Alleen Crunch
Filters
Sort Best verkopende
-
UitverkoopIndiase Terracotta Mini Matki – Zachte, verse terracotta potten (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£8.99Indiase Terracotta Mini Matki – Zachte, verse terracotta potten (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£8.99 -
Mexicaanse Panela-klei – Terrón Panela – Grote dieprode kleistukken (eetbare klei voor pica of geofagie)
£2.59Mexicaanse Panela-klei – Terrón Panela – Grote dieprode kleistukken (eetbare klei voor pica of geofagie)
£2.59 -
Gele Oeral-klei – Notige, mineraalrijke Kazachse klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59Gele Oeral-klei – Notige, mineraalrijke Kazachse klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59 -
UitverkochtRegenboogfafda – Gelaagde rokerige botergrijze Indiase klei (Eetbare klei voor pica of geofagie)
£4.99Regenboogfafda – Gelaagde rokerige botergrijze Indiase klei (Eetbare klei voor pica of geofagie)
£4.99 -
UitverkoopSmoky Sticks van Clays All Around - Indiase lichte rokerige kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99£4.99Smoky Sticks van Clays All Around - Indiase lichte rokerige kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£4.99£5.99 -
Nakumatt-balletjes (Hari) - Indiase kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£3.99Nakumatt-balletjes (Hari) - Indiase kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£3.99 -
Alistairs Black Smoke-koekjes - Kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.00Alistairs Black Smoke-koekjes - Kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.00 -
UitverkochtGeorgia-witte klei – Klassieke kaolien "witte aarde" (eetbare klei bij pica of geofagie)
£10.99Georgia-witte klei – Klassieke kaolien "witte aarde" (eetbare klei bij pica of geofagie)
£10.99 -
UitverkochtMatapulgite-klei – Gebrande Indiase kleistukken in amandelstijl (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59Matapulgite-klei – Gebrande Indiase kleistukken in amandelstijl (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.591 recensies
-
UitverkoopCrystal Moons - Cementy Indian Clay-snacks (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£7.49£6.99Crystal Moons - Cementy Indian Clay-snacks (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99£7.49 -
UitverkoopGrey Bricks – Cementy eetbare Indiase kleisticks (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99£5.99Grey Bricks – Cementy eetbare Indiase kleisticks (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£5.99£6.99 -
Gemengde Nakumatt-munten - Eetbare kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Gemengde Nakumatt-munten - Eetbare kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
Indiase Terracotta Gerolde Kleipotten – Aardse, Dichte Indiase Terracotta (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£4.49Indiase Terracotta Gerolde Kleipotten – Aardse, Dichte Indiase Terracotta (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£4.49 -
Rode Khadi-stokjes met krijt kruimels - Indiase eetbare kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.59Rode Khadi-stokjes met krijt kruimels - Indiase eetbare kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.59 -
UitverkochtTerrón Galleta – Friszure koekendarg (eetbare klei voor pica of geofagie)
£2.59Terrón Galleta – Friszure koekendarg (eetbare klei voor pica of geofagie)
£2.59 -
UitverkochtPremium Vanilleklei – Zoet-Rookachtige Gebrande Indiase Klei (Eetbare Klei voor Pica of Geofagie)
£2.49Premium Vanilleklei – Zoet-Rookachtige Gebrande Indiase Klei (Eetbare Klei voor Pica of Geofagie)
£2.492 recensies
-
Terra Pakora (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Terra Pakora (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.991 recensies
-
Rode Nak Pink Nak Bloemen (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Rode Nak Pink Nak Bloemen (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Donkergrijze klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59Donkergrijze klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59 -
UitverkochtRode leisteenstaafjes (eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£6.99Rode leisteenstaafjes (eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Rode Smokey Treats (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Rode Smokey Treats (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.991 recensies
-
Rode Nakumatt-puckjes (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£5.99Rode Nakumatt-puckjes (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
Drievoudige Heerlijkheid - Rode, Grijze en Zwarte Indiase Kleisnoepjes (Eetbare Kleisnoepjes voor Pica of Geofagie)
£6.99Drievoudige Heerlijkheid - Rode, Grijze en Zwarte Indiase Kleisnoepjes (Eetbare Kleisnoepjes voor Pica of Geofagie)
£6.99 -
Diamond Clay – Diep cementkleurige stukken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£5.99Diamond Clay – Diep cementkleurige stukken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£5.99