Knabbelfactor 4 (Medium-hard, rauwe klei, kleipotjes)
4 – Medium-Hard
Solid Snap / Dense Crunch
Biedt een stevige, bevredigende weerstand bij het doorbijten. Niet zo breekbaar als niveau 5, maar zorgt nog steeds voor een scherpe knak. De stukjes breken schoon met een diepe crunch en behouden hun structuur in de mond.
Ideaal voor wie houdt van een robuuste crunch zonder de intensiteit van een scherven.
Filters
Sort Best verkopende
-
UitverkoopMysterieuzes kleurmengsels - eetbare klei 'Lucky Dip' uit de regenboog (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£4.50£2.99Mysterieuzes kleurmengsels - eetbare klei 'Lucky Dip' uit de regenboog (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£2.99£4.501 recensies
-
UitverkoopMysterieuzes Mix-ups per Regio - Eetbare Klei 'Lucky Dip' uit de hele wereld (Eetbare Kleilekkerijen voor Pica of Geofagie)
£4.50£2.99Mysterieuzes Mix-ups per Regio - Eetbare Klei 'Lucky Dip' uit de hele wereld (Eetbare Kleilekkerijen voor Pica of Geofagie)
£2.99£4.50 -
UitverkoopDroogvruchtklei – Gerookte gebrande stukken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59Droogvruchtklei – Gerookte gebrande stukken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.592 recensies
-
UitverkoopTerracotta Tumbles – Gemengde knapperige Indiase terracotta chips (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£4.99Terracotta Tumbles – Gemengde knapperige Indiase terracotta chips (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£4.99 -
Half geroosterde Nakumatt – Compacte, mineraalrijke stukken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.29Half geroosterde Nakumatt – Compacte, mineraalrijke stukken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.291 recensies
-
Roze Nakumatt-klei – Zachte, romige stukjes Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£5.99Roze Nakumatt-klei – Zachte, romige stukjes Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£5.991 recensies
-
Volledig geroosterde Nakumatt-klei – Harde, rokerige stukken Indiase klei (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59Volledig geroosterde Nakumatt-klei – Harde, rokerige stukken Indiase klei (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59 -
UitverkochtRode Nakumatt-ballen (roze klei) (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99Rode Nakumatt-ballen (roze klei) (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Grey Mantle - Rookkleurige eetbare Indiase kleisticks op cementbasis (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99Grey Mantle - Rookkleurige eetbare Indiase kleisticks op cementbasis (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99 -
UitverkochtRode Nakumatt-kruidkoekjes - ijzerrijke Indiase eetbare kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.09Rode Nakumatt-kruidkoekjes - ijzerrijke Indiase eetbare kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.092 recensies
-
Yellowstone – Petrolklei Montana (eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.99Yellowstone – Petrolklei Montana (eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.99 -
Tiny Tots – Aardse Indiase Mini Terracotta Potjes (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£5.99Tiny Tots – Aardse Indiase Mini Terracotta Potjes (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£5.99 -
Montana Midnight – houtskoolachtige zwarte klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.99Montana Midnight – houtskoolachtige zwarte klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.99 -
Black Slabs - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Black Slabs - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.993 recensies
-
UitverkochtPunjabi Ki Mitti koekjes – romige, aardse Indiase terracottakoekjes (eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£2.99Punjabi Ki Mitti koekjes – romige, aardse Indiase terracottakoekjes (eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£2.991 recensies
-
Rode Nakumatt-ballen (Hari) - Eetbare Indiase kleistofjes (Eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£5.99Rode Nakumatt-ballen (Hari) - Eetbare Indiase kleistofjes (Eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
UitverkochtRode Nakumatt-koekjes - Kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Rode Nakumatt-koekjes - Kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.991 recensies
-
UitverkochtAll Indian Clay Ervaringsproefpakket – Gemengde collectie eetbare Indiase klei, inclusief bewaarbox (proefpakket met eetbare klei bij pica of geofagie)
£12.99All Indian Clay Ervaringsproefpakket – Gemengde collectie eetbare Indiase klei, inclusief bewaarbox (proefpakket met eetbare klei bij pica of geofagie)
£12.991 recensies
-
Lavi's Nakumatt Bomb – Eetbare Indiase kleilekkerij, rijk aan mineralen (eetbare kleilekkerijen bij pica of geofagie)
£4.99Lavi's Nakumatt Bomb – Eetbare Indiase kleilekkerij, rijk aan mineralen (eetbare kleilekkerijen bij pica of geofagie)
£4.99 -
Gerookte Nakumatt – Ultraharde stukken gerookte Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.29Gerookte Nakumatt – Ultraharde stukken gerookte Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.291 recensies
-
UitverkochtInternationale melkwitte klei – Zachte, romige Indiase kaolinklei (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.59Internationale melkwitte klei – Zachte, romige Indiase kaolinklei (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.59 -
Yin-Yang-koekjes (rode nakumatt/zwarte kleisnoepjes, dubbellaag) - Opvreetbare Indiase kleisticks (opvreetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£5.40Yin-Yang-koekjes (rode nakumatt/zwarte kleisnoepjes, dubbellaag) - Opvreetbare Indiase kleisticks (opvreetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£5.401 recensies
-
Zwarte barbecuballen (zwarte Nakumatt-ballen) - Rookkleilekker (eetbare kleilekker voor pica of geofagie)
£4.49Zwarte barbecuballen (zwarte Nakumatt-ballen) - Rookkleilekker (eetbare kleilekker voor pica of geofagie)
£4.491 recensies
-
UitverkochtProefpakket met alle Latijns-Amerikaanse klei-ervaringen – inclusief opbergdoos - Eetbare terracotta's, aarden, barros terrones en kaolinen uit heel Latijns-Amerika (proefpakket met eetbare klei bij pica of geofagie)
£17.99Proefpakket met alle Latijns-Amerikaanse klei-ervaringen – inclusief opbergdoos - Eetbare terracotta's, aarden, barros terrones en kaolinen uit heel Latijns-Amerika (proefpakket met eetbare klei bij pica of geofagie)
£17.99