DIEP + AARDBEWUST
Roodtinten, bruintinten, terracottatinten & aardetinten
Filters
Sort Datum: nieuw naar oud
-
Chaco Pucks (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99Chaco Pucks (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Sedona Red Dirt – Iconische rode arizonazoden (eetbare aarde voor pica of geofagie)
£0.99Sedona Red Dirt – Iconische rode arizonazoden (eetbare aarde voor pica of geofagie)
£0.99 -
Terrón Chalma – Rauwe, mineraalrijke Chalma-aarde (eetbare aarde bij pica of geofagie)
£7.99Terrón Chalma – Rauwe, mineraalrijke Chalma-aarde (eetbare aarde bij pica of geofagie)
£7.99 -
Caolín Crema de Coco – Sneeuwwitte kokoscrème-kaolienklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59Caolín Crema de Coco – Sneeuwwitte kokoscrème-kaolienklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59 -
Proefpakket met 9 Indiase kleipoeders en kleistof (eetbaar kleipoeder bij pica of geofagie)
£8.99Proefpakket met 9 Indiase kleipoeders en kleistof (eetbaar kleipoeder bij pica of geofagie)
£8.992 recensies
-
Caolín Cremino – Romige, bleekbeige kaolienklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59Caolín Cremino – Romige, bleekbeige kaolienklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59 -
Caolín Humo – Gerookte grijze kaolienklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59Caolín Humo – Gerookte grijze kaolienklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59 -
Nakumatt-balletjes (Hari) - Indiase kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£3.99Nakumatt-balletjes (Hari) - Indiase kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£3.99 -
De Love Notes-collectie – Hartvormige kleistukjes (Doos met eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£12.99De Love Notes-collectie – Hartvormige kleistukjes (Doos met eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£12.991 recensies
-
De Indiase Koekendoos (Doos met eetbare kleisnoepjes bij Pica of Geofagie)
£26.99De Indiase Koekendoos (Doos met eetbare kleisnoepjes bij Pica of Geofagie)
£26.991 recensies
-
Smokey Pakora - Rode Nakumatt bedekt met rokerige kleien (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99Smokey Pakora - Rode Nakumatt bedekt met rokerige kleien (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Rode Smokey Treats (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Rode Smokey Treats (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.991 recensies
-
Mars Pucks - Zeer aardse gelaagde lekkernijen (Eetbare kleilekkernijen voor pica of geofagie)
£6.99Mars Pucks - Zeer aardse gelaagde lekkernijen (Eetbare kleilekkernijen voor pica of geofagie)
£6.99 -
Rode Nakumatt-puckjes (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£5.99Rode Nakumatt-puckjes (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
Rustieke Hartjes (Eetbare Kleisnoepjes bij Pica of Geofagie)
£6.99Rustieke Hartjes (Eetbare Kleisnoepjes bij Pica of Geofagie)
£6.99 -
Aardse repen (eetbare kleirepen bij pica of geofagie)
£9.99Aardse repen (eetbare kleirepen bij pica of geofagie)
£9.99 -
Multani Balls (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Multani Balls (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Kleipoeiers en fijne poeders - Indiase soorten (Eetbare kleipoeier bij pica of geofagie)
£2.99Kleipoeiers en fijne poeders - Indiase soorten (Eetbare kleipoeier bij pica of geofagie)
£2.99 -
Rode leisteenpotloden - Eetbare leisteen (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£5.99Rode leisteenpotloden - Eetbare leisteen (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
Zwarte leisteenpotloden - Minerikrijk Indiaas leisteen (eetbare kleistenen voor pica of geofagie)
£5.99Zwarte leisteenpotloden - Minerikrijk Indiaas leisteen (eetbare kleistenen voor pica of geofagie)
£5.99 -
Drievoudige Heerlijkheid - Rode, Grijze en Zwarte Indiase Kleisnoepjes (Eetbare Kleisnoepjes voor Pica of Geofagie)
£6.99Drievoudige Heerlijkheid - Rode, Grijze en Zwarte Indiase Kleisnoepjes (Eetbare Kleisnoepjes voor Pica of Geofagie)
£6.99 -
Tiny Tots – Aardse Indiase Mini Terracotta Potjes (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£5.99Tiny Tots – Aardse Indiase Mini Terracotta Potjes (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£5.99 -
Sandy Tan Sticks - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Sandy Tan Sticks - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.991 recensies
-
Assorted Indiase Terracotta Kleipotten (Hele) – Gemengde Potten (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£7.99Assorted Indiase Terracotta Kleipotten (Hele) – Gemengde Potten (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£7.99