Indiase eetbare kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.092 recensies
-
Tiny Tots – Aardse Indiase Mini Terracotta Potjes (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£5.99Tiny Tots – Aardse Indiase Mini Terracotta Potjes (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£5.99 -
UitverkochtRode Nakumatt-koekjes - Kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Rode Nakumatt-koekjes - Kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.991 recensies
-
Rode Nakumatt-ballen (Hari) - Eetbare Indiase kleistofjes (Eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£5.99Rode Nakumatt-ballen (Hari) - Eetbare Indiase kleistofjes (Eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
Hari's Zwarte Snoepballen - Diep rokerige eetbare Indiase kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£5.99Hari's Zwarte Snoepballen - Diep rokerige eetbare Indiase kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
Proefpakket met 9 Indiase kleipoeders en kleistof (eetbaar kleipoeder bij pica of geofagie)
£8.99Proefpakket met 9 Indiase kleipoeders en kleistof (eetbaar kleipoeder bij pica of geofagie)
£8.992 recensies
-
Hari's Red Smoke Cookies - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Hari's Red Smoke Cookies - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
Dark Sky-koekjes - eetbare kleistukjes (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.00Dark Sky-koekjes - eetbare kleistukjes (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.00 -
Yin-Yang-koekjes (rode nakumatt/zwarte kleisnoepjes, dubbellaag) - Opvreetbare Indiase kleisticks (opvreetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£5.40Yin-Yang-koekjes (rode nakumatt/zwarte kleisnoepjes, dubbellaag) - Opvreetbare Indiase kleisticks (opvreetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£5.401 recensies
-
Zwarte snoepkoekjes (Hari) - Rookkleurige Indiase kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£5.99Zwarte snoepkoekjes (Hari) - Rookkleurige Indiase kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
Zwarte barbecuballen (zwarte Nakumatt-ballen) - Rookkleilekker (eetbare kleilekker voor pica of geofagie)
£4.49Zwarte barbecuballen (zwarte Nakumatt-ballen) - Rookkleilekker (eetbare kleilekker voor pica of geofagie)
£4.491 recensies
-
Sandy Tan Sticks - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Sandy Tan Sticks - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.991 recensies
-
Droogvruchtenplanken - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Droogvruchtenplanken - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
UitverkochtZwarte snoepjeskrakers - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes voor pica of geofagie)
£5.40Zwarte snoepjeskrakers - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes voor pica of geofagie)
£5.402 recensies
-
Rode Nakumatt-stokjes - Kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£7.00Rode Nakumatt-stokjes - Kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£7.00 -
Nakumatt-balletjes (Hari) - Indiase kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£3.99Nakumatt-balletjes (Hari) - Indiase kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£3.99 -
Alistairs Black Smoke-koekjes - Kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.00Alistairs Black Smoke-koekjes - Kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.00 -
Abonnement op verrassende eetbare klei (elke maand meer dan 500 g klei op thema, telkens iets nieuws!) (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£29.99Abonnement op verrassende eetbare klei (elke maand meer dan 500 g klei op thema, telkens iets nieuws!) (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£29.99 -
Hari's Smoky Sticks - Indiase rokerige kleisticks (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£5.99Hari's Smoky Sticks - Indiase rokerige kleisticks (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£5.99 -
De Love Notes-collectie – Hartvormige kleistukjes (Doos met eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£12.99De Love Notes-collectie – Hartvormige kleistukjes (Doos met eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£12.991 recensies