Rookachtige houtskool
Filters
Sort Meest relevant
-
Terra Pakora (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Terra Pakora (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.991 recensies
-
Donkergrijze klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59Donkergrijze klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59 -
Rode Smokey Treats (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Rode Smokey Treats (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.991 recensies
-
Mix Hex – RN/DF - Smoky Metallic eetbare Indiase kleistenen (eetbare kleistenen bij pica of geofagie)
£5.99Mix Hex – RN/DF - Smoky Metallic eetbare Indiase kleistenen (eetbare kleistenen bij pica of geofagie)
£5.99 -
Abonnement op verrassende eetbare klei (elke maand meer dan 500 g klei op thema, telkens iets nieuws!) (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£29.99Abonnement op verrassende eetbare klei (elke maand meer dan 500 g klei op thema, telkens iets nieuws!) (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£29.99 -
Smokey Vanilla Kisses – Hartvormige kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.59Smokey Vanilla Kisses – Hartvormige kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.59 -
Lavi's Dark (Pica Princess) Smoky Sticks - Indiase dieprokerige kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes voor pica of geofagie)
£5.99Lavi's Dark (Pica Princess) Smoky Sticks - Indiase dieprokerige kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes voor pica of geofagie)
£5.99 -
Hari's Smoky Sticks - Indiase rokerige kleisticks (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£5.99Hari's Smoky Sticks - Indiase rokerige kleisticks (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£5.99 -
Modderkoekjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Modderkoekjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Magmitti-klei – Gerookte, gebrande stukjes Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59Magmitti-klei – Gerookte, gebrande stukjes Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59 -
UitverkochtAll Blacks/Smoky Clay-ervaring - Stashbox inbegrepen - Eetbare klei-/aardentreats en stukken (proefpakket met eetbare klei bij pica of geofagie)
£14.99All Blacks/Smoky Clay-ervaring - Stashbox inbegrepen - Eetbare klei-/aardentreats en stukken (proefpakket met eetbare klei bij pica of geofagie)
£14.99 -
Gelaagde Rookpanda-kussen – Hartvormige kleisnoep (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.59Gelaagde Rookpanda-kussen – Hartvormige kleisnoep (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.59 -
Montana Smoke Kisses – Hartvormige kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.59Montana Smoke Kisses – Hartvormige kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.59 -
Red Diamond – Krokante, bladerige geroosterde Indiase kleischilfers (eetbare klei bij pica of geofagie)
£4.99Red Diamond – Krokante, bladerige geroosterde Indiase kleischilfers (eetbare klei bij pica of geofagie)
£4.99 -
Kokosroken Klei – Verfijnde Gerookte Indiase Kleibrokken (Eetbare Klei voor Pica of Geofagie)
£5.99Kokosroken Klei – Verfijnde Gerookte Indiase Kleibrokken (Eetbare Klei voor Pica of Geofagie)
£5.991 recensies
-
Black Candy Balls van Clays All Around - Diep rokerige Indiase kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.09Black Candy Balls van Clays All Around - Diep rokerige Indiase kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.09 -
Regio-stijl kleicroutons (Terrones Crotones Regios) – Klompen van tepetate- en adobe-klei (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie) - Beperkte voorraad
£7.99Regio-stijl kleicroutons (Terrones Crotones Regios) – Klompen van tepetate- en adobe-klei (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie) - Beperkte voorraad
£7.99 -
Zilveren Pucks (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Zilveren Pucks (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
De Love Notes-collectie – Hartvormige kleistukjes (Doos met eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£12.99De Love Notes-collectie – Hartvormige kleistukjes (Doos met eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£12.991 recensies
-
UitverkochtAll African Clay Experience Proefpakket – Gemengde verzameling eetbare Afrikaanse klei, inclusief Stash Box (Doos met eetbare kleisnoepjes voor Pica of Geofagie)
£12.99All African Clay Experience Proefpakket – Gemengde verzameling eetbare Afrikaanse klei, inclusief Stash Box (Doos met eetbare kleisnoepjes voor Pica of Geofagie)
£12.991 recensies
-
Zwarte leisteenstokjes (eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£6.99Zwarte leisteenstokjes (eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
UitverkochtBlack Clover – Gebrande romige Indiase kaolienkleistukken (eetbare klei bij pica of geofagie)
£4.99Black Clover – Gebrande romige Indiase kaolienkleistukken (eetbare klei bij pica of geofagie)
£4.99 -
De Indiase Koekendoos (Doos met eetbare kleisnoepjes bij Pica of Geofagie)
£26.99De Indiase Koekendoos (Doos met eetbare kleisnoepjes bij Pica of Geofagie)
£26.991 recensies
-
UitverkochtNakumatt Proefpakket – Geassorteerde Indiase klei-voorraadbox (Proefpakket eetbare klei voor pica of geofagie)
£20.99Nakumatt Proefpakket – Geassorteerde Indiase klei-voorraadbox (Proefpakket eetbare klei voor pica of geofagie)
£20.99