DIEP + AARDBEWUST
Roodtinten, bruintinten, terracottatinten & aardetinten
Filters
Sort Datum: nieuw naar oud
-
Gemengde Nakumatt-munten - Eetbare kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Gemengde Nakumatt-munten - Eetbare kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
Gemengde kleicoekjes - Bestsellende aardse eetbare Indiase kleefsnacks (Eetbare kleefsnacks bij pica of geofagie)
£6.99Gemengde kleicoekjes - Bestsellende aardse eetbare Indiase kleefsnacks (Eetbare kleefsnacks bij pica of geofagie)
£6.992 recensies
-
Mix Hex – RN/DF - Smoky Metallic eetbare Indiase kleistenen (eetbare kleistenen bij pica of geofagie)
£5.99Mix Hex – RN/DF - Smoky Metallic eetbare Indiase kleistenen (eetbare kleistenen bij pica of geofagie)
£5.99 -
Dusty Pops – Krijtachtige Indiase eetbare kleisticks (Eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£8.19Dusty Pops – Krijtachtige Indiase eetbare kleisticks (Eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£8.19 -
Rode Nakumatt-stokjes - Kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£7.00Rode Nakumatt-stokjes - Kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£7.00 -
Dryfruit Black Hearts - Indiase rokerige kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99Dryfruit Black Hearts - Indiase rokerige kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Rode kleislippen - Aardse metallic Indiase eetbare kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£4.99Rode kleislippen - Aardse metallic Indiase eetbare kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£4.99 -
Rode kleibiscuitjes - Bestsellende Indiaas kleilekkern met een diepe aardse smaak (Eetbare kleilekkern bij pica of geofagie)
£4.99Rode kleibiscuitjes - Bestsellende Indiaas kleilekkern met een diepe aardse smaak (Eetbare kleilekkern bij pica of geofagie)
£4.99 -
UitverkoopKristallen Nakumatt – Bleke, mineraalrijke stukken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.79Kristallen Nakumatt – Bleke, mineraalrijke stukken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.79 -
Gerookte Nakumatt – Ultraharde stukken gerookte Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.29Gerookte Nakumatt – Ultraharde stukken gerookte Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.291 recensies
-
UitverkoopRode Nakumatt-klei – Indiase kleistukken, rijk aan ijzer (eetbare klei bij pica of geofagie)
£12.50£1.29Rode Nakumatt-klei – Indiase kleistukken, rijk aan ijzer (eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.29£12.504 recensies
-
Grote Indiase bruine terracotta schaaltjes – Harde, rustieke kleischijven (Eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£5.99Grote Indiase bruine terracotta schaaltjes – Harde, rustieke kleischijven (Eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£5.99 -
UitverkoopIndiase Terracotta Mini Matki – Zachte, verse terracotta potten (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£8.99Indiase Terracotta Mini Matki – Zachte, verse terracotta potten (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£8.99 -
UitverkoopKleine Indiase Terracotta Glazen – Eetbare Modderige, IJzerrijke Kulhad-bekers (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£6.00£4.99Kleine Indiase Terracotta Glazen – Eetbare Modderige, IJzerrijke Kulhad-bekers (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£4.99£6.00 -
Zachte Mexicaanse Mini-kleipotjes – Zachte, milde Mexicaanse terracotta (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£2.59Zachte Mexicaanse Mini-kleipotjes – Zachte, milde Mexicaanse terracotta (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£2.591 recensies
-
Mini kleischotjes – Verse, schone Indiase terracotta schalen (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£2.99Mini kleischotjes – Verse, schone Indiase terracotta schalen (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£2.99 -
UitverkoopMini Whole Gullak – Aardse Indiase Terracotta Spaarpotten (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£7.99£4.99Mini Whole Gullak – Aardse Indiase Terracotta Spaarpotten (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£4.99£7.991 recensies
-
Indiase Terracotta Gerolde Kleipotten – Aardse, Dichte Indiase Terracotta (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£4.49Indiase Terracotta Gerolde Kleipotten – Aardse, Dichte Indiase Terracotta (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£4.49