DIEP + AARDBEWUST
Roodtinten, bruintinten, terracottatinten & aardetinten
Filters
Sort Datum: nieuw naar oud
-
Sandy Tan Sticks - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Sandy Tan Sticks - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.991 recensies
-
Assorted Indiase Terracotta Kleipotten (Hele) – Gemengde Potten (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£7.99Assorted Indiase Terracotta Kleipotten (Hele) – Gemengde Potten (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£7.99 -
Cacahuates Japonés de Barro – Mexicaanse aardewerken kiezels (eetbaar aardewerk voor pica of geofagie)
£10.99Cacahuates Japonés de Barro – Mexicaanse aardewerken kiezels (eetbaar aardewerk voor pica of geofagie)
£10.99 -
UitverkoopMysterieuzes Mix-ups per Regio - Eetbare Klei 'Lucky Dip' uit de hele wereld (Eetbare Kleilekkerijen voor Pica of Geofagie)
£4.50£2.99Mysterieuzes Mix-ups per Regio - Eetbare Klei 'Lucky Dip' uit de hele wereld (Eetbare Kleilekkerijen voor Pica of Geofagie)
£2.99£4.50 -
UitverkoopShree Pots – Super knapperig, rijk aan petrichor Indiase terracotta (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£5.99Shree Pots – Super knapperig, rijk aan petrichor Indiase terracotta (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£5.99 -
Megan Soft Clay – Kruimelige cementachtige Indiase kleistukken (eetbare klei voor pica of geofagie)
£3.59Megan Soft Clay – Kruimelige cementachtige Indiase kleistukken (eetbare klei voor pica of geofagie)
£3.59 -
Lavi's Nakumatt Bomb – Eetbare Indiase kleilekkerij, rijk aan mineralen (eetbare kleilekkerijen bij pica of geofagie)
£4.99Lavi's Nakumatt Bomb – Eetbare Indiase kleilekkerij, rijk aan mineralen (eetbare kleilekkerijen bij pica of geofagie)
£4.99 -
Aardbeientaart – Krokante cementachtige Indiase kleistukken (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59Aardbeientaart – Krokante cementachtige Indiase kleistukken (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.592 recensies
-
Roze klei – Krokante cementachtige stukken Indiase klei (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.29Roze klei – Krokante cementachtige stukken Indiase klei (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.291 recensies
-
Kylie Clay – Gladde cementachtige Indiase kleistukken (eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.29Kylie Clay – Gladde cementachtige Indiase kleistukken (eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.29 -
Kerstklei – Warm geroosterde seizoensgebonden Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£5.99Kerstklei – Warm geroosterde seizoensgebonden Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£5.99 -
Amandelklei – Gladde, cementachtige brokken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59Amandelklei – Gladde, cementachtige brokken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59 -
Lavi's Dirt Sticks - Ongebakken Terracotta-snacks (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.59Lavi's Dirt Sticks - Ongebakken Terracotta-snacks (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.59 -
Montana Midnight – houtskoolachtige zwarte klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.99Montana Midnight – houtskoolachtige zwarte klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.99 -
Silver Road – Krokante, smaakloze grijze klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.99Silver Road – Krokante, smaakloze grijze klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.99 -
Old Ferry Ember – Opvallende baksteenrode Montana-klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.99Old Ferry Ember – Opvallende baksteenrode Montana-klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.99 -
Montana Rode Klei – Chocoladeachtige Aardse Klei (Eetbare Klei voor Pica of Geofagie)
£0.99Montana Rode Klei – Chocoladeachtige Aardse Klei (Eetbare Klei voor Pica of Geofagie)
£0.99 -
Yellowstone – Petrolklei Montana (eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.99Yellowstone – Petrolklei Montana (eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.99 -
"Alle oranjegele tinten" - Eetbare Indiase kleisticks en lolly's, rijk aan ijzer - Exclusief bij ECUK (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£8.99"Alle oranjegele tinten" - Eetbare Indiase kleisticks en lolly's, rijk aan ijzer - Exclusief bij ECUK (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£8.99 -
Witte leisteenballen met kruimels (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Witte leisteenballen met kruimels (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.991 recensies
-
Rode leisteenballen met kruimels - Eetbare Indiase leisteenbehandelingen (Eetbare kleibehandelingen voor pica of geofagie)
£6.99Rode leisteenballen met kruimels - Eetbare Indiase leisteenbehandelingen (Eetbare kleibehandelingen voor pica of geofagie)
£6.99 -
Roze Pakora - Roze Nakumatt bedekt met rozerode klei - Exclusieve Indiase kleireepjes (eetbare kleireepjes bij pica of geofagie)
£6.99Roze Pakora - Roze Nakumatt bedekt met rozerode klei - Exclusieve Indiase kleireepjes (eetbare kleireepjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
"All-Reds" - Eetbare Indiase kleisnoepjes en lolly's, rijk aan mineralen - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£8.99"All-Reds" - Eetbare Indiase kleisnoepjes en lolly's, rijk aan mineralen - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£8.99 -
Rode Pakora - Rode Nakumatt gecoat in Rode Khadi - Aardse Indiase kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99Rode Pakora - Rode Nakumatt gecoat in Rode Khadi - Aardse Indiase kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99