Cement
Cementy-collectie – stoffig, droog en gevaarlijk verslavend
Verlang je naar die poederachtige klap en onmiskenbare cementachtige korreligheid? De Cementy-collectie is je favoriet voor droge, stoffige texturen en scherpe, mineraalrijke smaken. Deze klei- en krijtsoorten bootsen de smaak van beton, gipsplaat, pleisterwerk of zelfs asfalt na en leveren een knapperige crunch met een ultrakroog mondgevoel.
Perfect voor wie houdt van een krijtstofafwerking, een licht bittere rand en dat bevredigende kruimelen dat je mond bekleedt als vergruisd gesteente. Het is industrieel, rauw en vreemd genoeg troostrijk.
Droog, stoffig en ontzettend bevredigend – bevredig je verlangen met de Cementy-collectie.
Filters
Sort Best verkopende
-
Rode Pakora - Rode Nakumatt gecoat in Rode Khadi - Aardse Indiase kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99Rode Pakora - Rode Nakumatt gecoat in Rode Khadi - Aardse Indiase kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Rode mantel (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.59Rode mantel (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.59 -
Modderkoekjes - Bestsellende knapperige, kruimelige, rokerige Indiase kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Modderkoekjes - Bestsellende knapperige, kruimelige, rokerige Indiase kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.991 recensies
-
Aardbeientjes - Indiase cementlemniet-snack (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Aardbeientjes - Indiase cementlemniet-snack (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Everest Klei – Vochtige, aardachtige Indiase kleistukken (eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.29Everest Klei – Vochtige, aardachtige Indiase kleistukken (eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.29 -
Aardbeientaart – Krokante cementachtige Indiase kleistukken (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59Aardbeientaart – Krokante cementachtige Indiase kleistukken (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.592 recensies
-
"Alleen grijstinten" - Eetbare Indiase cementkleistreedsjes en lolly's - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleistreedsjes bij pica of geofagie)
£8.99"Alleen grijstinten" - Eetbare Indiase cementkleistreedsjes en lolly's - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleistreedsjes bij pica of geofagie)
£8.99 -
Chikki - Rookkleurige Indiase kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Chikki - Rookkleurige Indiase kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Rode Nakumatt-ballen (Hari) - Eetbare Indiase kleistofjes (Eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£5.99Rode Nakumatt-ballen (Hari) - Eetbare Indiase kleistofjes (Eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
"Alle oranjegele tinten" - Eetbare Indiase kleisticks en lolly's, rijk aan ijzer - Exclusief bij ECUK (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£8.99"Alle oranjegele tinten" - Eetbare Indiase kleisticks en lolly's, rijk aan ijzer - Exclusief bij ECUK (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£8.99 -
Megan Soft Treats - Cementy Indian Clay-snacks (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Megan Soft Treats - Cementy Indian Clay-snacks (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
UitverkochtRode Nakumatt-koekjes - Kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Rode Nakumatt-koekjes - Kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.991 recensies
-
Smoky Sticks - Licht rokerige Indiase kleisticks van Rose Clay (Eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99Smoky Sticks - Licht rokerige Indiase kleisticks van Rose Clay (Eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99 -
UitverkochtAll Indian Clay Ervaringsproefpakket – Gemengde collectie eetbare Indiase klei, inclusief bewaarbox (proefpakket met eetbare klei bij pica of geofagie)
£12.99All Indian Clay Ervaringsproefpakket – Gemengde collectie eetbare Indiase klei, inclusief bewaarbox (proefpakket met eetbare klei bij pica of geofagie)
£12.991 recensies
-
Gemengde kleisnoepjes – Minerikrijke Indiase eetbare kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£4.99Gemengde kleisnoepjes – Minerikrijke Indiase eetbare kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£4.993 recensies
-
Mix Hex kleisnoepje – Grijs/Zwart - Eetbaar snoepje van rookklei uit India (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Mix Hex kleisnoepje – Grijs/Zwart - Eetbaar snoepje van rookklei uit India (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.995 recensies
-
Rode kleislippen - Aardse metallic Indiase eetbare kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£4.99Rode kleislippen - Aardse metallic Indiase eetbare kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£4.99 -
Zwarte kleisnoepjes - Rookkleurige eetbare Indiase kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£4.99Zwarte kleisnoepjes - Rookkleurige eetbare Indiase kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£4.99 -
Hari's Zwarte Snoepballen - Diep rokerige eetbare Indiase kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£5.99Hari's Zwarte Snoepballen - Diep rokerige eetbare Indiase kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
Proefpakket met 9 Indiase kleipoeders en kleistof (eetbaar kleipoeder bij pica of geofagie)
£8.99Proefpakket met 9 Indiase kleipoeders en kleistof (eetbaar kleipoeder bij pica of geofagie)
£8.992 recensies
-
Smoky Overload - Rookkleurige Indiase kleistenen (Eetbare kleistenen bij pica of geofagie)
£6.59Smoky Overload - Rookkleurige Indiase kleistenen (Eetbare kleistenen bij pica of geofagie)
£6.59 -
Roze Pakora - Roze Nakumatt bedekt met rozerode klei - Exclusieve Indiase kleireepjes (eetbare kleireepjes bij pica of geofagie)
£6.99Roze Pakora - Roze Nakumatt bedekt met rozerode klei - Exclusieve Indiase kleireepjes (eetbare kleireepjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Gerookte Nakumatt – Ultraharde stukken gerookte Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.29Gerookte Nakumatt – Ultraharde stukken gerookte Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.291 recensies
-
Klei kruimels, stof en poeders voor zelfgemaakte lekkernijen - Varianten voor de rest van de wereld (Eetbaar kleipoeder voor pica of geofagie)
£7.99Klei kruimels, stof en poeders voor zelfgemaakte lekkernijen - Varianten voor de rest van de wereld (Eetbaar kleipoeder voor pica of geofagie)
£7.99