Textuur - Fluffy of krijtachtig
Luchtige kruimels met een droge, poederachtige afdronk
Deze texturen zijn licht, zacht en poreus, en vallen gemakkelijk uiteen met een zacht knisperend geluid. Terwijl het oplost, vormt het een droge, poederachtige laag in de mond — vergelijkbaar met vintage schoolkrijt of zachte kaolien. De ervaring is mild, zuiver en rustgevend, met een snelle smeltsnelheid.
Perfect voor liefhebbers van een zacht knisperend geluid die houden van een nostalgische of wolkachtige textuur.
Filters
Sort Best verkopende
-
UitverkoopMysterieuzes kleurmengsels - eetbare klei 'Lucky Dip' uit de regenboog (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£4.50£2.99Mysterieuzes kleurmengsels - eetbare klei 'Lucky Dip' uit de regenboog (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£2.99£4.501 recensies
-
Engelse Chiltern Vale-krijt – Droge, middelzachte stukken Engels krijt (eetbaar krijt bij pica of geofagie)
£0.49Engelse Chiltern Vale-krijt – Droge, middelzachte stukken Engels krijt (eetbaar krijt bij pica of geofagie)
£0.49 -
UitverkoopMysterieuzes Mix-ups per Regio - Eetbare Klei 'Lucky Dip' uit de hele wereld (Eetbare Kleilekkerijen voor Pica of Geofagie)
£4.50£2.99Mysterieuzes Mix-ups per Regio - Eetbare Klei 'Lucky Dip' uit de hele wereld (Eetbare Kleilekkerijen voor Pica of Geofagie)
£2.99£4.50 -
Smokey romige lekkernijen (eetbare kleilekkernijen bij pica of geofagie)
£6.99Smokey romige lekkernijen (eetbare kleilekkernijen bij pica of geofagie)
£6.991 recensies
-
Kleipoeiers en fijne poeders - Indiase soorten (Eetbare kleipoeier bij pica of geofagie)
£2.99Kleipoeiers en fijne poeders - Indiase soorten (Eetbare kleipoeier bij pica of geofagie)
£2.99 -
"Petrichor Overload" - Eetbare kleisticks en lolly's met natte-aardegeur - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99"Petrichor Overload" - Eetbare kleisticks en lolly's met natte-aardegeur - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99 -
Newbie kleismaakpotjes (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£3.99Newbie kleismaakpotjes (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£3.99 -
UitverkochtGalaxy Pops - Gelaagde rode kleien gerold in krijtdeeg en rokerige kruimels (Eetbare kleireepjes voor pica of geofagie)
£5.99Galaxy Pops - Gelaagde rode kleien gerold in krijtdeeg en rokerige kruimels (Eetbare kleireepjes voor pica of geofagie)
£5.991 recensies
-
"Terra-Luna" - Exclusief bij ECUK - Eetbare ijzerrijke petrichor-kleisnoepjes en -lolly's (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99"Terra-Luna" - Exclusief bij ECUK - Eetbare ijzerrijke petrichor-kleisnoepjes en -lolly's (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
UitverkochtWitte/gemengde leisteencrits (top Indiase merken! incl. Chandtara, Metro Gold, Swastik, Sundeep Premium) - Eetbare leisteen (eetbare kleistenen voor pica of geofagie)
£4.50Witte/gemengde leisteencrits (top Indiase merken! incl. Chandtara, Metro Gold, Swastik, Sundeep Premium) - Eetbare leisteen (eetbare kleistenen voor pica of geofagie)
£4.50 -
UitverkochtWitte leisteenpotloden – Krijtachtige eetbare Indiase leisteenstenen (Eetbare kleistenen voor pica of geofagie)
£5.99Witte leisteenpotloden – Krijtachtige eetbare Indiase leisteenstenen (Eetbare kleistenen voor pica of geofagie)
£5.992 recensies
-
"Alleen wit" - Eetbare Indiase romige kleisnoepjes en lolly's - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£9.99"Alleen wit" - Eetbare Indiase romige kleisnoepjes en lolly's - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£9.99 -
UitverkoopRoze-witte kaolien uit West-Afrika – Zachte, stoffige Nigeriaanse kaolienklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£5.00£4.99Roze-witte kaolien uit West-Afrika – Zachte, stoffige Nigeriaanse kaolienklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£4.99£5.00 -
UitverkoopShree Pots – Super knapperig, rijk aan petrichor Indiase terracotta (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£5.99Shree Pots – Super knapperig, rijk aan petrichor Indiase terracotta (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£5.99 -
Modderkoekjes - Bestsellende knapperige, kruimelige, rokerige Indiase kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Modderkoekjes - Bestsellende knapperige, kruimelige, rokerige Indiase kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.991 recensies
-
"Alleen grijstinten" - Eetbare Indiase cementkleistreedsjes en lolly's - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleistreedsjes bij pica of geofagie)
£8.99"Alleen grijstinten" - Eetbare Indiase cementkleistreedsjes en lolly's - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleistreedsjes bij pica of geofagie)
£8.99 -
Assorted Indiase Terracotta Kleipotten (Hele) – Gemengde Potten (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£7.99Assorted Indiase Terracotta Kleipotten (Hele) – Gemengde Potten (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£7.99 -
Dusty Pops – Krijtachtige Indiase eetbare kleisticks (Eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£8.19Dusty Pops – Krijtachtige Indiase eetbare kleisticks (Eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£8.19 -
Romige Roos (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Romige Roos (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Megan Soft Treats - Cementy Indian Clay-snacks (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Megan Soft Treats - Cementy Indian Clay-snacks (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
UitverkochtPunjabi Ki Mitti koekjes – romige, aardse Indiase terracottakoekjes (eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£2.99Punjabi Ki Mitti koekjes – romige, aardse Indiase terracottakoekjes (eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£2.991 recensies
-
Proefpakket met 9 Indiase kleipoeders en kleistof (eetbaar kleipoeder bij pica of geofagie)
£8.99Proefpakket met 9 Indiase kleipoeders en kleistof (eetbaar kleipoeder bij pica of geofagie)
£8.992 recensies
-
UitverkochtPretoria Paarse Klei – Zachte Krijtachtige Klei (Eetbare Klei voor Pica of Geofagie)
£0.99Pretoria Paarse Klei – Zachte Krijtachtige Klei (Eetbare Klei voor Pica of Geofagie)
£0.99 -
Uitverkocht“Kyivskiy” krijt – Compact, uniform Oekraïens krijt (eetbaar krijt bij pica of geofagie)
£2.59“Kyivskiy” krijt – Compact, uniform Oekraïens krijt (eetbaar krijt bij pica of geofagie)
£2.59