Alt crunch
Filtre
Sort Bestsellere
-
UdsalgMysterieblandinger efter farve - spiselig ler 'held og lykke' fra regnbuen (spiselige lerslik til pica eller geofagi)
£4.50£2.99Mysterieblandinger efter farve - spiselig ler 'held og lykke' fra regnbuen (spiselige lerslik til pica eller geofagi)
£2.99£4.501 anmeldelser
-
UdsalgMysterieblandinger efter region – spisbar ler-’lykkepose’ fra hele verden (spiselige lerslik til pica eller geofagi)
£4.50£2.99Mysterieblandinger efter region – spisbar ler-’lykkepose’ fra hele verden (spiselige lerslik til pica eller geofagi)
£2.99£4.50 -
UdsalgTørfrugtler – Røgede, ristede klumper af indisk ler (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£3.59Tørfrugtler – Røgede, ristede klumper af indisk ler (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£3.592 anmeldelser
-
UdsolgtColombiansk Panela-ler – Terrón Panela - Viralt colombiansk ler fra TikTok og IG (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£3.99Colombiansk Panela-ler – Terrón Panela - Viralt colombiansk ler fra TikTok og IG (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£3.993 anmeldelser
-
UdsalgTerracotta Tumbles – Blandede sprøde indiske terrakottachips (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£4.99Terracotta Tumbles – Blandede sprøde indiske terrakottachips (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£4.99 -
Halvrøstet Nakumatt – Kompakte, mineralrige klumper af indisk ler (ler, der kan spises, ved pica eller geofagi)
£1.29Halvrøstet Nakumatt – Kompakte, mineralrige klumper af indisk ler (ler, der kan spises, ved pica eller geofagi)
£1.291 anmeldelser
-
UdsalgRød Nakumatt-ler – Jernholdige klumper af indisk ler (Ler, der kan spises, ved pica eller geofagi)
£12.50£1.29Rød Nakumatt-ler – Jernholdige klumper af indisk ler (Ler, der kan spises, ved pica eller geofagi)
£1.29£12.504 anmeldelser
-
Røgede cremede godbidder (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99Røgede cremede godbidder (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.991 anmeldelser
-
Lerpulvere og fint støv – indiske varianter (spiseligt lerpulver til pica eller geofagi)
£2.99Lerpulvere og fint støv – indiske varianter (spiseligt lerpulver til pica eller geofagi)
£2.99 -
"Petrichor Overload" - Spiselige våd-jord-lergodbidder og pops - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99"Petrichor Overload" - Spiselige våd-jord-lergodbidder og pops - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99 -
Old Ferry Ember – Kraftig murstensrød Montana-ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£0.99Old Ferry Ember – Kraftig murstensrød Montana-ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£0.99 -
Cementkiks – Cementy spiselige indiske ler-kiks (spiselige lertærskter ved pica eller geofagi)
£5.99Cementkiks – Cementy spiselige indiske ler-kiks (spiselige lertærskter ved pica eller geofagi)
£5.99 -
Newbie ler-smagende potter (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£3.99Newbie ler-smagende potter (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£3.99 -
UdsolgtGalaxy Pops - Lagdelte røde lerarter rullet i kridtmasse og røgfarvede krummer (Spiselige lertilskud ved pica eller geofagi)
£5.99Galaxy Pops - Lagdelte røde lerarter rullet i kridtmasse og røgfarvede krummer (Spiselige lertilskud ved pica eller geofagi)
£5.991 anmeldelser
-
"Terra-Luna" - Eksklusivt hos ECUK - Spiselige jernrige petrichor-lergodbidder og pops (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99"Terra-Luna" - Eksklusivt hos ECUK - Spiselige jernrige petrichor-lergodbidder og pops (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99 -
Montana-rødler – chokoladeagtig, jordagtig ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£0.99Montana-rødler – chokoladeagtig, jordagtig ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£0.99 -
Sortribbelynding-godbidder - Røgede indiske lergodbidder (Spiselige lergodbidder mod pica eller geofagi)
£5.99Sortribbelynding-godbidder - Røgede indiske lergodbidder (Spiselige lergodbidder mod pica eller geofagi)
£5.99 -
UdsalgSmå indiske terrakotta-glas – Spiselige, mudrede, jernrige kulhad-kopper (Spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£6.00£4.99Små indiske terrakotta-glas – Spiselige, mudrede, jernrige kulhad-kopper (Spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£4.99£6.00 -
UdsolgtHvide/blandede skiferblyanter (førende indiske mærker, bl.a. Chandtara, Metro Gold, Swastik og Sundeep Premium) – spiselige skifersten (spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£4.50Hvide/blandede skiferblyanter (førende indiske mærker, bl.a. Chandtara, Metro Gold, Swastik og Sundeep Premium) – spiselige skifersten (spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£4.50 -
UdsolgtHvide skiferblyanter – Kridtagtige spiselige indiske skiferstenspinde (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99Hvide skiferblyanter – Kridtagtige spiselige indiske skiferstenspinde (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.992 anmeldelser
-
"All-Reds" - Spiselige indiske ler-godbidder og pops rige på mineraler - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£8.99"All-Reds" - Spiselige indiske ler-godbidder og pops rige på mineraler - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£8.99 -
Rødkogler-kiks - Bestsellende, dybt jordagtige indiske ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£4.99Rødkogler-kiks - Bestsellende, dybt jordagtige indiske ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£4.99 -
Lyserød Nakumatt-ler – Bløde, cremede klumper af indisk ler (Ler, der kan indtages ved pica eller geofagi)
£5.99Lyserød Nakumatt-ler – Bløde, cremede klumper af indisk ler (Ler, der kan indtages ved pica eller geofagi)
£5.991 anmeldelser
-
UdsolgtRegnbue-ruller (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99Regnbue-ruller (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.992 anmeldelser