Textuur - Geroosterd met verbrande buitenlaag
Knapperige schil met een rokerige, aardse binnenkant
Gebrande kleileem heeft een donker, soms geblazen buitenzijde die bij de eerste hap een diepe, verkoolde knapperigheid geeft. De binnenkant kan zachter en gebraden aarden hebben, of juist dicht en knapperig blijven. De smaak is vaak intens rokerig, houtachtig of petrolachtig, met een verbrande geur.
Het beste geschikt voor avontuurlijke paletten die houden van sterke, vuurbehandelde smaken en texturen.
Filters
Sort Best verkopende
-
Smoky Burfi - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.00Smoky Burfi - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.002 recensies
-
Caolín Humo – Gerookte grijze kaolienklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59Caolín Humo – Gerookte grijze kaolienklei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59 -
Droogvruchtenplanken - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Droogvruchtenplanken - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
UitverkochtZwarte snoepjeskrakers - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes voor pica of geofagie)
£5.40Zwarte snoepjeskrakers - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes voor pica of geofagie)
£5.402 recensies
-
Chaco Pucks (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99Chaco Pucks (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Black Star Clay – Grote stukken rokerige Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£5.99Black Star Clay – Grote stukken rokerige Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£5.99 -
Kleikruimels voor zelfgemaakte snoepjes - Indiase soorten (Eetbare kleikruimels bij pica of geofagie)
£2.99Kleikruimels voor zelfgemaakte snoepjes - Indiase soorten (Eetbare kleikruimels bij pica of geofagie)
£2.991 recensies
-
Gemengde Nakumatt kleikruimels en -poeder – Aardachtige Indiase kleikruimels (Eetbaar kleipoeder bij pica of geofagie)
£5.99Gemengde Nakumatt kleikruimels en -poeder – Aardachtige Indiase kleikruimels (Eetbaar kleipoeder bij pica of geofagie)
£5.99 -
Dryfruit Black Hearts - Indiase rokerige kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99Dryfruit Black Hearts - Indiase rokerige kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
UitverkoopSmoky Sticks van Clays All Around - Indiase lichte rokerige kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99£4.99Smoky Sticks van Clays All Around - Indiase lichte rokerige kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£4.99£5.99 -
Alistairs Black Smoke-koekjes - Kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.00Alistairs Black Smoke-koekjes - Kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.00 -
Rode Smokey Treats (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Rode Smokey Treats (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.991 recensies
-
Donkergrijze klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59Donkergrijze klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59 -
Mix Hex – RN/DF - Smoky Metallic eetbare Indiase kleistenen (eetbare kleistenen bij pica of geofagie)
£5.99Mix Hex – RN/DF - Smoky Metallic eetbare Indiase kleistenen (eetbare kleistenen bij pica of geofagie)
£5.99 -
Abonnement op verrassende eetbare klei (elke maand meer dan 500 g klei op thema, telkens iets nieuws!) (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£29.99Abonnement op verrassende eetbare klei (elke maand meer dan 500 g klei op thema, telkens iets nieuws!) (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£29.99 -
Lavi's Dark (Pica Princess) Smoky Sticks - Indiase dieprokerige kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes voor pica of geofagie)
£5.99Lavi's Dark (Pica Princess) Smoky Sticks - Indiase dieprokerige kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes voor pica of geofagie)
£5.99 -
Hari's Smoky Sticks - Indiase rokerige kleisticks (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£5.99Hari's Smoky Sticks - Indiase rokerige kleisticks (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£5.99 -
Modderkoekjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Modderkoekjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Magmitti-klei – Gerookte, gebrande stukjes Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59Magmitti-klei – Gerookte, gebrande stukjes Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£3.59 -
Black Candy Balls van Clays All Around - Diep rokerige Indiase kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.09Black Candy Balls van Clays All Around - Diep rokerige Indiase kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.09 -
Regio-stijl kleicroutons (Terrones Crotones Regios) – Klompen van tepetate- en adobe-klei (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie) - Beperkte voorraad
£7.99Regio-stijl kleicroutons (Terrones Crotones Regios) – Klompen van tepetate- en adobe-klei (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie) - Beperkte voorraad
£7.99 -
Zilveren Pucks (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Zilveren Pucks (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
De Love Notes-collectie – Hartvormige kleistukjes (Doos met eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£12.99De Love Notes-collectie – Hartvormige kleistukjes (Doos met eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£12.991 recensies
-
UitverkochtAll African Clay Experience Proefpakket – Gemengde verzameling eetbare Afrikaanse klei, inclusief Stash Box (Doos met eetbare kleisnoepjes voor Pica of Geofagie)
£12.99All African Clay Experience Proefpakket – Gemengde verzameling eetbare Afrikaanse klei, inclusief Stash Box (Doos met eetbare kleisnoepjes voor Pica of Geofagie)
£12.991 recensies