Eetbare poeders, kruimels en aarde
Eetbare poeders, kruimels en aarde zijn de zachtste vormen van eetbare aarde—ideaal voor wie van de smaak van klei houdt, maar liever een zachtere textuur heeft of thuis creatief wil gaan. Ze zijn verkrijgbaar in een grote verscheidenheid aan smaken, kleuren en consistenties: van bleek, krijtachtig wit en warm grijs tot diepbruin en roodachtige tinten. De smaakprofielen variëren—aardachtig, stoffig, mild kruidig, metaalachtig of zelfs zoet en aards—afhankelijk van de herkomst.
Met weinig tot geen knapperigheid variëren deze texturen van ultrafijn poeder tot korrelige, zanderige kruimels. Sommige zijn glad en meelachtig, terwijl andere natuurlijke korreligheid of minerale spikkels bevatten die diepte toevoegen zonder hard te zijn. Perfect voor zelfgemaakte kleistukjes: je kunt ze gewoon met water mengen, in mallen persen en aan de lucht laten drogen om je eigen knapperige hapjes te creëren, in de vorm en met de smaak die jij lekker vindt. Of je nu een voorraadje aanlegt of texturen over elkaar heen brengt, deze zachte vormen zijn een onmisbare basis voor de collectie van elke kleiliefhebber.
Filters
Sort Best verkopende
-
UitverkochtFalooda - Gemengde kleikoekjes met kruimels - Bestsellende aardse Indiase eetbare klei-/aardetreats (Eetbare kleitreats voor pica of geofagie)
£5.99Falooda - Gemengde kleikoekjes met kruimels - Bestsellende aardse Indiase eetbare klei-/aardetreats (Eetbare kleitreats voor pica of geofagie)
£5.99 -
Kleipoeiers en fijne poeders - Indiase soorten (Eetbare kleipoeier bij pica of geofagie)
£2.99Kleipoeiers en fijne poeders - Indiase soorten (Eetbare kleipoeier bij pica of geofagie)
£2.99 -
Newbie kleismaakpotjes (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£3.99Newbie kleismaakpotjes (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£3.99 -
UitverkochtGalaxy Pops - Gelaagde rode kleien gerold in krijtdeeg en rokerige kruimels (Eetbare kleireepjes voor pica of geofagie)
£5.99Galaxy Pops - Gelaagde rode kleien gerold in krijtdeeg en rokerige kruimels (Eetbare kleireepjes voor pica of geofagie)
£5.991 recensies
-
Sedona Red Dirt – Iconische rode arizonazoden (eetbare aarde voor pica of geofagie)
£0.99Sedona Red Dirt – Iconische rode arizonazoden (eetbare aarde voor pica of geofagie)
£0.99 -
Proefpakket met 9 Indiase kleipoeders en kleistof (eetbaar kleipoeder bij pica of geofagie)
£8.99Proefpakket met 9 Indiase kleipoeders en kleistof (eetbaar kleipoeder bij pica of geofagie)
£8.992 recensies
-
Rez Deep – Arizona klei in siltlerzostijl (eetbare aarde bij pica of geofagie)
£0.99Rez Deep – Arizona klei in siltlerzostijl (eetbare aarde bij pica of geofagie)
£0.991 recensies
-
Klei kruimels, stof en poeders voor zelfgemaakte lekkernijen - Varianten voor de rest van de wereld (Eetbaar kleipoeder voor pica of geofagie)
£7.99Klei kruimels, stof en poeders voor zelfgemaakte lekkernijen - Varianten voor de rest van de wereld (Eetbaar kleipoeder voor pica of geofagie)
£7.99 -
Rode leisteenballen met kruimels - Eetbare Indiase leisteenbehandelingen (Eetbare kleibehandelingen voor pica of geofagie)
£6.99Rode leisteenballen met kruimels - Eetbare Indiase leisteenbehandelingen (Eetbare kleibehandelingen voor pica of geofagie)
£6.99 -
Witte leisteenballen met kruimels (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Witte leisteenballen met kruimels (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.991 recensies
-
