Eetbare klei- en krijtsnoepjes
Handgemaakte eetbare kleisnoepjes zijn een heerlijk verwerkte manier om van eetbare aarde te genieten. Ze worden meestal gemaakt door fijn gemalen klei- of leisteenpoeder te mengen met knapperige kruimels voor extra textuur en smaak. Deze snoepjes bieden een zachtere knapperigheid, waardoor ze perfect zijn voor mensen met gevoelige tanden die van alle rijke, aardse smaken willen genieten zonder de harde beet van rauwe klei of steen. Zacht maar bevredigend bieden kleisnoepjes de volledige minerale ervaring in een mildere vorm—waarbij smaak, textuur en gemak in elke hap samenkomen.
Filters
Sort Best verkopende
-
Multani-koekjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Multani-koekjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.992 recensies
-
UitverkochtRode Nakumatt-kruidkoekjes - ijzerrijke Indiase eetbare kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.09Rode Nakumatt-kruidkoekjes - ijzerrijke Indiase eetbare kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.092 recensies
-
UitverkoopShree Pots – Super knapperig, rijk aan petrichor Indiase terracotta (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£5.99Shree Pots – Super knapperig, rijk aan petrichor Indiase terracotta (eetbare terracotta voor pica of geofagie)
£5.99 -
Tiny Tots – Aardse Indiase Mini Terracotta Potjes (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£5.99Tiny Tots – Aardse Indiase Mini Terracotta Potjes (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£5.99 -
Rode Pakora - Rode Nakumatt gecoat in Rode Khadi - Aardse Indiase kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99Rode Pakora - Rode Nakumatt gecoat in Rode Khadi - Aardse Indiase kleistukjes (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Rode mantel (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.59Rode mantel (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.59 -
Modderkoekjes - Bestsellende knapperige, kruimelige, rokerige Indiase kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Modderkoekjes - Bestsellende knapperige, kruimelige, rokerige Indiase kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.991 recensies
-
"Alleen grijstinten" - Eetbare Indiase cementkleistreedsjes en lolly's - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleistreedsjes bij pica of geofagie)
£8.99"Alleen grijstinten" - Eetbare Indiase cementkleistreedsjes en lolly's - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleistreedsjes bij pica of geofagie)
£8.99 -
Aardbeientjes - Indiase cementlemniet-snack (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Aardbeientjes - Indiase cementlemniet-snack (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Chikki - Rookkleurige Indiase kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Chikki - Rookkleurige Indiase kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Assorted Indiase Terracotta Kleipotten (Hele) – Gemengde Potten (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£7.99Assorted Indiase Terracotta Kleipotten (Hele) – Gemengde Potten (Eetbare Terracotta voor Pica of Geofagie)
£7.99 -
"All-Blacks" - Eetbare Indiase rookklei-snacks en lolly's - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99"All-Blacks" - Eetbare Indiase rookklei-snacks en lolly's - Exclusief bij ECUK (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.991 recensies
-
Dusty Pops – Krijtachtige Indiase eetbare kleisticks (Eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£8.19Dusty Pops – Krijtachtige Indiase eetbare kleisticks (Eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£8.19 -
Black Slabs - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Black Slabs - Kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.993 recensies
-
Romige Roos (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Romige Roos (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
"Alle oranjegele tinten" - Eetbare Indiase kleisticks en lolly's, rijk aan ijzer - Exclusief bij ECUK (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£8.99"Alle oranjegele tinten" - Eetbare Indiase kleisticks en lolly's, rijk aan ijzer - Exclusief bij ECUK (eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£8.99 -
Ember Pucks - Droogvruchten en rode Nak - Rookachtige Indiase kleistukjes rijk aan ijzer (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99Ember Pucks - Droogvruchten en rode Nak - Rookachtige Indiase kleistukjes rijk aan ijzer (Eetbare kleistukjes bij pica of geofagie)
£6.99 -
Megan Soft Treats - Cementy Indian Clay-snacks (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Megan Soft Treats - Cementy Indian Clay-snacks (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
UitverkochtRode Nakumatt-koekjes - Kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.99Rode Nakumatt-koekjes - Kleisnoepjes (eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£5.991 recensies
-
Smoky Sticks - Licht rokerige Indiase kleisticks van Rose Clay (Eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99Smoky Sticks - Licht rokerige Indiase kleisticks van Rose Clay (Eetbare kleisticks bij pica of geofagie)
£6.99 -
UitverkochtPunjabi Ki Mitti koekjes – romige, aardse Indiase terracottakoekjes (eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£2.99Punjabi Ki Mitti koekjes – romige, aardse Indiase terracottakoekjes (eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£2.991 recensies
-
Rode Nakumatt-ballen (Hari) - Eetbare Indiase kleistofjes (Eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£5.99Rode Nakumatt-ballen (Hari) - Eetbare Indiase kleistofjes (Eetbare kleistofjes bij pica of geofagie)
£5.99 -
Gemengde kleisnoepjes – Minerikrijke Indiase eetbare kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£4.99Gemengde kleisnoepjes – Minerikrijke Indiase eetbare kleisnoepjes (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£4.993 recensies
-
Mix Hex kleisnoepje – Grijs/Zwart - Eetbaar snoepje van rookklei uit India (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.99Mix Hex kleisnoepje – Grijs/Zwart - Eetbaar snoepje van rookklei uit India (Eetbare kleisnoepjes bij pica of geofagie)
£6.995 recensies