Gelen
Helder, zonnig en vol karakter: onze geelgetinte kleien, zoals de geliefde Ural en Cali, brengen een vleugje warmte in je voorraad. Dankzij hun natuurlijke rijkdom aan ijzeroxiden en fijne mineralen danken deze kleien hun gouden gloed aan hun unieke geologische samenstelling, die vaak is gevormd in zonovergoten gebieden met een hoge concentratie aan mineralen.
Qua smaak variëren gele kleien van mild krijtachtig en romig tot aards met een vleugje citrus of steenstof. De Ural is over het algemeen lichter, droger en kruimeliger, terwijl Cali vaak steviger bijt en diepere, gelaagde smaken biedt. Beide hebben een zuivere knapperigheid die ongelooflijk bevredigend is—nooit overheersend, altijd verhullend.
Perfect voor wie houdt van een zachte maar knapperige textuur met die kenmerkende zonovergoten bite.
Filters
Sort Best verkopende
-
Kleipoeiers en fijne poeders - Indiase soorten (Eetbare kleipoeier bij pica of geofagie)
£2.99Kleipoeiers en fijne poeders - Indiase soorten (Eetbare kleipoeier bij pica of geofagie)
£2.99 -
Newbie kleismaakpotjes (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£3.99Newbie kleismaakpotjes (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£3.99 -
UitverkochtRegenboogrolletjes (eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£6.99Regenboogrolletjes (eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£6.992 recensies
-
Multani-koekjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Multani-koekjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.992 recensies
-
Yellowstone – Petrolklei Montana (eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.99Yellowstone – Petrolklei Montana (eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.99 -
UitverkochtPretoria Choco Clay – romige klei in co 못한 tinten (eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.99Pretoria Choco Clay – romige klei in co 못한 tinten (eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.99 -
"Alle oranjegele tinten" - Eetbare Indiase kleisticks en lolly's, rijk aan ijzer - Exclusief bij ECUK (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£8.99"Alle oranjegele tinten" - Eetbare Indiase kleisticks en lolly's, rijk aan ijzer - Exclusief bij ECUK (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£8.99 -
Pretoria Harde Karamelklei – Dichte Karamel-Aardeklei (Eetbare klei voor pica of geofagie)
£0.99Pretoria Harde Karamelklei – Dichte Karamel-Aardeklei (Eetbare klei voor pica of geofagie)
£0.991 recensies
-
Proefpakket met 9 Indiase kleipoeders en kleistof (eetbaar kleipoeder bij pica of geofagie)
£8.99Proefpakket met 9 Indiase kleipoeders en kleistof (eetbaar kleipoeder bij pica of geofagie)
£8.992 recensies
-
Klei kruimels, stof en poeders voor zelfgemaakte lekkernijen - Varianten voor de rest van de wereld (Eetbaar kleipoeder voor pica of geofagie)
£7.99Klei kruimels, stof en poeders voor zelfgemaakte lekkernijen - Varianten voor de rest van de wereld (Eetbaar kleipoeder voor pica of geofagie)
£7.99 -
UitverkochtPretoria Lichtbruine Klei – Romige Karamelklei-Aardklei (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.99Pretoria Lichtbruine Klei – Romige Karamelklei-Aardklei (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.99 -
UitverkochtPretoria zachte karamelklei geel – Zachte karamelklei (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.99Pretoria zachte karamelklei geel – Zachte karamelklei (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.99 -
UitverkochtPretoria Rode Klei – IJzerrijke Klei (Eetbare Klei voor Pica of Geofagie)
£0.99Pretoria Rode Klei – IJzerrijke Klei (Eetbare Klei voor Pica of Geofagie)
£0.99 -
Kleikruimels, stofjes en poeders voor zelfgemaakte lekkernijen - Latijnse soorten (eetbaar kleipoeder bij pica of geofagie)
£5.99Kleikruimels, stofjes en poeders voor zelfgemaakte lekkernijen - Latijnse soorten (eetbaar kleipoeder bij pica of geofagie)
£5.99 -
UitverkochtPretoria zachte perzikklei – romige klei in perziktinten (eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.99Pretoria zachte perzikklei – romige klei in perziktinten (eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.99 -
UitverkochtPretoria Sour White Clay – Friszure kaolienklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.99Pretoria Sour White Clay – Friszure kaolienklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.99 -
UitverkochtPretoria zachtbruine klei – Zijdezachte aardklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.99Pretoria zachtbruine klei – Zijdezachte aardklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.99 -
UitverkochtPretoria Harde Perzikklei – Harde klei met perziktint (eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.99Pretoria Harde Perzikklei – Harde klei met perziktint (eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.99 -
Red Road Kisses – Hartvormige kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.59Red Road Kisses – Hartvormige kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.59 -
UitverkochtTerrón Galleta – Friszure koekendarg (eetbare klei voor pica of geofagie)
£2.59Terrón Galleta – Friszure koekendarg (eetbare klei voor pica of geofagie)
£2.59 -
Abonnement op verrassende eetbare klei (elke maand meer dan 500 g klei op thema, telkens iets nieuws!) (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£29.99Abonnement op verrassende eetbare klei (elke maand meer dan 500 g klei op thema, telkens iets nieuws!) (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£29.99 -
Smokey Vanilla Kisses – Hartvormige kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.59Smokey Vanilla Kisses – Hartvormige kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.59 -
Gele Oeral-klei – Notige, mineraalrijke Kazachse klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59Gele Oeral-klei – Notige, mineraalrijke Kazachse klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59 -
UitverkochtIndiase gele krijt – Krokante, schone brokken Indiase krijt (Eetbaar krijt bij pica of geofagie)
£6.00Indiase gele krijt – Krokante, schone brokken Indiase krijt (Eetbaar krijt bij pica of geofagie)
£6.00