Classic Turkestan – Verse natuurlijke eetbare knapperige Kazachse klei-/aardbrokken (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59Classic Turkestan – Verse natuurlijke eetbare knapperige Kazachse klei-/aardbrokken (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59 -
Jeddito – Onbehandelde bovenlaag Arizona-aarde (eetbare aarde bij pica of geofagie)
£0.99Jeddito – Onbehandelde bovenlaag Arizona-aarde (eetbare aarde bij pica of geofagie)
£0.99 -
UitverkochtProefpakket met alle Latijns-Amerikaanse klei-ervaringen – inclusief opbergdoos - Eetbare terracotta's, aarden, barros terrones en kaolinen uit heel Latijns-Amerika (proefpakket met eetbare klei bij pica of geofagie)
£17.99Proefpakket met alle Latijns-Amerikaanse klei-ervaringen – inclusief opbergdoos - Eetbare terracotta's, aarden, barros terrones en kaolinen uit heel Latijns-Amerika (proefpakket met eetbare klei bij pica of geofagie)
£17.99 -
Kleikruimels, stofjes en poeders voor zelfgemaakte lekkernijen - Latijnse soorten (eetbaar kleipoeder bij pica of geofagie)
£5.99Kleikruimels, stofjes en poeders voor zelfgemaakte lekkernijen - Latijnse soorten (eetbaar kleipoeder bij pica of geofagie)
£5.99 -
Kleikruimels voor zelfgemaakte snoepjes - Indiase soorten (Eetbare kleikruimels bij pica of geofagie)
£2.99Kleikruimels voor zelfgemaakte snoepjes - Indiase soorten (Eetbare kleikruimels bij pica of geofagie)
£2.991 recensies
-
UitverkochtKleikruimels, kleistof en kleipoeders voor zelfgemaakte lekkernijen - Afrikaanse soorten (eetbaar kleipoeder bij pica of geofagie)
£2.99Kleikruimels, kleistof en kleipoeders voor zelfgemaakte lekkernijen - Afrikaanse soorten (eetbaar kleipoeder bij pica of geofagie)
£2.991 recensies
-
Zwarte leisteenballen met kruimels - Eetbare leisteensten-snacks (Eetbare kleisnoepjes voor pica of geofagie)
£6.99Zwarte leisteenballen met kruimels - Eetbare leisteensten-snacks (Eetbare kleisnoepjes voor pica of geofagie)
£6.99 -
Gemengde Nakumatt kleikruimels en -poeder – Aardachtige Indiase kleikruimels (Eetbaar kleipoeder bij pica of geofagie)
£5.99Gemengde Nakumatt kleikruimels en -poeder – Aardachtige Indiase kleikruimels (Eetbaar kleipoeder bij pica of geofagie)
£5.99 -
Lavi's Dirt Sticks - Ongebakken Terracotta-snacks (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.59Lavi's Dirt Sticks - Ongebakken Terracotta-snacks (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.59 -
UitverkochtGeorgia-witte klei – Klassieke kaolien "witte aarde" (eetbare klei bij pica of geofagie)
£10.99Georgia-witte klei – Klassieke kaolien "witte aarde" (eetbare klei bij pica of geofagie)
£10.99 -
UitverkochtAll Blacks/Smoky Clay-ervaring - Stashbox inbegrepen - Eetbare klei-/aardentreats en stukken (proefpakket met eetbare klei bij pica of geofagie)
£14.99All Blacks/Smoky Clay-ervaring - Stashbox inbegrepen - Eetbare klei-/aardentreats en stukken (proefpakket met eetbare klei bij pica of geofagie)
£14.99 -
Abonnement op verrassende eetbare klei (elke maand meer dan 500 g klei op thema, telkens iets nieuws!) (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£29.99Abonnement op verrassende eetbare klei (elke maand meer dan 500 g klei op thema, telkens iets nieuws!) (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£29.99 -
Rode Khadi-stokjes met krijt kruimels - Indiase eetbare kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.59Rode Khadi-stokjes met krijt kruimels - Indiase eetbare kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.59 -
Terrón Chalma – Rauwe, mineraalrijke Chalma-aarde (eetbare aarde bij pica of geofagie)
£7.99Terrón Chalma – Rauwe, mineraalrijke Chalma-aarde (eetbare aarde bij pica of geofagie)
£7.99