Oost-Azië
Zuid-Azië, en met name India, is een schatkist aan aardse lekkernijen, met een enorme verscheidenheid aan eetbare klei, leisteen en klei- en terracottarijke bodems. Rode en bruine terracottaklei, die veel wordt gebruikt in de bloeiende Indiase aardewerkindustrie, staat bekend om zijn zongebakken aroma, korrelige knapperigheid en warme, geroosterde aardse smaak. Het land produceert ook leisteenkrijtjes van natuurlijke leisteen, die een gelaagde, kruimelige beet bieden met een droge, mineraalrijke afdronk. Een opvallende categorie is nakumatts—een breed scala aan geroosterde en zon-gedroogde Indiase kleisoorten die variëren in textuur en smaak, van rokerig en scherp tot zacht en aards. Andere favorieten zijn multani mitti (Fuller’s Earth), gewaardeerd om zijn gladde textuur en licht kruidige, stoffige smaak. Elke variant weerspiegelt de diepte van de geologische diversiteit van India en de culturele band met het land.
Filters
Sort Best verkopende
-
Rode Nakumatt-ballen (Hari) - Eetbare Indiase kleistofjes (Eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£5.99Rode Nakumatt-ballen (Hari) - Eetbare Indiase kleistofjes (Eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
Black Slabs - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Black Slabs - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.993 recensies
-
Smoky Sticks - Licht rokerige Indiase kleisticks van Rose Clay (Eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99Smoky Sticks - Licht rokerige Indiase kleisticks van Rose Clay (Eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99 -
Romige Roos (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Romige Roos (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
"Alle oranjegele tinten" - Eetbare Indiase kleisticks en lolly's, rijk aan ijzer - Exclusief bij ECUK (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£8.99"Alle oranjegele tinten" - Eetbare Indiase kleisticks en lolly's, rijk aan ijzer - Exclusief bij ECUK (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£8.99 -
Ember Pucks - Droogvruchten en rode Nak - Rookachtige Indiase kleistukjes rijk aan ijzer (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99Ember Pucks - Droogvruchten en rode Nak - Rookachtige Indiase kleistukjes rijk aan ijzer (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Megan Soft Treats - Cementy Indian Clay-snacks (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Megan Soft Treats - Cementy Indian Clay-snacks (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
UitverkochtRode Nakumatt-koekjes - Kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Rode Nakumatt-koekjes - Kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.991 recensies
-
UitverkochtPunjabi Ki Mitti koekjes – romige, aardse Indiase terracottakoekjes (eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£2.99Punjabi Ki Mitti koekjes – romige, aardse Indiase terracottakoekjes (eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£2.991 recensies
-
UitverkochtAll Indian Clay Ervaringsproefpakket – Gemengde collectie eetbare Indiase klei, inclusief bewaarbox (proefpakket met eetbare klei bij pica of geofagie)
£12.99All Indian Clay Ervaringsproefpakket – Gemengde collectie eetbare Indiase klei, inclusief bewaarbox (proefpakket met eetbare klei bij pica of geofagie)
£12.991 recensies
-
Gemengde kleisnoepjes – Minerikrijke Indiase eetbare kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£4.99Gemengde kleisnoepjes – Minerikrijke Indiase eetbare kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£4.993 recensies
-
Mix Hex kleisnoepje – Grijs/Zwart - Eetbaar snoepje van rookklei uit India (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Mix Hex kleisnoepje – Grijs/Zwart - Eetbaar snoepje van rookklei uit India (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.995 recensies
-
Lavi's Nakumatt Bomb – Eetbare Indiase kleilekkerij, rijk aan mineralen (eetbare kleilekkerijen bij pica of geofagie)
£4.99Lavi's Nakumatt Bomb – Eetbare Indiase kleilekkerij, rijk aan mineralen (eetbare kleilekkerijen bij pica of geofagie)
£4.99 -
Rode kleislippen - Aardse metallic Indiase eetbare kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£4.99Rode kleislippen - Aardse metallic Indiase eetbare kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£4.99 -
Zwarte kleisnoepjes - Rookkleurige eetbare Indiase kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£4.99Zwarte kleisnoepjes - Rookkleurige eetbare Indiase kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£4.99 -
Hari's Zwarte Snoepballen - Diep rokerige eetbare Indiase kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£5.99Hari's Zwarte Snoepballen - Diep rokerige eetbare Indiase kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
Proefpakket met 9 Indiase kleipoeders en kleistof (eetbaar kleipoeder bij pica of geofagie)
£8.99Proefpakket met 9 Indiase kleipoeders en kleistof (eetbaar kleipoeder bij pica of geofagie)
£8.992 recensies
-
Smoky Overload - Rookkleurige Indiase kleistenen (Eetbare kleistenen bij pica of geofagie)
£6.59Smoky Overload - Rookkleurige Indiase kleistenen (Eetbare kleistenen bij pica of geofagie)
£6.59 -
Hari's Red Smoke Cookies - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Hari's Red Smoke Cookies - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
Cosmic Fudge (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Cosmic Fudge (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.991 recensies
-
Roze Pakora - Roze Nakumatt bedekt met rozerode klei - Exclusieve Indiase kleireepjes (eetbare kleireepjes bij pica of geofagie)
£6.99Roze Pakora - Roze Nakumatt bedekt met rozerode klei - Exclusieve Indiase kleireepjes (eetbare kleireepjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Gerookte Nakumatt – Ultraharde stukken gerookte Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.29Gerookte Nakumatt – Ultraharde stukken gerookte Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.291 recensies
-
Donkerrokerige stokjes - Dieprokerige Indiase kleisnoepjes van Rose Clay (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Donkerrokerige stokjes - Dieprokerige Indiase kleisnoepjes van Rose Clay (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Rustieke Hartjes (Eetbare Kleisnoepjes bij Pica of Geofagie)
£6.99Rustieke Hartjes (Eetbare Kleisnoepjes bij Pica of Geofagie)
£6.99