Leverandør - Ramya (Rose Clay)
Bestillingsproducerede kreationer med et ry for friskhed — altid fremstillet med omhu, altid karakteristiske.
Filtre
Sort Bestsellere
-
UdsalgMysterieblandinger efter farve - spiselig ler 'held og lykke' fra regnbuen (spiselige lerslik til pica eller geofagi)
£4.50£2.99Mysterieblandinger efter farve - spiselig ler 'held og lykke' fra regnbuen (spiselige lerslik til pica eller geofagi)
£2.99£4.501 anmeldelser
-
UdsalgMysterieblandinger efter region – spisbar ler-’lykkepose’ fra hele verden (spiselige lerslik til pica eller geofagi)
£4.50£2.99Mysterieblandinger efter region – spisbar ler-’lykkepose’ fra hele verden (spiselige lerslik til pica eller geofagi)
£2.99£4.50 -
King Cookies - Spiselige Nakumatt-lergodbidder (Spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£5.99King Cookies - Spiselige Nakumatt-lergodbidder (Spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£5.99 -
UdsolgtFalooda - Blandede ler-kiks med krummer - Bestsellende jordagtige indiske spiskelerslag/jord-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99Falooda - Blandede ler-kiks med krummer - Bestsellende jordagtige indiske spiskelerslag/jord-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99 -
Røgede cremede godbidder (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99Røgede cremede godbidder (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.991 anmeldelser
-
Lerpulvere og fint støv – indiske varianter (spiseligt lerpulver til pica eller geofagi)
£2.99Lerpulvere og fint støv – indiske varianter (spiseligt lerpulver til pica eller geofagi)
£2.99 -
"Petrichor Overload" - Spiselige våd-jord-lergodbidder og pops - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99"Petrichor Overload" - Spiselige våd-jord-lergodbidder og pops - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99 -
Cementkiks – Cementy spiselige indiske ler-kiks (spiselige lertærskter ved pica eller geofagi)
£5.99Cementkiks – Cementy spiselige indiske ler-kiks (spiselige lertærskter ved pica eller geofagi)
£5.99 -
Newbie ler-smagende potter (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£3.99Newbie ler-smagende potter (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£3.99 -
UdsolgtGalaxy Pops - Lagdelte røde lerarter rullet i kridtmasse og røgfarvede krummer (Spiselige lertilskud ved pica eller geofagi)
£5.99Galaxy Pops - Lagdelte røde lerarter rullet i kridtmasse og røgfarvede krummer (Spiselige lertilskud ved pica eller geofagi)
£5.991 anmeldelser
-
"Terra-Luna" - Eksklusivt hos ECUK - Spiselige jernrige petrichor-lergodbidder og pops (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99"Terra-Luna" - Eksklusivt hos ECUK - Spiselige jernrige petrichor-lergodbidder og pops (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99 -
Sortribbelynding-godbidder - Røgede indiske lergodbidder (Spiselige lergodbidder mod pica eller geofagi)
£5.99Sortribbelynding-godbidder - Røgede indiske lergodbidder (Spiselige lergodbidder mod pica eller geofagi)
£5.99 -
"All-Reds" - Spiselige indiske ler-godbidder og pops rige på mineraler - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£8.99"All-Reds" - Spiselige indiske ler-godbidder og pops rige på mineraler - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£8.99 -
UdsolgtRegnbue-ruller (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99Regnbue-ruller (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.992 anmeldelser
-
"All-Whites" - Spiselige indiske cremede ler-godbidder og pops - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£9.99"All-Whites" - Spiselige indiske cremede ler-godbidder og pops - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£9.99 -
Tørfrugt Pakora - Tørfrugtler med lerbelægning i rød Khadi - Jordagtige indiske spiselige leregodbidder (Spiselige leregodbidder til pica eller geofagi)
£6.99Tørfrugt Pakora - Tørfrugtler med lerbelægning i rød Khadi - Jordagtige indiske spiselige leregodbidder (Spiselige leregodbidder til pica eller geofagi)
£6.992 anmeldelser
-
Jordnære barer (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£9.99Jordnære barer (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£9.99 -
Cementpakora - Tørfrugt dækket med indisk spiselig cementler (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99Cementpakora - Tørfrugt dækket med indisk spiselig cementler (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.993 anmeldelser
-
UdsolgtRøde Nakumatt-kugler (rosafarvet ler) (spiselige lertilskud ved pica eller geofagi)
£6.99Røde Nakumatt-kugler (rosafarvet ler) (spiselige lertilskud ved pica eller geofagi)
£6.99 -
Mini lyserøde Nakumatt-lerkugler – ristede indiske lerdelikatesser med kælder-nuance (spiselige lerdelikatesser mod pica eller geofagi)
£6.99Mini lyserøde Nakumatt-lerkugler – ristede indiske lerdelikatesser med kælder-nuance (spiselige lerdelikatesser mod pica eller geofagi)
£6.99 -
Grå kappe - Røgede cementfarvede spiselige indiske ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£6.99Grå kappe - Røgede cementfarvede spiselige indiske ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£6.99 -
Multani-kiks (spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£5.99Multani-kiks (spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£5.992 anmeldelser
-
Rød Pakora - Rød Nakumatt belagt med Rød Khadi - Jordfarvede indiske lerbidder (Spiselige lerbidder til Pica eller Geofagi)
£6.99Rød Pakora - Rød Nakumatt belagt med Rød Khadi - Jordfarvede indiske lerbidder (Spiselige lerbidder til Pica eller Geofagi)
£6.99 -
Rød kappe (spiselig lermad til pica eller geofagi)
£6.59Rød kappe (spiselig lermad til pica eller geofagi)
£6.59