IK HEB GEEN IDEE - AANBEVELINGEN ALSTUBLIEFT!
Onze aanbevelingen voor beginners
Filters
Sort Meest relevant
-
UitverkoopMysterieuzes kleurmengsels - eetbare klei 'Lucky Dip' uit de regenboog (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£4.50£2.99Mysterieuzes kleurmengsels - eetbare klei 'Lucky Dip' uit de regenboog (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£2.99£4.501 recensies
-
UitverkoopMysterieuzes Mix-ups per Regio - Eetbare Klei 'Lucky Dip' uit de hele wereld (Eetbare Kleilekkerijen voor Pica of Geofagie)
£4.50£2.99Mysterieuzes Mix-ups per Regio - Eetbare Klei 'Lucky Dip' uit de hele wereld (Eetbare Kleilekkerijen voor Pica of Geofagie)
£2.99£4.50 -
Newbie kleismaakpotjes (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£3.99Newbie kleismaakpotjes (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£3.99 -
UitverkochtAll Indian Clay Ervaringsproefpakket – Gemengde collectie eetbare Indiase klei, inclusief bewaarbox (proefpakket met eetbare klei bij pica of geofagie)
£12.99All Indian Clay Ervaringsproefpakket – Gemengde collectie eetbare Indiase klei, inclusief bewaarbox (proefpakket met eetbare klei bij pica of geofagie)
£12.991 recensies
-
Proefpakket met 9 Indiase kleipoeders en kleistof (eetbaar kleipoeder bij pica of geofagie)
£8.99Proefpakket met 9 Indiase kleipoeders en kleistof (eetbaar kleipoeder bij pica of geofagie)
£8.992 recensies
-
UitverkochtProefpakket met alle Latijns-Amerikaanse klei-ervaringen – inclusief opbergdoos - Eetbare terracotta's, aarden, barros terrones en kaolinen uit heel Latijns-Amerika (proefpakket met eetbare klei bij pica of geofagie)
£17.99Proefpakket met alle Latijns-Amerikaanse klei-ervaringen – inclusief opbergdoos - Eetbare terracotta's, aarden, barros terrones en kaolinen uit heel Latijns-Amerika (proefpakket met eetbare klei bij pica of geofagie)
£17.99 -
UitverkochtAll Blacks/Smoky Clay-ervaring - Stashbox inbegrepen - Eetbare klei-/aardentreats en stukken (proefpakket met eetbare klei bij pica of geofagie)
£14.99All Blacks/Smoky Clay-ervaring - Stashbox inbegrepen - Eetbare klei-/aardentreats en stukken (proefpakket met eetbare klei bij pica of geofagie)
£14.99 -
Abonnement op verrassende eetbare klei (elke maand meer dan 500 g klei op thema, telkens iets nieuws!) (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£29.99Abonnement op verrassende eetbare klei (elke maand meer dan 500 g klei op thema, telkens iets nieuws!) (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£29.99 -
UitverkochtAll African Clay Experience Proefpakket – Gemengde verzameling eetbare Afrikaanse klei, inclusief Stash Box (Doos met eetbare kleisnoepjes voor Pica of Geofagie)
£12.99All African Clay Experience Proefpakket – Gemengde verzameling eetbare Afrikaanse klei, inclusief Stash Box (Doos met eetbare kleisnoepjes voor Pica of Geofagie)
£12.991 recensies
-
UitverkochtNakumatt Proefpakket – Geassorteerde Indiase klei-voorraadbox (Proefpakket eetbare klei voor pica of geofagie)
£20.99Nakumatt Proefpakket – Geassorteerde Indiase klei-voorraadbox (Proefpakket eetbare klei voor pica of geofagie)
£20.99 -
Ontdekkingset met Indiase klei – Geassorteerde proefset met 16 Indiase kleisoorten (Eetbare kleiproefset voor pica of geofagie)
£14.99Ontdekkingset met Indiase klei – Geassorteerde proefset met 16 Indiase kleisoorten (Eetbare kleiproefset voor pica of geofagie)
£14.99 -
Around The World klei-ervaring proefpakket (doos met eetbare kleisnoepjes bij Pica of Geofagie)
£56.99Around The World klei-ervaring proefpakket (doos met eetbare kleisnoepjes bij Pica of Geofagie)
£56.991 recensies
-
UitverkochtBundel Indiase rauwe klei – Indiase klei-collectie "The Nakumatts" (Doos met eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£28.99Bundel Indiase rauwe klei – Indiase klei-collectie "The Nakumatts" (Doos met eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£28.99 -
Tiny Tots & kleipoeierbundel – Gepersonaliseerde Indiase terracotta- en kleipoeierset (Eetbare klei voor pica of geofagie)
£11.99Tiny Tots & kleipoeierbundel – Gepersonaliseerde Indiase terracotta- en kleipoeierset (Eetbare klei voor pica of geofagie)
£11.99 -
Indiase Terracotta Shotglazen met Kleipoeierbundel - Eetbare Terracotta Kleipotjes en eetbare kleipoeier (Eetbare Klei-bundel voor Pica of Geofagie)
£7.98Indiase Terracotta Shotglazen met Kleipoeierbundel - Eetbare Terracotta Kleipotjes en eetbare kleipoeier (Eetbare Klei-bundel voor Pica of Geofagie)
£7.98 -
Terracotta Diyas met kleipoeverbundel – zelf vulbare kleipotjes (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£18.98Terracotta Diyas met kleipoeverbundel – zelf vulbare kleipotjes (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£18.98 -
UitverkochtHele eetbare Indiase Kolkota-terracottapot van klei met bundel Indiaas kleipoeder (eetbare kleibundel voor pica of geofagie)
£10.98Hele eetbare Indiase Kolkota-terracottapot van klei met bundel Indiaas kleipoeder (eetbare kleibundel voor pica of geofagie)
£10.981 recensies
-
Alle Pakora's-bundel - De volledige Pakora-collectie (doos met eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£45.99Alle Pakora's-bundel - De volledige Pakora-collectie (doos met eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£45.99 -
Oost-Europese klei-ervaringsproefpakket – Gemengde verzameling eetbare klei uit Oekraïne, Bulgarije en Rusland, inclusief bewaarbox (proefpakket met eetbare klei bij pica of geofagie) UitverkochtOost-Europese klei-ervaringsproefpakket – Gemengde verzameling eetbare klei uit Oekraïne, Bulgarije en Rusland, inclusief bewaarbox (proefpakket met eetbare klei bij pica of geofagie)
£23.99Oost-Europese klei-ervaringsproefpakket – Gemengde verzameling eetbare klei uit Oekraïne, Bulgarije en Rusland, inclusief bewaarbox (proefpakket met eetbare klei bij pica of geofagie)
£23.991 recensies
-
All North American Clay Experience Proefpakket – Gemengde collectie eetbare klei uit de Verenigde Staten, inclusief Stash Box (Doos met eetbare kleilekkerbitten voor Pica of Geofagie)
£23.99All North American Clay Experience Proefpakket – Gemengde collectie eetbare klei uit de Verenigde Staten, inclusief Stash Box (Doos met eetbare kleilekkerbitten voor Pica of Geofagie)
£23.991 recensies
-
Zelf samenstellen: Proefpakket Indiase kleipoeders, stof en kruimels (eetbaar kleipoeder bij pica of geofagie)
£11.99Zelf samenstellen: Proefpakket Indiase kleipoeders, stof en kruimels (eetbaar kleipoeder bij pica of geofagie)
£11.99