Textuur - Glad en Dicht
Compacte, romige bite zonder luchtbellen
Deze textuur voelt stevig en gelijkmatig aan wanneer je erin bijt, en biedt een bevredigend helder kraakje. Het mondgevoel is bijna boterzacht ondanks de hardheid, zonder korreligheid. Bekt soepel zonder te kruimelen en smelt langzaam weg met een romige, kleiachtige afdronk.
Ideaal voor liefhebbers van zijdezachte texturen met een stevige bite en een zuiver mondgevoel.
Filters
Sort Best verkopende
-
Hari's Red Smoke Cookies - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Hari's Red Smoke Cookies - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
Uitverkocht“Kyivskiy” krijt – Compact, uniform Oekraïens krijt (eetbaar krijt bij pica of geofagie)
£2.59“Kyivskiy” krijt – Compact, uniform Oekraïens krijt (eetbaar krijt bij pica of geofagie)
£2.59 -
Uitverkocht“Monastyrskiy” krijt – Knapperige, schone Oekraïense krijtjes (eetbaar krijt voor pica of geofagie)
£2.59“Monastyrskiy” krijt – Knapperige, schone Oekraïense krijtjes (eetbaar krijt voor pica of geofagie)
£2.59 -
Gerookte Nakumatt – Ultraharde stukken gerookte Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.29Gerookte Nakumatt – Ultraharde stukken gerookte Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£1.291 recensies
-
Roze Pakora - Roze Nakumatt bedekt met rozerode klei - Exclusieve Indiase kleireepjes (eetbare kleireepjes bij pica of geofagie)
£6.99Roze Pakora - Roze Nakumatt bedekt met rozerode klei - Exclusieve Indiase kleireepjes (eetbare kleireepjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Klei kruimels, stof en poeders voor zelfgemaakte lekkernijen - Varianten voor de rest van de wereld (Eetbaar kleipoeder voor pica of geofagie)
£7.99Klei kruimels, stof en poeders voor zelfgemaakte lekkernijen - Varianten voor de rest van de wereld (Eetbaar kleipoeder voor pica of geofagie)
£7.99 -
Uitverkocht“Klassieke” krijt – Harde, stevige stukken Oekraïens krijt (eetbaar krijt bij pica of geofagie)
£2.59“Klassieke” krijt – Harde, stevige stukken Oekraïens krijt (eetbaar krijt bij pica of geofagie)
£2.59 -
Mexicaanse Cantarito-kleipotten (Gebroken stukjes) – Zandkleurig woestijnterracotta (Eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£6.99Mexicaanse Cantarito-kleipotten (Gebroken stukjes) – Zandkleurig woestijnterracotta (Eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£6.991 recensies
-
Zwarte leisteenpotloden - Minerikrijk Indiaas leisteen (eetbare kleistenen voor pica of geofagie)
£5.99Zwarte leisteenpotloden - Minerikrijk Indiaas leisteen (eetbare kleistenen voor pica of geofagie)
£5.99 -
Witte leisteenballen met kruimels (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Witte leisteenballen met kruimels (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.991 recensies
-
Rode leisteenballen met kruimels - Eetbare Indiase leisteenbehandelingen (Eetbare kleibehandelingen voor pica of geofagie)
£6.99Rode leisteenballen met kruimels - Eetbare Indiase leisteenbehandelingen (Eetbare kleibehandelingen voor pica of geofagie)
£6.99 -
Amandel Drops - Cementy, nootachtige eetbare Indiase kleistrepen (eetbare kleistrepen bij pica of geofagie)
£5.99Amandel Drops - Cementy, nootachtige eetbare Indiase kleistrepen (eetbare kleistrepen bij pica of geofagie)
£5.99 -
Elephant Clay – Gladde, cementachtige stukken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£5.99Elephant Clay – Gladde, cementachtige stukken Indiase klei (eetbare klei bij pica of geofagie)
£5.99 -
Dark Sky-koekjes - eetbare kleistukjes (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.00Dark Sky-koekjes - eetbare kleistukjes (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.00 -
Uitverkocht“Sumskiy” krijt – Rijke, fluweelzachte Oekraïense krijtjes (eetbaar krijt bij pica of geofagie)
£2.59“Sumskiy” krijt – Rijke, fluweelzachte Oekraïense krijtjes (eetbaar krijt bij pica of geofagie)
£2.59 -
Yin-Yang-koekjes (rode nakumatt/zwarte kleisnoepjes, dubbellaag) - Opvreetbare Indiase kleisticks (opvreetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£5.40Yin-Yang-koekjes (rode nakumatt/zwarte kleisnoepjes, dubbellaag) - Opvreetbare Indiase kleisticks (opvreetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£5.401 recensies
-
Classic Turkestan – Verse natuurlijke eetbare knapperige Kazachse klei-/aardbrokken (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59Classic Turkestan – Verse natuurlijke eetbare knapperige Kazachse klei-/aardbrokken (eetbare klei bij pica of geofagie)
£2.59 -
UitverkochtChoco Chip Kleicoekjes - Romige Indiase kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£3.59Choco Chip Kleicoekjes - Romige Indiase kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£3.59 -
Zwarte snoepkoekjes (Hari) - Rookkleurige Indiase kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£5.99Zwarte snoepkoekjes (Hari) - Rookkleurige Indiase kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
Paarse blokken (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99Paarse blokken (eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Sandy Tan Sticks - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Sandy Tan Sticks - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.991 recensies
-
Zwarte barbecuballen (zwarte Nakumatt-ballen) - Rookkleilekker (eetbare kleilekker voor pica of geofagie)
£4.49Zwarte barbecuballen (zwarte Nakumatt-ballen) - Rookkleilekker (eetbare kleilekker voor pica of geofagie)
£4.491 recensies
-
Smoky Burfi - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.00Smoky Burfi - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.002 recensies
-
UitverkochtProefpakket met alle Latijns-Amerikaanse klei-ervaringen – inclusief opbergdoos - Eetbare terracotta's, aarden, barros terrones en kaolinen uit heel Latijns-Amerika (proefpakket met eetbare klei bij pica of geofagie)
£17.99Proefpakket met alle Latijns-Amerikaanse klei-ervaringen – inclusief opbergdoos - Eetbare terracotta's, aarden, barros terrones en kaolinen uit heel Latijns-Amerika (proefpakket met eetbare klei bij pica of geofagie)
£17.99