Leverandør - Clays All Around (CAA)
Førsteklasses indiske råler og ikoniske håndlavede spiselige delikatesser som Mud Cakes, Dusty Pops og Dryfruit Hearts — kunstfærdighed i hver bid.
Filtre
Sort Bestsellere
-
UdsalgMysterieblandinger efter farve - spiselig ler 'held og lykke' fra regnbuen (spiselige lerslik til pica eller geofagi)
£4.50£2.99Mysterieblandinger efter farve - spiselig ler 'held og lykke' fra regnbuen (spiselige lerslik til pica eller geofagi)
£2.99£4.501 anmeldelser
-
UdsalgMysterieblandinger efter region – spisbar ler-’lykkepose’ fra hele verden (spiselige lerslik til pica eller geofagi)
£4.50£2.99Mysterieblandinger efter region – spisbar ler-’lykkepose’ fra hele verden (spiselige lerslik til pica eller geofagi)
£2.99£4.50 -
Newbie ler-smagende potter (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£3.99Newbie ler-smagende potter (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£3.99 -
Rødkogler-kiks - Bestsellende, dybt jordagtige indiske ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£4.99Rødkogler-kiks - Bestsellende, dybt jordagtige indiske ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£4.99 -
Blandede ler-kiks – bedst sælgende jordagtige, spiselige indiske lerdelikatesser (spiselige lerdelikatesser mod pica eller geofagi)
£6.99Blandede ler-kiks – bedst sælgende jordagtige, spiselige indiske lerdelikatesser (spiselige lerdelikatesser mod pica eller geofagi)
£6.992 anmeldelser
-
Mud Cakes - Bestsellende sprøde, smuldrende, røgede indiske lertykker (spiselige lertykker til pica eller geofagi)
£6.99Mud Cakes - Bestsellende sprøde, smuldrende, røgede indiske lertykker (spiselige lertykker til pica eller geofagi)
£6.991 anmeldelser
-
Dusty Pops – Kridt-agtige indiske spiselige ler-pops (Spiselige lertrinskaber til pica eller geofagi)
£8.19Dusty Pops – Kridt-agtige indiske spiselige ler-pops (Spiselige lertrinskaber til pica eller geofagi)
£8.19 -
Sorte plader - Ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£5.99Sorte plader - Ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£5.993 anmeldelser
-
Blandede ler-smykker – Mineralrige indiske spiselige lertilskud (Spiselige lertilskud mod pica eller geofagi)
£4.99Blandede ler-smykker – Mineralrige indiske spiselige lertilskud (Spiselige lertilskud mod pica eller geofagi)
£4.993 anmeldelser
-
Mix Hex Lertynded – Grå/Sort - Spiselig indisk røget lertynded (Spiselige lertynded mod pica eller geofagi)
£6.99Mix Hex Lertynded – Grå/Sort - Spiselig indisk røget lertynded (Spiselige lertynded mod pica eller geofagi)
£6.995 anmeldelser
-
Røde lersten – jordagtige metalliske indiske spiselige lersliks (spiselige lersliks mod pica eller geofagi)
£4.99Røde lersten – jordagtige metalliske indiske spiselige lersliks (spiselige lersliks mod pica eller geofagi)
£4.99 -
Sorte lersten – røgfarvede indiske spiselige lersliks (spiselige lersliks mod pica eller geofagi)
£4.99Sorte lersten – røgfarvede indiske spiselige lersliks (spiselige lersliks mod pica eller geofagi)
£4.99 -
UdsolgtChoco Chip-lerkiks – cremede indiske lersliks (spiselige lersliks mod pica eller geofagi)
£3.59Choco Chip-lerkiks – cremede indiske lersliks (spiselige lersliks mod pica eller geofagi)
£3.59 -
Smoky Burfi - Lertykker (Spiselige lertykker til pica eller geofagi)
£6.00Smoky Burfi - Lertykker (Spiselige lertykker til pica eller geofagi)
£6.002 anmeldelser
-
UdsolgtStor hel Kolkota-lerpotte – sprød, knasende indisk terrakotta (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£4.99Stor hel Kolkota-lerpotte – sprød, knasende indisk terrakotta (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£4.99 -
Lermurmumsmel til hjemmelavede godbidder - indiske varianter (Spiselige lermurmumsmel til pica eller geofagi)
£2.99Lermurmumsmel til hjemmelavede godbidder - indiske varianter (Spiselige lermurmumsmel til pica eller geofagi)
£2.991 anmeldelser
-
Grå lersten – Cementy indisk spiselig lerslik (Spiselige lerslik til pica eller geofagi)
£4.99Grå lersten – Cementy indisk spiselig lerslik (Spiselige lerslik til pica eller geofagi)
£4.99 -
UdsalgKrystal Nakumatt – Lyse, mineralrige klumper af indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£0.79Krystal Nakumatt – Lyse, mineralrige klumper af indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£0.79 -
Lyserøde Ladoo-kugler - Jordnære indiske lerdelikatesser (Spiselige lerdelikatesser til pica eller geofagi)
£5.49Lyserøde Ladoo-kugler - Jordnære indiske lerdelikatesser (Spiselige lerdelikatesser til pica eller geofagi)
£5.49 -
UdsalgClays All Around's Smoky Sticks - Indiske let røgfarvede ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99£4.99Clays All Around's Smoky Sticks - Indiske let røgfarvede ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£4.99£5.99 -
Blandede Nakumatt-mønter - Spiselige ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99Blandede Nakumatt-mønter - Spiselige ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99 -
Tredobbelt fryd - Røde, grå og sorte indiske ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99Tredobbelt fryd - Røde, grå og sorte indiske ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99 -
Mix Hex – RN/DF - Smoky Metallic spiselig indisk ler-godbid (Spiselig ler-godbid til pica eller geofagi)
£5.99Mix Hex – RN/DF - Smoky Metallic spiselig indisk ler-godbid (Spiselig ler-godbid til pica eller geofagi)
£5.99 -
Abonnement på overraskende spiselig ler (over 500 g tematisk ler hver måned, noget nyt hver gang!) (Spiselige lertilskud til pica eller geofagi)
£29.99Abonnement på overraskende spiselig ler (over 500 g tematisk ler hver måned, noget nyt hver gang!) (Spiselige lertilskud til pica eller geofagi)
£29.99