Leverancier - Ramya (Rose Clay)
Op bestelling gemaakte creaties met een reputatie voor versheid — altijd met zorg vervaardigd, altijd onderscheidend.
Filters
Sort Best verkopende
-
UitverkoopMysterieuzes kleurmengsels - eetbare klei 'Lucky Dip' uit de regenboog (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£4.50£2.99Mysterieuzes kleurmengsels - eetbare klei 'Lucky Dip' uit de regenboog (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£2.99£4.501 recensies
-
UitverkoopMysterieuzes Mix-ups per Regio - Eetbare Klei 'Lucky Dip' uit de hele wereld (Eetbare Kleilekkerijen voor Pica of Geofagie)
£4.50£2.99Mysterieuzes Mix-ups per Regio - Eetbare Klei 'Lucky Dip' uit de hele wereld (Eetbare Kleilekkerijen voor Pica of Geofagie)
£2.99£4.50 -
King Cookies - Opvreetbare Nakumatt-kleistreepjes (Opvreetbare kleistreepjes bij pica of geofagie)
£5.99King Cookies - Opvreetbare Nakumatt-kleistreepjes (Opvreetbare kleistreepjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
UitverkochtFalooda - Gemengde kleikoekjes met kruimels - Bestsellende aardse Indiase eetbare klei-/aardetreats (Eetbare kleitreats voor pica of geofagie)
£5.99Falooda - Gemengde kleikoekjes met kruimels - Bestsellende aardse Indiase eetbare klei-/aardetreats (Eetbare kleitreats voor pica of geofagie)
£5.99 -
Smokey romige lekkernijen (eetbare kleilekkernijen bij pica of geofagie)
£6.99Smokey romige lekkernijen (eetbare kleilekkernijen bij pica of geofagie)
£6.991 recensies
-
Kleipoeiers en fijne poeders - Indiase soorten (Eetbare kleipoeier bij pica of geofagie)
£2.99Kleipoeiers en fijne poeders - Indiase soorten (Eetbare kleipoeier bij pica of geofagie)
£2.99 -
"Petrichor Overload" - Eetbare kleisticks en lolly's met natte-aardegeur - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99"Petrichor Overload" - Eetbare kleisticks en lolly's met natte-aardegeur - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99 -
Cementkoekjes – Cementy eetbare Indiase kleikoekjes (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£5.99Cementkoekjes – Cementy eetbare Indiase kleikoekjes (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
Newbie kleismaakpotjes (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£3.99Newbie kleismaakpotjes (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£3.99 -
UitverkochtGalaxy Pops - Gelaagde rode kleien gerold in krijtdeeg en rokerige kruimels (Eetbare kleireepjes voor pica of geofagie)
£5.99Galaxy Pops - Gelaagde rode kleien gerold in krijtdeeg en rokerige kruimels (Eetbare kleireepjes voor pica of geofagie)
£5.991 recensies
-
"Terra-Luna" - Exclusief bij ECUK - Eetbare ijzerrijke petrichor-kleisnoepjes en -lolly's (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99"Terra-Luna" - Exclusief bij ECUK - Eetbare ijzerrijke petrichor-kleisnoepjes en -lolly's (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
Blackcurrant-snacks - Rookkleurige Indiase kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Blackcurrant-snacks - Rookkleurige Indiase kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
"All-Reds" - Eetbare Indiase kleisnoepjes en lolly's, rijk aan mineralen - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£8.99"All-Reds" - Eetbare Indiase kleisnoepjes en lolly's, rijk aan mineralen - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£8.99 -
UitverkochtRegenboogrolletjes (eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£6.99Regenboogrolletjes (eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£6.992 recensies
-
"Alleen wit" - Eetbare Indiase romige kleisnoepjes en lolly's - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£9.99"Alleen wit" - Eetbare Indiase romige kleisnoepjes en lolly's - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£9.99 -
Drogevijgenpakora - Drogevijgenklei bedekt met rode khadi - Aardse Indiase eetbare kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99Drogevijgenpakora - Drogevijgenklei bedekt met rode khadi - Aardse Indiase eetbare kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.992 recensies
-
Aardse repen (eetbare kleirepen bij pica of geofagie)
£9.99Aardse repen (eetbare kleirepen bij pica of geofagie)
£9.99 -
Cementpakora - Gedroogd fruit bedekt met eetbare Indiase kleisoorten (Eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99Cementpakora - Gedroogd fruit bedekt met eetbare Indiase kleisoorten (Eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.993 recensies
-
UitverkochtRode Nakumatt-ballen (roze klei) (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99Rode Nakumatt-ballen (roze klei) (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Mini Roze Nakumatt Kleibolletjes - Indiase gebrande kleisnoepjes met basement-tint (Eetbare kleisnoepjes voor pica of geofagie)
£6.99Mini Roze Nakumatt Kleibolletjes - Indiase gebrande kleisnoepjes met basement-tint (Eetbare kleisnoepjes voor pica of geofagie)
£6.99 -
Grey Mantle - Rookkleurige eetbare Indiase kleisticks op cementbasis (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99Grey Mantle - Rookkleurige eetbare Indiase kleisticks op cementbasis (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99 -
Multani-koekjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Multani-koekjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.992 recensies
-
Rode Pakora - Rode Nakumatt gecoat in Rode Khadi - Aardse Indiase kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99Rode Pakora - Rode Nakumatt gecoat in Rode Khadi - Aardse Indiase kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Rode mantel (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.59Rode mantel (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.59