Leverancier - Clays All Around (CAA)
Premium Indiase rauwe klei en iconische handgemaakte eetbare lekkernijen zoals Mud Cakes, Dusty Pops en Dryfruit Hearts — vakmanschap in elke hap.
Filters
Sort Best verkopende
-
UitverkoopMysterieuzes kleurmengsels - eetbare klei 'Lucky Dip' uit de regenboog (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£4.50£2.99Mysterieuzes kleurmengsels - eetbare klei 'Lucky Dip' uit de regenboog (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£2.99£4.501 recensies
-
UitverkoopMysterieuzes Mix-ups per Regio - Eetbare Klei 'Lucky Dip' uit de hele wereld (Eetbare Kleilekkerijen voor Pica of Geofagie)
£4.50£2.99Mysterieuzes Mix-ups per Regio - Eetbare Klei 'Lucky Dip' uit de hele wereld (Eetbare Kleilekkerijen voor Pica of Geofagie)
£2.99£4.50 -
Newbie kleismaakpotjes (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£3.99Newbie kleismaakpotjes (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£3.99 -
Rode kleibiscuitjes - Bestsellende Indiaas kleilekkern met een diepe aardse smaak (Eetbare kleilekkern bij pica of geofagie)
£4.99Rode kleibiscuitjes - Bestsellende Indiaas kleilekkern met een diepe aardse smaak (Eetbare kleilekkern bij pica of geofagie)
£4.99 -
Gemengde kleicoekjes - Bestsellende aardse eetbare Indiase kleefsnacks (Eetbare kleefsnacks bij pica of geofagie)
£6.99Gemengde kleicoekjes - Bestsellende aardse eetbare Indiase kleefsnacks (Eetbare kleefsnacks bij pica of geofagie)
£6.992 recensies
-
Modderkoekjes - Bestsellende knapperige, kruimelige, rokerige Indiase kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Modderkoekjes - Bestsellende knapperige, kruimelige, rokerige Indiase kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.991 recensies
-
Dusty Pops – Krijtachtige Indiase eetbare kleisticks (Eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£8.19Dusty Pops – Krijtachtige Indiase eetbare kleisticks (Eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£8.19 -
Black Slabs - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Black Slabs - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.993 recensies
-
Gemengde kleisnoepjes – Minerikrijke Indiase eetbare kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£4.99Gemengde kleisnoepjes – Minerikrijke Indiase eetbare kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£4.993 recensies
-
Mix Hex kleisnoepje – Grijs/Zwart - Eetbaar snoepje van rookklei uit India (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Mix Hex kleisnoepje – Grijs/Zwart - Eetbaar snoepje van rookklei uit India (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.995 recensies
-
Rode kleislippen - Aardse metallic Indiase eetbare kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£4.99Rode kleislippen - Aardse metallic Indiase eetbare kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£4.99 -
Zwarte kleisnoepjes - Rookkleurige eetbare Indiase kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£4.99Zwarte kleisnoepjes - Rookkleurige eetbare Indiase kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£4.99 -
UitverkochtChoco Chip Kleicoekjes - Romige Indiase kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£3.59Choco Chip Kleicoekjes - Romige Indiase kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£3.59 -
Smoky Burfi - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.00Smoky Burfi - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.002 recensies
-
UitverkochtGrote hele Kolkota-kleipot – Krokante, knapperige Indiase terracotta (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£4.99Grote hele Kolkota-kleipot – Krokante, knapperige Indiase terracotta (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£4.99 -
Kleikruimels voor zelfgemaakte snoepjes - Indiase soorten (Eetbare kleikruimels bij pica of geofagie)
£2.99Kleikruimels voor zelfgemaakte snoepjes - Indiase soorten (Eetbare kleikruimels bij pica of geofagie)
£2.991 recensies
-
Grijze kleisnoepjes – Cementy Indian eetbare kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£4.99Grijze kleisnoepjes – Cementy Indian eetbare kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£4.99 -
UitverkoopKristallen Nakumatt – Bleke, mineraalrijke stukken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.79Kristallen Nakumatt – Bleke, mineraalrijke stukken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.79 -
Roze Ladoo-balletjes - Aardse Indiase kleistreepjes (Eetbare kleistreepjes bij pica of geofagie)
£5.49Roze Ladoo-balletjes - Aardse Indiase kleistreepjes (Eetbare kleistreepjes bij pica of geofagie)
£5.49 -
UitverkoopSmoky Sticks van Clays All Around - Indiase lichte rokerige kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99£4.99Smoky Sticks van Clays All Around - Indiase lichte rokerige kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£4.99£5.99 -
Gemengde Nakumatt-munten - Eetbare kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Gemengde Nakumatt-munten - Eetbare kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
Drievoudige Heerlijkheid - Rode, Grijze en Zwarte Indiase Kleisnoepjes (Eetbare Kleisnoepjes voor Pica of Geofagie)
£6.99Drievoudige Heerlijkheid - Rode, Grijze en Zwarte Indiase Kleisnoepjes (Eetbare Kleisnoepjes voor Pica of Geofagie)
£6.99 -
Mix Hex – RN/DF - Smoky Metallic eetbare Indiase kleistenen (eetbare kleistenen bij pica of geofagie)
£5.99Mix Hex – RN/DF - Smoky Metallic eetbare Indiase kleistenen (eetbare kleistenen bij pica of geofagie)
£5.99 -
Abonnement op verrassende eetbare klei (elke maand meer dan 500 g klei op thema, telkens iets nieuws!) (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£29.99Abonnement op verrassende eetbare klei (elke maand meer dan 500 g klei op thema, telkens iets nieuws!) (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£29.99