Premium Import
Door de zon gedroogd, met de hand gemaakt en heerlijk imperfect — onze premium importproducten zijn ambachtelijke creaties van vertrouwde makers over de hele wereld. Elk stuk wordt met de hand gevormd, geroosterd of gedroogd, zodat het de tijd krijgt om die bevredigende knapperigheid en onmiskenbare aardse smaak te ontwikkelen. Kwaliteit in kleine batches die je kunt proeven en horen bij elke hap.
Filters
Sort Best verkopende
-
UitverkoopMysterieuzes kleurmengsels - eetbare klei 'Lucky Dip' uit de regenboog (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£4.50£2.99Mysterieuzes kleurmengsels - eetbare klei 'Lucky Dip' uit de regenboog (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£2.99£4.501 recensies
-
UitverkoopMysterieuzes Mix-ups per Regio - Eetbare Klei 'Lucky Dip' uit de hele wereld (Eetbare Kleilekkerijen voor Pica of Geofagie)
£4.50£2.99Mysterieuzes Mix-ups per Regio - Eetbare Klei 'Lucky Dip' uit de hele wereld (Eetbare Kleilekkerijen voor Pica of Geofagie)
£2.99£4.50 -
Half geroosterde Nakumatt – Compacte, mineraalrijke stukken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.29Half geroosterde Nakumatt – Compacte, mineraalrijke stukken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.291 recensies
-
King Cookies - Opvreetbare Nakumatt-kleistreepjes (Opvreetbare kleistreepjes bij pica of geofagie)
£5.99King Cookies - Opvreetbare Nakumatt-kleistreepjes (Opvreetbare kleistreepjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
UitverkochtFalooda - Gemengde kleikoekjes met kruimels - Bestsellende aardse Indiase eetbare klei-/aardetreats (Eetbare kleitreats voor pica of geofagie)
£5.99Falooda - Gemengde kleikoekjes met kruimels - Bestsellende aardse Indiase eetbare klei-/aardetreats (Eetbare kleitreats voor pica of geofagie)
£5.99 -
Smokey romige lekkernijen (eetbare kleilekkernijen bij pica of geofagie)
£6.99Smokey romige lekkernijen (eetbare kleilekkernijen bij pica of geofagie)
£6.991 recensies
-
Kleipoeiers en fijne poeders - Indiase soorten (Eetbare kleipoeier bij pica of geofagie)
£2.99Kleipoeiers en fijne poeders - Indiase soorten (Eetbare kleipoeier bij pica of geofagie)
£2.99 -
"Petrichor Overload" - Eetbare kleisticks en lolly's met natte-aardegeur - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99"Petrichor Overload" - Eetbare kleisticks en lolly's met natte-aardegeur - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99 -
Cementkoekjes – Cementy eetbare Indiase kleikoekjes (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£5.99Cementkoekjes – Cementy eetbare Indiase kleikoekjes (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
Newbie kleismaakpotjes (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£3.99Newbie kleismaakpotjes (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£3.99 -
UitverkochtGalaxy Pops - Gelaagde rode kleien gerold in krijtdeeg en rokerige kruimels (Eetbare kleireepjes voor pica of geofagie)
£5.99Galaxy Pops - Gelaagde rode kleien gerold in krijtdeeg en rokerige kruimels (Eetbare kleireepjes voor pica of geofagie)
£5.991 recensies
-
"Terra-Luna" - Exclusief bij ECUK - Eetbare ijzerrijke petrichor-kleisnoepjes en -lolly's (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99"Terra-Luna" - Exclusief bij ECUK - Eetbare ijzerrijke petrichor-kleisnoepjes en -lolly's (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
Blackcurrant-snacks - Rookkleurige Indiase kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Blackcurrant-snacks - Rookkleurige Indiase kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
"All-Reds" - Eetbare Indiase kleisnoepjes en lolly's, rijk aan mineralen - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£8.99"All-Reds" - Eetbare Indiase kleisnoepjes en lolly's, rijk aan mineralen - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£8.99 -
UitverkochtRegenboogrolletjes (eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£6.99Regenboogrolletjes (eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£6.992 recensies
-
"Alleen wit" - Eetbare Indiase romige kleisnoepjes en lolly's - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£9.99"Alleen wit" - Eetbare Indiase romige kleisnoepjes en lolly's - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£9.99 -
Drogevijgenpakora - Drogevijgenklei bedekt met rode khadi - Aardse Indiase eetbare kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99Drogevijgenpakora - Drogevijgenklei bedekt met rode khadi - Aardse Indiase eetbare kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.992 recensies
-
Aardse repen (eetbare kleirepen bij pica of geofagie)
£9.99Aardse repen (eetbare kleirepen bij pica of geofagie)
£9.99 -
Cementpakora - Gedroogd fruit bedekt met eetbare Indiase kleisoorten (Eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99Cementpakora - Gedroogd fruit bedekt met eetbare Indiase kleisoorten (Eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.993 recensies
-
UitverkochtRode Nakumatt-ballen (roze klei) (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99Rode Nakumatt-ballen (roze klei) (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Mini Roze Nakumatt Kleibolletjes - Indiase gebrande kleisnoepjes met basement-tint (Eetbare kleisnoepjes voor pica of geofagie)
£6.99Mini Roze Nakumatt Kleibolletjes - Indiase gebrande kleisnoepjes met basement-tint (Eetbare kleisnoepjes voor pica of geofagie)
£6.99 -
Grey Mantle - Rookkleurige eetbare Indiase kleisticks op cementbasis (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99Grey Mantle - Rookkleurige eetbare Indiase kleisticks op cementbasis (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99 -
Multani-koekjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Multani-koekjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.992 recensies
-
UitverkochtRode Nakumatt-kruidkoekjes - ijzerrijke Indiase eetbare kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.09Rode Nakumatt-kruidkoekjes - ijzerrijke Indiase eetbare kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.092 recensies