Petrichor
Petrichor-collectie – De smaak van aarde na de regen
Stap in het meest verfrissende moment van de natuur met onze Petrichor-collectie – kleileerden die de onmiskenbare aroma en smaak van aarde na de regen vangen. Deze aardse lekkernijen zijn zacht, aards en diep nostalgisch, en bieden een smaak die fris, vochtig en rijk aan mineralen is, net als de geur die uit de grond opstijgt tijdens een zomerstorm.
Ideaal voor wie verlangt naar een zacht, natuurlijk profiel met subtiele complexiteit. Deze kleileerden nemen je mee op een zintuiglijke reis naar het hart van de aarde. Denk aan zachte knetters, een milde vochtigheid en de pure smaak van door de regen gekoesterde aarde.
Voldoe aan je verlangen naar de magie van natte aarde – ontdek de Petrichor-collectie vandaag nog.
Filters
Sort Best verkopende
-
UitverkoopMysterieuzes kleurmengsels - eetbare klei 'Lucky Dip' uit de regenboog (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£4.50£2.99Mysterieuzes kleurmengsels - eetbare klei 'Lucky Dip' uit de regenboog (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£2.99£4.501 recensies
-
UitverkoopMysterieuzes Mix-ups per Regio - Eetbare Klei 'Lucky Dip' uit de hele wereld (Eetbare Kleilekkerijen voor Pica of Geofagie)
£4.50£2.99Mysterieuzes Mix-ups per Regio - Eetbare Klei 'Lucky Dip' uit de hele wereld (Eetbare Kleilekkerijen voor Pica of Geofagie)
£2.99£4.50 -
UitverkoopDroogvruchtklei – Gerookte gebrande stukken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59Droogvruchtklei – Gerookte gebrande stukken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.592 recensies
-
UitverkochtColombiaanse Panela-klei – Terrón Panela - Virale Colombiaanse klei van TikTok en IG (Eetbare klei voor pica of geofagie)
£3.99Colombiaanse Panela-klei – Terrón Panela - Virale Colombiaanse klei van TikTok en IG (Eetbare klei voor pica of geofagie)
£3.993 recensies
-
UitverkoopTerracotta Tumbles – Gemengde knapperige Indiase terracotta chips (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£4.99Terracotta Tumbles – Gemengde knapperige Indiase terracotta chips (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£4.99 -
Half geroosterde Nakumatt – Compacte, mineraalrijke stukken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.29Half geroosterde Nakumatt – Compacte, mineraalrijke stukken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.291 recensies
-
King Cookies - Opvreetbare Nakumatt-kleistreepjes (Opvreetbare kleistreepjes bij pica of geofagie)
£5.99King Cookies - Opvreetbare Nakumatt-kleistreepjes (Opvreetbare kleistreepjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
UitverkochtFalooda - Gemengde kleikoekjes met kruimels - Bestsellende aardse Indiase eetbare klei-/aardetreats (Eetbare kleitreats voor pica of geofagie)
£5.99Falooda - Gemengde kleikoekjes met kruimels - Bestsellende aardse Indiase eetbare klei-/aardetreats (Eetbare kleitreats voor pica of geofagie)
£5.99 -
UitverkoopRode Nakumatt-klei – Indiase kleistukken, rijk aan ijzer (eetbare klei bij pica of geofagie)
£12.50£1.29Rode Nakumatt-klei – Indiase kleistukken, rijk aan ijzer (eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.29£12.504 recensies
-
"Petrichor Overload" - Eetbare kleisticks en lolly's met natte-aardegeur - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99"Petrichor Overload" - Eetbare kleisticks en lolly's met natte-aardegeur - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99 -
Old Ferry Ember – Opvallende baksteenrode Montana-klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.99Old Ferry Ember – Opvallende baksteenrode Montana-klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.99 -
Newbie kleismaakpotjes (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£3.99Newbie kleismaakpotjes (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£3.99 -
"Terra-Luna" - Exclusief bij ECUK - Eetbare ijzerrijke petrichor-kleisnoepjes en -lolly's (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99"Terra-Luna" - Exclusief bij ECUK - Eetbare ijzerrijke petrichor-kleisnoepjes en -lolly's (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
Montana Rode Klei – Chocoladeachtige Aardse Klei (Eetbare Klei voor Pica of Geofagie)
£0.99Montana Rode Klei – Chocoladeachtige Aardse Klei (Eetbare Klei voor Pica of Geofagie)
£0.99 -
UitverkoopAfrikaanse Eko-klei – Rookkleurige Nigeriaanse klei (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.99Afrikaanse Eko-klei – Rookkleurige Nigeriaanse klei (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.99 -
UitverkochtWitte/gemengde leisteencrits (top Indiase merken! incl. Chandtara, Metro Gold, Swastik, Sundeep Premium) - Eetbare leisteen (eetbare kleistenen voor pica of geofagie)
£4.50Witte/gemengde leisteencrits (top Indiase merken! incl. Chandtara, Metro Gold, Swastik, Sundeep Premium) - Eetbare leisteen (eetbare kleistenen voor pica of geofagie)
£4.50 -
UitverkochtWitte leisteenpotloden – Krijtachtige eetbare Indiase leisteenstenen (Eetbare kleistenen voor pica of geofagie)
£5.99Witte leisteenpotloden – Krijtachtige eetbare Indiase leisteenstenen (Eetbare kleistenen voor pica of geofagie)
£5.992 recensies
-
UitverkoopAfrikaanse Eko-klei – Zachte Nigeriaanse klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£5.00£2.99Afrikaanse Eko-klei – Zachte Nigeriaanse klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.99£5.001 recensies
-
Rode kleibiscuitjes - Bestsellende Indiaas kleilekkern met een diepe aardse smaak (Eetbare kleilekkern bij pica of geofagie)
£4.99Rode kleibiscuitjes - Bestsellende Indiaas kleilekkern met een diepe aardse smaak (Eetbare kleilekkern bij pica of geofagie)
£4.99 -
Volledig geroosterde Nakumatt-klei – Harde, rokerige stukken Indiase klei (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59Volledig geroosterde Nakumatt-klei – Harde, rokerige stukken Indiase klei (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59 -
Gemengde kleicoekjes - Bestsellende aardse eetbare Indiase kleefsnacks (Eetbare kleefsnacks bij pica of geofagie)
£6.99Gemengde kleicoekjes - Bestsellende aardse eetbare Indiase kleefsnacks (Eetbare kleefsnacks bij pica of geofagie)
£6.992 recensies
-
UitverkochtRode Nakumatt-ballen (roze klei) (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99Rode Nakumatt-ballen (roze klei) (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
UitverkoopWest-Afrikaanse Nzu – Zoute kaolienkleibolletjes (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£12.50£11.19West-Afrikaanse Nzu – Zoute kaolienkleibolletjes (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£11.19£12.50 -
UitverkochtRode Nakumatt-kruidkoekjes - ijzerrijke Indiase eetbare kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.09Rode Nakumatt-kruidkoekjes - ijzerrijke Indiase eetbare kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.092 recensies