Rokerig
Smoky Collection – Geroosterd, krachtig en met houtskool aangeraakt
Stap in de krachtige wereld van de Smoky Collection, waar elke hap zit boordevol diepe, geroosterde intensiteit. Deze kleien zijn met houtskool aangeraakt, in vuur gebakken en barsten van smaaknoten zoals verbrand hout, as, benzine en rijke geroosterde aarde. Als je verlangt naar die rokerige kampvuurrand of de scherpe teug van een goed geroosterde crunch, dan is deze collectie iets voor jou.
Trek je op tot sterke aroma's, knapperige texturen en een langdurige, verslavende nasmaak die varieert van kampvuur tot barbecue met een vleugje benzineachtige korreligheid. Het is krachtig. Het is gedurfd. Het is voor ware liefhebbers van rokerige klei.
Zet de hitte omhoog – ontdek de Smoky Collection nu.
Filters
Sort Best verkopende
-
UitverkoopMysterieuzes kleurmengsels - eetbare klei 'Lucky Dip' uit de regenboog (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£4.50£2.99Mysterieuzes kleurmengsels - eetbare klei 'Lucky Dip' uit de regenboog (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£2.99£4.501 recensies
-
UitverkoopMysterieuzes Mix-ups per Regio - Eetbare Klei 'Lucky Dip' uit de hele wereld (Eetbare Kleilekkerijen voor Pica of Geofagie)
£4.50£2.99Mysterieuzes Mix-ups per Regio - Eetbare Klei 'Lucky Dip' uit de hele wereld (Eetbare Kleilekkerijen voor Pica of Geofagie)
£2.99£4.50 -
UitverkoopDroogvruchtklei – Gerookte gebrande stukken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59Droogvruchtklei – Gerookte gebrande stukken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.592 recensies
-
Half geroosterde Nakumatt – Compacte, mineraalrijke stukken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.29Half geroosterde Nakumatt – Compacte, mineraalrijke stukken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.291 recensies
-
Smokey romige lekkernijen (eetbare kleilekkernijen bij pica of geofagie)
£6.99Smokey romige lekkernijen (eetbare kleilekkernijen bij pica of geofagie)
£6.991 recensies
-
Newbie kleismaakpotjes (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£3.99Newbie kleismaakpotjes (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£3.99 -
UitverkochtGalaxy Pops - Gelaagde rode kleien gerold in krijtdeeg en rokerige kruimels (Eetbare kleireepjes voor pica of geofagie)
£5.99Galaxy Pops - Gelaagde rode kleien gerold in krijtdeeg en rokerige kruimels (Eetbare kleireepjes voor pica of geofagie)
£5.991 recensies
-
Blackcurrant-snacks - Rookkleurige Indiase kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Blackcurrant-snacks - Rookkleurige Indiase kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
UitverkoopAfrikaanse Eko-klei – Rookkleurige Nigeriaanse klei (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.99Afrikaanse Eko-klei – Rookkleurige Nigeriaanse klei (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.99 -
"All-Reds" - Eetbare Indiase kleisnoepjes en lolly's, rijk aan mineralen - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£8.99"All-Reds" - Eetbare Indiase kleisnoepjes en lolly's, rijk aan mineralen - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£8.99 -
UitverkoopAfrikaanse Eko-klei – Zachte Nigeriaanse klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£5.00£2.99Afrikaanse Eko-klei – Zachte Nigeriaanse klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.99£5.001 recensies
-
UitverkochtRegenboogrolletjes (eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£6.99Regenboogrolletjes (eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£6.992 recensies
-
Drogevijgenpakora - Drogevijgenklei bedekt met rode khadi - Aardse Indiase eetbare kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99Drogevijgenpakora - Drogevijgenklei bedekt met rode khadi - Aardse Indiase eetbare kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.992 recensies
-
UitverkoopRoze-witte kaolien uit West-Afrika – Zachte, stoffige Nigeriaanse kaolienklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£5.00£4.99Roze-witte kaolien uit West-Afrika – Zachte, stoffige Nigeriaanse kaolienklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£4.99£5.00 -
Volledig geroosterde Nakumatt-klei – Harde, rokerige stukken Indiase klei (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59Volledig geroosterde Nakumatt-klei – Harde, rokerige stukken Indiase klei (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59 -
Cementpakora - Gedroogd fruit bedekt met eetbare Indiase kleisoorten (Eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99Cementpakora - Gedroogd fruit bedekt met eetbare Indiase kleisoorten (Eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.993 recensies
-
Grey Mantle - Rookkleurige eetbare Indiase kleisticks op cementbasis (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99Grey Mantle - Rookkleurige eetbare Indiase kleisticks op cementbasis (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99 -
Blackhall klei – Gladde, rokerige brokken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£5.99Blackhall klei – Gladde, rokerige brokken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£5.991 recensies
-
UitverkoopWest-Afrikaanse Nzu – Zoute kaolienkleibolletjes (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£12.50£11.19West-Afrikaanse Nzu – Zoute kaolienkleibolletjes (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£11.19£12.50 -
UitverkoopWest-Afrikaanse Calabar-klei – romige kaolienklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£4.99West-Afrikaanse Calabar-klei – romige kaolienklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£4.99 -
Rode Pakora - Rode Nakumatt gecoat in Rode Khadi - Aardse Indiase kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99Rode Pakora - Rode Nakumatt gecoat in Rode Khadi - Aardse Indiase kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Rode mantel (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.59Rode mantel (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.59 -
Chikki - Rookkleurige Indiase kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Chikki - Rookkleurige Indiase kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
"All-Blacks" - Eetbare Indiase rookklei-snacks en lolly's - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99"All-Blacks" - Eetbare Indiase rookklei-snacks en lolly's - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.991 recensies