Søg
Produkter
-
"All-Blacks" - Spiselige røgfarvede indiske ler-godbidder og pops - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99"All-Blacks" - Spiselige røgfarvede indiske ler-godbidder og pops - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99 -
"All-Greys" - Spiselige indiske cement- og lergodbidder og pops - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£8.99"All-Greys" - Spiselige indiske cement- og lergodbidder og pops - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£8.99 -
"Alle-orange-gule" - Spiselige indiske jernrige ler-godbidder og isepageter - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£8.99"Alle-orange-gule" - Spiselige indiske jernrige ler-godbidder og isepageter - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£8.99 -
"Alle-lilla-lyserøde" - Spiselige indiske cement- og lergodbidder og pops - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi) "Alle-lilla-lyserøde" - Spiselige indiske cement- og lergodbidder og pops - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99"Alle-lilla-lyserøde" - Spiselige indiske cement- og lergodbidder og pops - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99 -
"All-Reds" - Spiselige indiske ler-godbidder og pops rige på mineraler - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£8.99"All-Reds" - Spiselige indiske ler-godbidder og pops rige på mineraler - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£8.99 -
"All-Whites" - Spiselige indiske cremede ler-godbidder og pops - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£9.99"All-Whites" - Spiselige indiske cremede ler-godbidder og pops - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£9.99 -
"Cementrøde" ruller - Spiselige cementfarvede, jordagtige ler-ruller med krummer - Eksklusivt hos ECUK (Spiseligt ler til behandling af pica eller geofagi)
£6.99"Cementrøde" ruller - Spiselige cementfarvede, jordagtige ler-ruller med krummer - Eksklusivt hos ECUK (Spiseligt ler til behandling af pica eller geofagi)
£6.99 -
"Petrichor Overload" - Spiselige våd-jord-lergodbidder og pops - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99"Petrichor Overload" - Spiselige våd-jord-lergodbidder og pops - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99 -
"Lilla Krystalmåne" ruller - Spiselige ruller af ler med krummer - Eksklusivt hos ECUK (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£6.99"Lilla Krystalmåne" ruller - Spiselige ruller af ler med krummer - Eksklusivt hos ECUK (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£6.99 -
"Ring a Ring o' XL-roser" - Roseformet, rosefarvet godbid af ler (spiselige godbidder af ler til pica eller geofagi) "Ring a Ring o' XL-roser" - Roseformet, rosefarvet godbid af ler (spiselige godbidder af ler til pica eller geofagi)
£6.59"Ring a Ring o' XL-roser" - Roseformet, rosefarvet godbid af ler (spiselige godbidder af ler til pica eller geofagi)
£6.59 -
"Terra-Cement" ruller - Spiselige cementagtige terrakotta-jordler med krummer - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99"Terra-Cement" ruller - Spiselige cementagtige terrakotta-jordler med krummer - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99 -
"Terra-Luna" - Eksklusivt hos ECUK - Spiselige jernrige petrichor-lergodbidder og pops (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99"Terra-Luna" - Eksklusivt hos ECUK - Spiselige jernrige petrichor-lergodbidder og pops (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99 -
9-pak prøver af indisk lerpulver og lerstøv (spiseligt lerpulver til pica eller geofagi)
£8.999-pak prøver af indisk lerpulver og lerstøv (spiseligt lerpulver til pica eller geofagi)
£8.99 -
UdsalgAfrikansk Eko-grå – Røget nigeriansk ler (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£2.99Afrikansk Eko-grå – Røget nigeriansk ler (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£2.99 -
UdsalgAfrican Eko White – Blød nigeriansk ler (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£5.00£2.99African Eko White – Blød nigeriansk ler (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£2.99£5.00 -
UdsolgtAfrikansk Ulo-ler – lagdelt nigeriansk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£5.00£4.99Afrikansk Ulo-ler – lagdelt nigeriansk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£4.99£5.00 -
