Verjaardagssite - Koop 4, krijg 1 gratis
Producten in volle grootte (Op voorraad)
Filters
Sort Prijs: laag naar hoog
-
Elephant Clay – Gladde, cementachtige stukken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£5.99Elephant Clay – Gladde, cementachtige stukken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£5.99 -
Amandelklei – Gladde, cementachtige brokken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59Amandelklei – Gladde, cementachtige brokken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59 -
Kerstklei – Warm geroosterde seizoensgebonden Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£5.99Kerstklei – Warm geroosterde seizoensgebonden Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£5.99 -
Aardbeientaart – Krokante cementachtige Indiase kleistukken (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59Aardbeientaart – Krokante cementachtige Indiase kleistukken (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.592 recensies
-
Megan Soft Clay – Kruimelige cementachtige Indiase kleistukken (eetbare klei voor pica of geofagie)
£3.59Megan Soft Clay – Kruimelige cementachtige Indiase kleistukken (eetbare klei voor pica of geofagie)
£3.59 -
UitverkoopDroogvruchtklei – Gerookte gebrande stukken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59Droogvruchtklei – Gerookte gebrande stukken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.592 recensies
-
Black Star Clay – Grote stukken rokerige Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59Black Star Clay – Grote stukken rokerige Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59 -
Witte rozenklei – Bleke cementkleurige Indiase kleistukken (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59Witte rozenklei – Bleke cementkleurige Indiase kleistukken (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59 -
Roze klei – Krokante cementachtige stukken Indiase klei (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59Roze klei – Krokante cementachtige stukken Indiase klei (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.591 recensies
-
Gerookte Nakumatt – Ultraharde stukken gerookte Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59Gerookte Nakumatt – Ultraharde stukken gerookte Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.591 recensies
-
Kokosroken Klei – Verfijnde Gerookte Indiase Kleibrokken (Eetbare Klei voor Pica of Geofagie)
£5.99Kokosroken Klei – Verfijnde Gerookte Indiase Kleibrokken (Eetbare Klei voor Pica of Geofagie)
£5.991 recensies
-
Greyball klei – Bleke minerale ballekakuklompjes (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59Greyball klei – Bleke minerale ballekakuklompjes (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59 -
Everest Klei – Vochtige, aardachtige Indiase kleistukken (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59Everest Klei – Vochtige, aardachtige Indiase kleistukken (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59 -
Volledig geroosterde Nakumatt-klei – Harde, rokerige stukken Indiase klei (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59Volledig geroosterde Nakumatt-klei – Harde, rokerige stukken Indiase klei (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59 -
Blackhall klei – Gladde, rokerige brokken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£5.99Blackhall klei – Gladde, rokerige brokken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£5.991 recensies
-
Kylie Clay – Gladde cementachtige Indiase kleistukken (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59Kylie Clay – Gladde cementachtige Indiase kleistukken (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59 -
Nakumatt-balletjes (Hari) - Indiase kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£3.99Nakumatt-balletjes (Hari) - Indiase kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£3.99 -
Rode Nakumatt-ballen (Hari) - Eetbare Indiase kleistofjes (Eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£5.99Rode Nakumatt-ballen (Hari) - Eetbare Indiase kleistofjes (Eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
Indiase Terracotta Gerolde Kleipotten – Aardse, Dichte Indiase Terracotta (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£4.49Indiase Terracotta Gerolde Kleipotten – Aardse, Dichte Indiase Terracotta (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£4.49 -
Zwarte barbecuballen (zwarte Nakumatt-ballen) - Rookkleilekker (eetbare kleilekker voor pica of geofagie)
£4.49Zwarte barbecuballen (zwarte Nakumatt-ballen) - Rookkleilekker (eetbare kleilekker voor pica of geofagie)
£4.491 recensies
-
Grote Indiase bruine terracotta schaaltjes – Harde, rustieke kleischijven (Eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£5.99Grote Indiase bruine terracotta schaaltjes – Harde, rustieke kleischijven (Eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£5.99 -
UitverkoopTerracotta Tumbles – Gemengde knapperige Indiase terracotta chips (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£4.99Terracotta Tumbles – Gemengde knapperige Indiase terracotta chips (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£4.99 -
UitverkoopWest-Afrikaanse Nzu – Zoute kaolienkleibolletjes (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£12.50£11.19West-Afrikaanse Nzu – Zoute kaolienkleibolletjes (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£11.19£12.50 -
UitverkoopKleine Indiase Terracotta Glazen – Eetbare Modderige, IJzerrijke Kulhad-bekers (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£6.00£4.99Kleine Indiase Terracotta Glazen – Eetbare Modderige, IJzerrijke Kulhad-bekers (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£4.99£6.00