Leverancier - Punjabi Ki Mitti
Specialisten in Indiase terracottaartikelen en aardewerken potten, met klassieke mitti diep geworteld in de cultuur.
Filters
Sort Best verkopende
-
UitverkoopMysterieuzes kleurmengsels - eetbare klei 'Lucky Dip' uit de regenboog (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£4.50£2.99Mysterieuzes kleurmengsels - eetbare klei 'Lucky Dip' uit de regenboog (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£2.99£4.501 recensies
-
UitverkoopMysterieuzes Mix-ups per Regio - Eetbare Klei 'Lucky Dip' uit de hele wereld (Eetbare Kleilekkerijen voor Pica of Geofagie)
£4.50£2.99Mysterieuzes Mix-ups per Regio - Eetbare Klei 'Lucky Dip' uit de hele wereld (Eetbare Kleilekkerijen voor Pica of Geofagie)
£2.99£4.50 -
UitverkoopTerracotta Tumbles – Gemengde knapperige Indiase terracotta chips (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£4.99Terracotta Tumbles – Gemengde knapperige Indiase terracotta chips (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£4.99 -
Newbie kleismaakpotjes (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£3.99Newbie kleismaakpotjes (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£3.99 -
UitverkoopKleine Indiase Terracotta Glazen – Eetbare Modderige, IJzerrijke Kulhad-bekers (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£6.00£4.99Kleine Indiase Terracotta Glazen – Eetbare Modderige, IJzerrijke Kulhad-bekers (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£4.99£6.00 -
UitverkochtPunjabi Ki Mitti koekjes – romige, aardse Indiase terracottakoekjes (eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£2.99Punjabi Ki Mitti koekjes – romige, aardse Indiase terracottakoekjes (eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£2.991 recensies
-
Indiase Terracotta Kleipotjes (Diyas) – Knapperig tot zacht terracotta (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£12.99Indiase Terracotta Kleipotjes (Diyas) – Knapperig tot zacht terracotta (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£12.99 -
Mini kleischotjes – Verse, schone Indiase terracotta schalen (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£2.99Mini kleischotjes – Verse, schone Indiase terracotta schalen (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£2.99 -
UitverkoopMini Whole Gullak – Aardse Indiase Terracotta Spaarpotten (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£7.99£4.99Mini Whole Gullak – Aardse Indiase Terracotta Spaarpotten (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£4.99£7.991 recensies
-
Grote Indiase bruine terracotta schaaltjes – Harde, rustieke kleischijven (Eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£5.99Grote Indiase bruine terracotta schaaltjes – Harde, rustieke kleischijven (Eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£5.99 -
UitverkoopIndiase Terracotta Mini Matki – Zachte, verse terracotta potten (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£8.99Indiase Terracotta Mini Matki – Zachte, verse terracotta potten (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£8.99 -
Indiase Terracotta Gerolde Kleipotten – Aardse, Dichte Indiase Terracotta (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£4.49Indiase Terracotta Gerolde Kleipotten – Aardse, Dichte Indiase Terracotta (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£4.49 -
Abonnement op verrassende eetbare klei (elke maand meer dan 500 g klei op thema, telkens iets nieuws!) (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£29.99Abonnement op verrassende eetbare klei (elke maand meer dan 500 g klei op thema, telkens iets nieuws!) (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£29.99 -
Around The World klei-ervaring proefpakket (doos met eetbare kleisnoepjes bij Pica of Geofagie)
£56.99Around The World klei-ervaring proefpakket (doos met eetbare kleisnoepjes bij Pica of Geofagie)
£56.991 recensies
-
Indiase Terracotta Shotglazen met Kleipoeierbundel - Eetbare Terracotta Kleipotjes en eetbare kleipoeier (Eetbare Klei-bundel voor Pica of Geofagie)
£7.98Indiase Terracotta Shotglazen met Kleipoeierbundel - Eetbare Terracotta Kleipotjes en eetbare kleipoeier (Eetbare Klei-bundel voor Pica of Geofagie)
£7.98