Leverancier - Ramya (Rose Clay)
Op bestelling gemaakte creaties met een reputatie voor versheid — altijd met zorg vervaardigd, altijd onderscheidend.
Filters
Sort Best verkopende
-
Roze klei – Krokante cementachtige stukken Indiase klei (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.29Roze klei – Krokante cementachtige stukken Indiase klei (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.291 recensies
-
Chaco Pucks (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99Chaco Pucks (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Witte rozenklei – Bleke cementkleurige Indiase kleistukken (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59Witte rozenklei – Bleke cementkleurige Indiase kleistukken (Eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59 -
Witte leisteenstaafjes (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99Witte leisteenstaafjes (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.991 recensies
-
Grijze Pucks/Platen (Eetbare Kleisnoepjes voor Pica of Geofagie)
£6.99Grijze Pucks/Platen (Eetbare Kleisnoepjes voor Pica of Geofagie)
£6.99 -
Dryfruit Black Hearts - Indiase rokerige kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99Dryfruit Black Hearts - Indiase rokerige kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Zwarte leisteenballen met kruimels - Eetbare leisteensten-snacks (Eetbare kleisnoepjes voor pica of geofagie)
£6.99Zwarte leisteenballen met kruimels - Eetbare leisteensten-snacks (Eetbare kleisnoepjes voor pica of geofagie)
£6.99 -
Dune Stix (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.59Dune Stix (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.59 -
UitverkoopCrystal Moons - Cementy Indian Clay-snacks (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£7.49£6.99Crystal Moons - Cementy Indian Clay-snacks (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99£7.49 -
UitverkoopGrey Bricks – Cementy eetbare Indiase kleisticks (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99£5.99Grey Bricks – Cementy eetbare Indiase kleisticks (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£5.99£6.99 -
Terra Pakora (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Terra Pakora (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.991 recensies
-
Rode Nak Pink Nak Bloemen (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Rode Nak Pink Nak Bloemen (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
UitverkochtRode leisteenstaafjes (eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£6.99Rode leisteenstaafjes (eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Rode Smokey Treats (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Rode Smokey Treats (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.991 recensies
-
Abonnement op verrassende eetbare klei (elke maand meer dan 500 g klei op thema, telkens iets nieuws!) (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£29.99Abonnement op verrassende eetbare klei (elke maand meer dan 500 g klei op thema, telkens iets nieuws!) (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£29.99 -
Modderkoekjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Modderkoekjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
UitverkochtGemengde leisteenstaafjes (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99Gemengde leisteenstaafjes (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99 -
Rode Nakumatt-puckjes (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£5.99Rode Nakumatt-puckjes (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
Zilveren Pucks (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Zilveren Pucks (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
De Love Notes-collectie – Hartvormige kleistukjes (Doos met eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£12.99De Love Notes-collectie – Hartvormige kleistukjes (Doos met eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£12.991 recensies
-
Multani Balls (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Multani Balls (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
"Paarse Kristallen Maan" Rollen - Eetbare cementkleirollen met kruimels - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99"Paarse Kristallen Maan" Rollen - Eetbare cementkleirollen met kruimels - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Zwarte leisteenstokjes (eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£6.99Zwarte leisteenstokjes (eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
De Indiase Koekendoos (Doos met eetbare kleisnoepjes bij Pica of Geofagie)
£26.99De Indiase Koekendoos (Doos met eetbare kleisnoepjes bij Pica of Geofagie)
£26.991 recensies