Alistairs Black Smoke Cookies - Godbidder af ler (Spiselige godbidder af ler til pica eller geofagi)
£6.00Alistairs Black Smoke Cookies - Godbidder af ler (Spiselige godbidder af ler til pica eller geofagi)
£6.00 -
UdsolgtAll African Clay Experience-prøvesæt – Blandet kollektion af spiselige afrikanske lerarter, inklusiv opbevaringsæske (Æske med spiselige lertilskud ved pica eller geofagi)
£12.99All African Clay Experience-prøvesæt – Blandet kollektion af spiselige afrikanske lerarter, inklusiv opbevaringsæske (Æske med spiselige lertilskud ved pica eller geofagi)
£12.99 -
UdsolgtAll Blacks/Røget Ler-oplevelse - Inkl. opbevaringsbøtte - Spiselige ler-/jordgodbidder og klumper (Smagsprøve på spiseligt ler til pica eller geofagi)
£14.99All Blacks/Røget Ler-oplevelse - Inkl. opbevaringsbøtte - Spiselige ler-/jordgodbidder og klumper (Smagsprøve på spiseligt ler til pica eller geofagi)
£14.99 -
Østeuropæisk ler-smagsprøvepakke – Blandet kollektion af spiskelere fra Ukraine, Bulgarien og Rusland, inkl. opbevaringsdåse (smagsprøvepakke med spiskelere til pica eller geofagi) UdsolgtØsteuropæisk ler-smagsprøvepakke – Blandet kollektion af spiskelere fra Ukraine, Bulgarien og Rusland, inkl. opbevaringsdåse (smagsprøvepakke med spiskelere til pica eller geofagi)
£23.99Østeuropæisk ler-smagsprøvepakke – Blandet kollektion af spiskelere fra Ukraine, Bulgarien og Rusland, inkl. opbevaringsdåse (smagsprøvepakke med spiskelere til pica eller geofagi)
£23.99 -
UdsolgtAll Indian Clay Erfaringsprøve – Blandet kollektion af indisk spiselig ler, inklusiv opbevaringsdåse (Prøvepakke med spiselig ler til pica eller geofagi)
£12.99All Indian Clay Erfaringsprøve – Blandet kollektion af indisk spiselig ler, inklusiv opbevaringsdåse (Prøvepakke med spiselig ler til pica eller geofagi)
£12.99 -
UdsolgtPrøvesæt med alle latinoamerikanske ler-oplevelser – inkl. opbevaringsdåse – spiselige terrakottaer, jordtyper, barros terrones og kaoliner fra hele Latinamerika (prøvesæt med spiseligt ler til pica eller geofagi)
£17.99Prøvesæt med alle latinoamerikanske ler-oplevelser – inkl. opbevaringsdåse – spiselige terrakottaer, jordtyper, barros terrones og kaoliner fra hele Latinamerika (prøvesæt med spiseligt ler til pica eller geofagi)
£17.99 -
UdsolgtAll Nakumatt Sampler – Assorteret indisk ler-opbevaringsbøtte (Smagsprøve på spiskelær til pica eller geofagi)
£20.99All Nakumatt Sampler – Assorteret indisk ler-opbevaringsbøtte (Smagsprøve på spiskelær til pica eller geofagi)
£20.99 -
All North American Clay Experience-prøvesæt – Blandet kollektion af spiselig ler fra USA, inklusiv opbevaringsæske (æske med spiselige lertilskud til pica eller geofagi)
£23.99All North American Clay Experience-prøvesæt – Blandet kollektion af spiselig ler fra USA, inklusiv opbevaringsæske (æske med spiselige lertilskud til pica eller geofagi)
£23.99 -
Hele Pakora-pakken - Hele Pakora-kollektionen (Æske med spiselig ler-godbid til Pica eller Geofagi)
£45.99Hele Pakora-pakken - Hele Pakora-kollektionen (Æske med spiselig ler-godbid til Pica eller Geofagi)
£45.99 -
Mandelmarmelade – Glatte, cementagtige klumper af indisk ler (Ler, der kan spises, ved pica eller geofagi)
£3.59Mandelmarmelade – Glatte, cementagtige klumper af indisk ler (Ler, der kan spises, ved pica eller geofagi)
£3.59 -
Mandeldråber - Cementy, nøddeagtige spiselige indiske ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99Mandeldråber - Cementy, nøddeagtige spiselige indiske ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99 -
Rundt om klæbepatiloplevelsen – prøvesæt (æske med spiselige lerdelikatesser til pica eller geofagi)
£56.99Rundt om klæbepatiloplevelsen – prøvesæt (æske med spiselige lerdelikatesser til pica eller geofagi)
£56.99 -
Assortiment af indiske lerkrukker i terrakotta (hele) – blandede kar (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£7.99Assortiment af indiske lerkrukker i terrakotta (hele) – blandede kar (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£7.99 -
UdsalgUdvalg af ler-ruller med krummer - Eksklusivt hos ECUK (Spiseligt ler-godbidder til pica eller geofagi)
£15.99£13.99Udvalg af ler-ruller med krummer - Eksklusivt hos ECUK (Spiseligt ler-godbidder til pica eller geofagi)
