Premium Import
Door de zon gedroogd, met de hand gemaakt en heerlijk imperfect — onze premium importproducten zijn ambachtelijke creaties van vertrouwde makers over de hele wereld. Elk stuk wordt met de hand gevormd, geroosterd of gedroogd, zodat het de tijd krijgt om die bevredigende knapperigheid en onmiskenbare aardse smaak te ontwikkelen. Kwaliteit in kleine batches die je kunt proeven en horen bij elke hap.
Filters
Sort Best verkopende
-
UitverkoopShree Pots – Super knapperig, rijk aan petrichor Indiase terracotta (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£5.99Shree Pots – Super knapperig, rijk aan petrichor Indiase terracotta (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£5.99 -
Tiny Tots – Aardse Indiase Mini Terracotta Potjes (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£5.99Tiny Tots – Aardse Indiase Mini Terracotta Potjes (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£5.99 -
Rode Pakora - Rode Nakumatt gecoat in Rode Khadi - Aardse Indiase kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99Rode Pakora - Rode Nakumatt gecoat in Rode Khadi - Aardse Indiase kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Rode mantel (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.59Rode mantel (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.59 -
"Alleen grijstinten" - Eetbare Indiase cementkleistreedsjes en lolly's - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleistreedsjes bij pica of geofagie)
£8.99"Alleen grijstinten" - Eetbare Indiase cementkleistreedsjes en lolly's - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleistreedsjes bij pica of geofagie)
£8.99 -
Aardbeientjes - Indiase cementlemniet-snack (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Aardbeientjes - Indiase cementlemniet-snack (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Chikki - Rookkleurige Indiase kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Chikki - Rookkleurige Indiase kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Assorted Indiase Terracotta Kleipotten (Hele) – Gemengde Potten (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£7.99Assorted Indiase Terracotta Kleipotten (Hele) – Gemengde Potten (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£7.99 -
"All-Blacks" - Eetbare Indiase rookklei-snacks en lolly's - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99"All-Blacks" - Eetbare Indiase rookklei-snacks en lolly's - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.991 recensies
-
Romige Roos (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Romige Roos (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Rode Nakumatt-ballen (Hari) - Eetbare Indiase kleistofjes (Eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£5.99Rode Nakumatt-ballen (Hari) - Eetbare Indiase kleistofjes (Eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
UitverkochtRode Nakumatt-koekjes - Kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Rode Nakumatt-koekjes - Kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.991 recensies
-
"Alle oranjegele tinten" - Eetbare Indiase kleisticks en lolly's, rijk aan ijzer - Exclusief bij ECUK (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£8.99"Alle oranjegele tinten" - Eetbare Indiase kleisticks en lolly's, rijk aan ijzer - Exclusief bij ECUK (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£8.99 -
Ember Pucks - Droogvruchten en rode Nak - Rookachtige Indiase kleistukjes rijk aan ijzer (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99Ember Pucks - Droogvruchten en rode Nak - Rookachtige Indiase kleistukjes rijk aan ijzer (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Megan Soft Treats - Cementy Indian Clay-snacks (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Megan Soft Treats - Cementy Indian Clay-snacks (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
Smoky Sticks - Licht rokerige Indiase kleisticks van Rose Clay (Eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99Smoky Sticks - Licht rokerige Indiase kleisticks van Rose Clay (Eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99 -
Hari's Zwarte Snoepballen - Diep rokerige eetbare Indiase kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£5.99Hari's Zwarte Snoepballen - Diep rokerige eetbare Indiase kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
Lavi's Nakumatt Bomb – Eetbare Indiase kleilekkerij, rijk aan mineralen (eetbare kleilekkerijen bij pica of geofagie)
£4.99Lavi's Nakumatt Bomb – Eetbare Indiase kleilekkerij, rijk aan mineralen (eetbare kleilekkerijen bij pica of geofagie)
£4.99 -
Proefpakket met 9 Indiase kleipoeders en kleistof (eetbaar kleipoeder bij pica of geofagie)
£8.99Proefpakket met 9 Indiase kleipoeders en kleistof (eetbaar kleipoeder bij pica of geofagie)
£8.992 recensies
-
Hari's Red Smoke Cookies - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Hari's Red Smoke Cookies - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
Smoky Overload - Rookkleurige Indiase kleistenen (Eetbare kleistenen bij pica of geofagie)
£6.59Smoky Overload - Rookkleurige Indiase kleistenen (Eetbare kleistenen bij pica of geofagie)
£6.59 -
Cosmic Fudge (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Cosmic Fudge (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.991 recensies
-
Roze Pakora - Roze Nakumatt bedekt met rozerode klei - Exclusieve Indiase kleireepjes (eetbare kleireepjes bij pica of geofagie)
£6.99Roze Pakora - Roze Nakumatt bedekt met rozerode klei - Exclusieve Indiase kleireepjes (eetbare kleireepjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Rustieke Hartjes (Eetbare Kleisnoepjes bij Pica of Geofagie)
£6.99Rustieke Hartjes (Eetbare Kleisnoepjes bij Pica of Geofagie)
£6.99