ZACHT + POEDERIG
Kaolinen, kruimels, poeders & zachte texturen
Filters
Sort Datum: nieuw naar oud
-
"Cement-Rode" Rolls - Eetbare cementachtige aardse kleisticks met kruimels - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisticks voor pica of geofagie)
£6.99"Cement-Rode" Rolls - Eetbare cementachtige aardse kleisticks met kruimels - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisticks voor pica of geofagie)
£6.99 -
"Paarse Kristallen Maan" Rollen - Eetbare cementkleirollen met kruimels - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99"Paarse Kristallen Maan" Rollen - Eetbare cementkleirollen met kruimels - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Copper Hill – Modderige Montana Handmatig Gewonnen Klei (Eetbare Aarde voor Pica of Geofagie)
£0.99Copper Hill – Modderige Montana Handmatig Gewonnen Klei (Eetbare Aarde voor Pica of Geofagie)
£0.99 -
Proef Montana Brownies – Vochtige snack in brownie-stijl (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£15.99Proef Montana Brownies – Vochtige snack in brownie-stijl (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£15.99 -
UitverkoopAssortiment kleistaven met kruimels - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£15.99£13.99Assortiment kleistaven met kruimels - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£13.99£15.992 recensies
-
"Terra-Cement" Rollen - Eetbare cementachtige terracotta aardewerken rollen met kruimels - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99"Terra-Cement" Rollen - Eetbare cementachtige terracotta aardewerken rollen met kruimels - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.992 recensies
-
Purple Hills – Romige, modderige, kleverige Arizona-klei (eetbare aarde voor pica of geofagie)
£0.99Purple Hills – Romige, modderige, kleverige Arizona-klei (eetbare aarde voor pica of geofagie)
£0.99 -
Jeddito – Onbehandelde bovenlaag Arizona-aarde (eetbare aarde bij pica of geofagie)
£0.99Jeddito – Onbehandelde bovenlaag Arizona-aarde (eetbare aarde bij pica of geofagie)
£0.99 -
Rez Deep – Arizona klei in siltlerzostijl (eetbare aarde bij pica of geofagie)
£0.99Rez Deep – Arizona klei in siltlerzostijl (eetbare aarde bij pica of geofagie)
£0.991 recensies
-
Zelf samenstellen: Proefpakket Indiase kleipoeders, stof en kruimels (eetbaar kleipoeder bij pica of geofagie)
£11.99Zelf samenstellen: Proefpakket Indiase kleipoeders, stof en kruimels (eetbaar kleipoeder bij pica of geofagie)
£11.99 -
Klei kruimels, stof en poeders voor zelfgemaakte lekkernijen - Varianten voor de rest van de wereld (Eetbaar kleipoeder voor pica of geofagie)
£7.99Klei kruimels, stof en poeders voor zelfgemaakte lekkernijen - Varianten voor de rest van de wereld (Eetbaar kleipoeder voor pica of geofagie)
£7.99 -
Kleikruimels, stofjes en poeders voor zelfgemaakte lekkernijen - Latijnse soorten (eetbaar kleipoeder bij pica of geofagie)
£5.99Kleikruimels, stofjes en poeders voor zelfgemaakte lekkernijen - Latijnse soorten (eetbaar kleipoeder bij pica of geofagie)
£5.99 -
Classic Turkestan – Verse natuurlijke eetbare knapperige Kazachse klei-/aardbrokken (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59Classic Turkestan – Verse natuurlijke eetbare knapperige Kazachse klei-/aardbrokken (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59 -
Chinees Origineel Loess – Licht Aardachtig Zandkleibrokken (Eetbare Klei voor Pica of Geofagie)
£0.99Chinees Origineel Loess – Licht Aardachtig Zandkleibrokken (Eetbare Klei voor Pica of Geofagie)
£0.99 -
Mexicaanse Cantarito-kleipotten (Gebroken stukjes) – Zandkleurig woestijnterracotta (Eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£6.99Mexicaanse Cantarito-kleipotten (Gebroken stukjes) – Zandkleurig woestijnterracotta (Eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£6.991 recensies
-
Sedona Red Dirt – Iconische rode arizonazoden (eetbare aarde voor pica of geofagie)
£0.99Sedona Red Dirt – Iconische rode arizonazoden (eetbare aarde voor pica of geofagie)
£0.99 -
Terrón Chalma – Rauwe, mineraalrijke Chalma-aarde (eetbare aarde bij pica of geofagie)
£7.99Terrón Chalma – Rauwe, mineraalrijke Chalma-aarde (eetbare aarde bij pica of geofagie)
£7.99 -
Caolín Crema de Coco – Sneeuwwitte kokoscrème-kaolienklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59Caolín Crema de Coco – Sneeuwwitte kokoscrème-kaolienklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59 -
Proefpakket met 9 Indiase kleipoeders en kleistof (eetbaar kleipoeder bij pica of geofagie)
£8.99Proefpakket met 9 Indiase kleipoeders en kleistof (eetbaar kleipoeder bij pica of geofagie)
£8.992 recensies
-
Caolín Cremino – Romige, bleekbeige kaolienklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59Caolín Cremino – Romige, bleekbeige kaolienklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59 -
Caolín Humo – Gerookte grijze kaolienklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59Caolín Humo – Gerookte grijze kaolienklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59 -
Tiny Tots & kleipoeierbundel – Gepersonaliseerde Indiase terracotta- en kleipoeierset (Eetbare klei voor pica of geofagie)
£11.99Tiny Tots & kleipoeierbundel – Gepersonaliseerde Indiase terracotta- en kleipoeierset (Eetbare klei voor pica of geofagie)
£11.99 -
Kleipoeiers en fijne poeders - Indiase soorten (Eetbare kleipoeier bij pica of geofagie)
£2.99Kleipoeiers en fijne poeders - Indiase soorten (Eetbare kleipoeier bij pica of geofagie)
£2.99 -
Sandy Tan Sticks - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Sandy Tan Sticks - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.991 recensies