£13.99£15.99 -
Besos de Coco – Kokos-kaolinglebider (Spiselige lergodbidder til pica eller geofagi) UdsolgtBesos de Coco – Kokos-kaolinglebider (Spiselige lergodbidder til pica eller geofagi)
£8.99Besos de Coco – Kokos-kaolinglebider (Spiselige lergodbidder til pica eller geofagi)
£8.99 -
Sorte grillkugler (sorte Nakumatt-kugler) - Røgede ler-godbidder (spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£4.49Sorte grillkugler (sorte Nakumatt-kugler) - Røgede ler-godbidder (spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£4.49 -
Sorte slik-kiks (Hari) - Røgede indiske lerkiks (Spiselige lerkiks til pica eller geofagi)
£5.99Sorte slik-kiks (Hari) - Røgede indiske lerkiks (Spiselige lerkiks til pica eller geofagi)
£5.99 -
UdsolgtSorte slik-kiks – ler-godbidder (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.40Sorte slik-kiks – ler-godbidder (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.40 -
Sorte lersten – røgfarvede indiske spiselige lersliks (spiselige lersliks mod pica eller geofagi)
£4.99Sorte lersten – røgfarvede indiske spiselige lersliks (spiselige lersliks mod pica eller geofagi)
£4.99 -
UdsolgtSort kløver – Ristede cremede klumper af indisk kaolinsand (spiselig ler til pica eller geofagi)
£4.99Sort kløver – Ristede cremede klumper af indisk kaolinsand (spiselig ler til pica eller geofagi)
£4.99 -
Sorte huller – indiske røglerdsgodbidder fra CAA (spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£5.99Sorte huller – indiske røglerdsgodbidder fra CAA (spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£5.99 -
Sorte Pucks (Spiselige ler-godbidder til Pica eller geofagi)
£6.99Sorte Pucks (Spiselige ler-godbidder til Pica eller geofagi)
£6.99 -
Sorte plader - Ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£5.99Sorte plader - Ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£5.99 -
Sorte skiferkugler med krummer - Spiselige skiferstensgodbidder (Spiselige lerkugler mod pica eller geofagi)
£6.99Sorte skiferkugler med krummer - Spiselige skiferstensgodbidder (Spiselige lerkugler mod pica eller geofagi)
£6.99 -
Sorte skiferblyanter - Mineralrig indisk skifersten (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99Sorte skiferblyanter - Mineralrig indisk skifersten (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99 -
Sorte skiferpinde (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99Sorte skiferpinde (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99 -
Sorte firkanter - Dybe, røgfarvede godbidder af indisk ler (Spiselige lergodbidder til pica eller geofagi) Sorte firkanter - Dybe, røgfarvede godbidder af indisk ler (Spiselige lergodbidder til pica eller geofagi)
£6.99Sorte firkanter - Dybe, røgfarvede godbidder af indisk ler (Spiselige lergodbidder til pica eller geofagi)
£6.99 -
Black Star Clay – Store stykker af kraftig, røget indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£1.29Black Star Clay – Store stykker af kraftig, røget indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£1.29 -
Sortribbelynding-godbidder - Røgede indiske lergodbidder (Spiselige lergodbidder mod pica eller geofagi)
£5.99Sortribbelynding-godbidder - Røgede indiske lergodbidder (Spiselige lergodbidder mod pica eller geofagi)
£5.99 -
Blackhall Clay – Bløde, røgede stykker af indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£5.99Blackhall Clay – Bløde, røgede stykker af indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£5.99 -
Blacktop Kisses – Hjerteformet ler-godbid i benzinblå nuance (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.59Blacktop Kisses – Hjerteformet ler-godbid i benzinblå nuance (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.59 -
UdsolgtBlå "Cambrian" ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£2.59Blå "Cambrian" ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£2.59 -
UdsolgtBlå lerlazurit (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£2.59Blå lerlazurit (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£2.59 -
Murstensjord - Murstenslignende stykker af naturlig, spiselig, sprød indisk ler/jord (Spiselig jord til pica eller geofagi)
£5.99Murstensjord - Murstenslignende stykker af naturlig, spiselig, sprød indisk ler/jord (Spiselig jord til pica eller geofagi)
£5.99