Alleen Crunch
Filters
Sort Best verkopende
-
Terrón Amanecer – Krokante zonsopgang klei (eetbare klei voor pica of geofagie)
£10.99Terrón Amanecer – Krokante zonsopgang klei (eetbare klei voor pica of geofagie)
£10.99 -
Lavi's Dark (Pica Princess) Smoky Sticks - Indiase dieprokerige kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes voor pica of geofagie)
£5.99Lavi's Dark (Pica Princess) Smoky Sticks - Indiase dieprokerige kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes voor pica of geofagie)
£5.99 -
Hari's Smoky Sticks - Indiase rokerige kleisticks (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£5.99Hari's Smoky Sticks - Indiase rokerige kleisticks (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£5.99 -
Pinky Soft Clay – Zachte, romige stukjes Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59Pinky Soft Clay – Zachte, romige stukjes Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59 -
Modderkoekjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Modderkoekjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Terron Beige Klei – Zachte Mexicaanse Kleistukken (Eetbare klei voor pica of geofagie) - Beperkte voorraad
£6.99Terron Beige Klei – Zachte Mexicaanse Kleistukken (Eetbare klei voor pica of geofagie) - Beperkte voorraad
£6.99 -
UitverkochtGemengde leisteenstaafjes (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99Gemengde leisteenstaafjes (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99 -
Rode Nakumatt-puckjes (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£5.99Rode Nakumatt-puckjes (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
Magmitti-klei – Gerookte, gebrande stukjes Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59Magmitti-klei – Gerookte, gebrande stukjes Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59 -
Kylie Clay – Gladde cementachtige Indiase kleistukken (eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.29Kylie Clay – Gladde cementachtige Indiase kleistukken (eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.29 -
UitverkochtAll Blacks/Smoky Clay-ervaring - Stashbox inbegrepen - Eetbare klei-/aardentreats en stukken (proefpakket met eetbare klei bij pica of geofagie)
£14.99All Blacks/Smoky Clay-ervaring - Stashbox inbegrepen - Eetbare klei-/aardentreats en stukken (proefpakket met eetbare klei bij pica of geofagie)
£14.99 -
UitverkochtTerrón Ladrillo – Krokante baksteenklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59Terrón Ladrillo – Krokante baksteenklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59 -
Red Diamond – Krokante, bladerige geroosterde Indiase kleischilfers (eetbare klei bij pica of geofagie)
£4.99Red Diamond – Krokante, bladerige geroosterde Indiase kleischilfers (eetbare klei bij pica of geofagie)
£4.99 -
Black Candy Balls van Clays All Around - Diep rokerige Indiase kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.09Black Candy Balls van Clays All Around - Diep rokerige Indiase kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.09 -
Mexicaanse smaragdkleurige klei (Esmeralda Arcilla) – Groengetonde klei in cementstijl (eetbare klei bij pica of geofagie) - Beperkte voorraad
£8.00Mexicaanse smaragdkleurige klei (Esmeralda Arcilla) – Groengetonde klei in cementstijl (eetbare klei bij pica of geofagie) - Beperkte voorraad
£8.00 -
Regio-stijl kleicroutons (Terrones Crotones Regios) – Klompen van tepetate- en adobe-klei (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie) - Beperkte voorraad
£7.99Regio-stijl kleicroutons (Terrones Crotones Regios) – Klompen van tepetate- en adobe-klei (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie) - Beperkte voorraad
£7.99 -
Zilveren Pucks (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Zilveren Pucks (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
UitverkochtDikke witte leisteenstrips - Eetbare leisteen (eetbare kleistenen voor pica of geofagie)
£4.50Dikke witte leisteenstrips - Eetbare leisteen (eetbare kleistenen voor pica of geofagie)
£4.502 recensies
-
Terrón Chalma – Rauwe, mineraalrijke Chalma-aarde (eetbare aarde bij pica of geofagie)
£7.99Terrón Chalma – Rauwe, mineraalrijke Chalma-aarde (eetbare aarde bij pica of geofagie)
£7.99 -
De Love Notes-collectie – Hartvormige kleistukjes (Doos met eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£12.99De Love Notes-collectie – Hartvormige kleistukjes (Doos met eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£12.991 recensies
-
Multani Balls (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Multani Balls (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Kendall Clay – Romige, mineraalrijke stukken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59Kendall Clay – Romige, mineraalrijke stukken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59 -
Kokosroken Klei – Verfijnde Gerookte Indiase Kleibrokken (Eetbare Klei voor Pica of Geofagie)
£5.99Kokosroken Klei – Verfijnde Gerookte Indiase Kleibrokken (Eetbare Klei voor Pica of Geofagie)
£5.991 recensies
-
"Paarse Kristallen Maan" Rollen - Eetbare cementkleirollen met kruimels - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99"Paarse Kristallen Maan" Rollen - Eetbare cementkleirollen met kruimels - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99