DONKER + ROEKY
Gebrande kleien, zwarttinten & mineralenrijke texturen
Filters
Sort Datum: nieuw naar oud
-
UitverkoopRoze-witte kaolien uit West-Afrika – Zachte, stoffige Nigeriaanse kaolienklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£5.00£4.99Roze-witte kaolien uit West-Afrika – Zachte, stoffige Nigeriaanse kaolienklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£4.99£5.00 -
UitverkoopWest-Afrikaanse Calabar-klei – romige kaolienklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£4.99West-Afrikaanse Calabar-klei – romige kaolienklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£4.99 -
UitverkoopWest-Afrikaanse Nzu – Zoute kaolienkleibolletjes (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£12.50£11.19West-Afrikaanse Nzu – Zoute kaolienkleibolletjes (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£11.19£12.50 -
UitverkoopAfrikaanse Eko-klei – Zachte Nigeriaanse klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£5.00£2.99Afrikaanse Eko-klei – Zachte Nigeriaanse klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.99£5.001 recensies
-
UitverkoopAfrikaanse Eko-klei – Rookkleurige Nigeriaanse klei (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.99Afrikaanse Eko-klei – Rookkleurige Nigeriaanse klei (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.99 -
Dark Sky-koekjes - eetbare kleistukjes (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.00Dark Sky-koekjes - eetbare kleistukjes (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.00 -
Indiase Terracotta Shotglazen met Kleipoeierbundel - Eetbare Terracotta Kleipotjes en eetbare kleipoeier (Eetbare Klei-bundel voor Pica of Geofagie)
£7.98Indiase Terracotta Shotglazen met Kleipoeierbundel - Eetbare Terracotta Kleipotjes en eetbare kleipoeier (Eetbare Klei-bundel voor Pica of Geofagie)
£7.98 -
Zwarte barbecuballen (zwarte Nakumatt-ballen) - Rookkleilekker (eetbare kleilekker voor pica of geofagie)
£4.49Zwarte barbecuballen (zwarte Nakumatt-ballen) - Rookkleilekker (eetbare kleilekker voor pica of geofagie)
£4.491 recensies
-
Smoky Sticks - Licht rokerige Indiase kleisticks van Rose Clay (Eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99Smoky Sticks - Licht rokerige Indiase kleisticks van Rose Clay (Eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99 -
Hari's Red Smoke Cookies - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Hari's Red Smoke Cookies - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
Smoky Burfi - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.00Smoky Burfi - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.002 recensies
-
Mix Hex – RN/DF - Smoky Metallic eetbare Indiase kleistenen (eetbare kleistenen bij pica of geofagie)
£5.99Mix Hex – RN/DF - Smoky Metallic eetbare Indiase kleistenen (eetbare kleistenen bij pica of geofagie)
£5.99 -
Dryfruit Black Hearts - Indiase rokerige kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99Dryfruit Black Hearts - Indiase rokerige kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Zwarte snoepkoekjes (Hari) - Rookkleurige Indiase kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£5.99Zwarte snoepkoekjes (Hari) - Rookkleurige Indiase kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
Zwarte kleisnoepjes - Rookkleurige eetbare Indiase kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£4.99Zwarte kleisnoepjes - Rookkleurige eetbare Indiase kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£4.99 -
Black Slabs - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Black Slabs - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.993 recensies
-
Mix Hex kleisnoepje – Grijs/Zwart - Eetbaar snoepje van rookklei uit India (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Mix Hex kleisnoepje – Grijs/Zwart - Eetbaar snoepje van rookklei uit India (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.995 recensies
-
Gerookte Nakumatt – Ultraharde stukken gerookte Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.29Gerookte Nakumatt – Ultraharde stukken gerookte Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.291 recensies
-
Half geroosterde Nakumatt – Compacte, mineraalrijke stukken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.29Half geroosterde Nakumatt – Compacte, mineraalrijke stukken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.291 recensies
-
UitverkoopDroogvruchtklei – Gerookte gebrande stukken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59Droogvruchtklei – Gerookte gebrande stukken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.592 recensies
-
Hari's Zwarte Snoepballen - Diep rokerige eetbare Indiase kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£5.99Hari's Zwarte Snoepballen - Diep rokerige eetbare Indiase kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£5.99