Petrichor
Petrichor-collectie – De smaak van aarde na de regen
Stap in het meest verfrissende moment van de natuur met onze Petrichor-collectie – kleileerden die de onmiskenbare aroma en smaak van aarde na de regen vangen. Deze aardse lekkernijen zijn zacht, aards en diep nostalgisch, en bieden een smaak die fris, vochtig en rijk aan mineralen is, net als de geur die uit de grond opstijgt tijdens een zomerstorm.
Ideaal voor wie verlangt naar een zacht, natuurlijk profiel met subtiele complexiteit. Deze kleileerden nemen je mee op een zintuiglijke reis naar het hart van de aarde. Denk aan zachte knetters, een milde vochtigheid en de pure smaak van door de regen gekoesterde aarde.
Voldoe aan je verlangen naar de magie van natte aarde – ontdek de Petrichor-collectie vandaag nog.
Filters
Sort Best verkopende
-
Silver Road – Krokante, smaakloze grijze klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.99Silver Road – Krokante, smaakloze grijze klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£0.99 -
UitverkochtGrote hele Kolkota-kleipot – Krokante, knapperige Indiase terracotta (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£4.99Grote hele Kolkota-kleipot – Krokante, knapperige Indiase terracotta (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£4.99 -
Kerstklei – Warm geroosterde seizoensgebonden Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£5.99Kerstklei – Warm geroosterde seizoensgebonden Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£5.99 -
UitverkochtZwarte snoepjeskrakers - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes voor pica of geofagie)
£5.40Zwarte snoepjeskrakers - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes voor pica of geofagie)
£5.402 recensies
-
Rode Nakumatt-stokjes - Kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£7.00Rode Nakumatt-stokjes - Kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£7.00 -
Grote Indiase bruine terracotta schaaltjes – Harde, rustieke kleischijven (Eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£5.99Grote Indiase bruine terracotta schaaltjes – Harde, rustieke kleischijven (Eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£5.99 -
Black Star Clay – Grote stukken rokerige Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.29Black Star Clay – Grote stukken rokerige Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.29 -
Kleikruimels voor zelfgemaakte snoepjes - Indiase soorten (Eetbare kleikruimels bij pica of geofagie)
£2.99Kleikruimels voor zelfgemaakte snoepjes - Indiase soorten (Eetbare kleikruimels bij pica of geofagie)
£2.991 recensies
-
UitverkoopTerracotta-loofbessen – Ultraharde Indiase terracotta (eetbare terracotta bij pica of geofagie)
£5.99Terracotta-loofbessen – Ultraharde Indiase terracotta (eetbare terracotta bij pica of geofagie)
£5.99 -
UitverkoopIndiase Terracotta Mini Matki – Zachte, verse terracotta potten (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£8.99Indiase Terracotta Mini Matki – Zachte, verse terracotta potten (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£8.99 -
Grijze Pucks/Platen (Eetbare Kleisnoepjes voor Pica of Geofagie)
£6.99Grijze Pucks/Platen (Eetbare Kleisnoepjes voor Pica of Geofagie)
£6.99 -
Megan Soft Clay – Kruimelige cementachtige Indiase kleistukken (eetbare klei voor pica of geofagie)
£3.59Megan Soft Clay – Kruimelige cementachtige Indiase kleistukken (eetbare klei voor pica of geofagie)
£3.59 -
Lavi's Dirt Sticks - Ongebakken Terracotta-snacks (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.59Lavi's Dirt Sticks - Ongebakken Terracotta-snacks (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.59 -
Dryfruit Black Hearts - Indiase rokerige kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99Dryfruit Black Hearts - Indiase rokerige kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Gemengde Nakumatt-munten - Eetbare kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Gemengde Nakumatt-munten - Eetbare kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
UitverkoopSmoky Sticks van Clays All Around - Indiase lichte rokerige kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99£4.99Smoky Sticks van Clays All Around - Indiase lichte rokerige kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£4.99£5.99 -
Gele Oeral-klei – Notige, mineraalrijke Kazachse klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59Gele Oeral-klei – Notige, mineraalrijke Kazachse klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59 -
Nakumatt-balletjes (Hari) - Indiase kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£3.99Nakumatt-balletjes (Hari) - Indiase kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£3.99 -
UitverkoopCrystal Moons - Cementy Indian Clay-snacks (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£7.49£6.99Crystal Moons - Cementy Indian Clay-snacks (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99£7.49 -
UitverkoopGrey Bricks – Cementy eetbare Indiase kleisticks (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99£5.99Grey Bricks – Cementy eetbare Indiase kleisticks (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£5.99£6.99 -
Indiase Terracotta Gerolde Kleipotten – Aardse, Dichte Indiase Terracotta (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£4.49Indiase Terracotta Gerolde Kleipotten – Aardse, Dichte Indiase Terracotta (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£4.49 -
UitverkochtTerrón Galleta – Friszure koekendarg (eetbare klei voor pica of geofagie)
£2.59Terrón Galleta – Friszure koekendarg (eetbare klei voor pica of geofagie)
£2.59 -
Drievoudige Heerlijkheid - Rode, Grijze en Zwarte Indiase Kleisnoepjes (Eetbare Kleisnoepjes voor Pica of Geofagie)
£6.99Drievoudige Heerlijkheid - Rode, Grijze en Zwarte Indiase Kleisnoepjes (Eetbare Kleisnoepjes voor Pica of Geofagie)
£6.99 -
Mix Hex – RN/DF - Smoky Metallic eetbare Indiase kleistenen (eetbare kleistenen bij pica of geofagie)
£5.99Mix Hex – RN/DF - Smoky Metallic eetbare Indiase kleistenen (eetbare kleistenen bij pica of geofagie)
£5.99