Best Sellers
Opdag vores mest solgte produkter, som vores kunder elsker mest. Disse varer er konsekvent populære og højt vurderede. Gå ikke glip af vores bestsellere!
Filtre
Sort Fremhævet
-
UdsalgMysterieblandinger efter farve - spiselig ler 'held og lykke' fra regnbuen (spiselige lerslik til pica eller geofagi)
£4.50£2.99Mysterieblandinger efter farve - spiselig ler 'held og lykke' fra regnbuen (spiselige lerslik til pica eller geofagi)
£2.99£4.501 anmeldelser
-
Engelsk Chiltern Vale-kridt – tørre, mellemstive klumper af engelsk kridt (spiseligt kridt til pica eller geofagi)
£0.49Engelsk Chiltern Vale-kridt – tørre, mellemstive klumper af engelsk kridt (spiseligt kridt til pica eller geofagi)
£0.49 -
UdsalgMysterieblandinger efter region – spisbar ler-’lykkepose’ fra hele verden (spiselige lerslik til pica eller geofagi)
£4.50£2.99Mysterieblandinger efter region – spisbar ler-’lykkepose’ fra hele verden (spiselige lerslik til pica eller geofagi)
£2.99£4.50 -
UdsalgTørfrugtler – Røgede, ristede klumper af indisk ler (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£3.59Tørfrugtler – Røgede, ristede klumper af indisk ler (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£3.592 anmeldelser
-
King Cookies - Spiselige Nakumatt-lergodbidder (Spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£5.99King Cookies - Spiselige Nakumatt-lergodbidder (Spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£5.99 -
UdsolgtColombiansk Panela-ler – Terrón Panela - Viralt colombiansk ler fra TikTok og IG (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£3.99Colombiansk Panela-ler – Terrón Panela - Viralt colombiansk ler fra TikTok og IG (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£3.993 anmeldelser
-
Røgede cremede godbidder (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99Røgede cremede godbidder (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.991 anmeldelser
-
Lerpulvere og fint støv – indiske varianter (spiseligt lerpulver til pica eller geofagi)
£2.99Lerpulvere og fint støv – indiske varianter (spiseligt lerpulver til pica eller geofagi)
£2.99 -
UdsalgTerracotta Tumbles – Blandede sprøde indiske terrakottachips (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£4.99Terracotta Tumbles – Blandede sprøde indiske terrakottachips (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£4.99 -
UdsolgtFalooda - Blandede ler-kiks med krummer - Bestsellende jordagtige indiske spiskelerslag/jord-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99Falooda - Blandede ler-kiks med krummer - Bestsellende jordagtige indiske spiskelerslag/jord-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99 -
Cementkiks – Cementy spiselige indiske ler-kiks (spiselige lertærskter ved pica eller geofagi)
£5.99Cementkiks – Cementy spiselige indiske ler-kiks (spiselige lertærskter ved pica eller geofagi)
£5.99 -
Halvrøstet Nakumatt – Kompakte, mineralrige klumper af indisk ler (ler, der kan spises, ved pica eller geofagi)
£1.29Halvrøstet Nakumatt – Kompakte, mineralrige klumper af indisk ler (ler, der kan spises, ved pica eller geofagi)
£1.291 anmeldelser
-
UdsalgRød Nakumatt-ler – Jernholdige klumper af indisk ler (Ler, der kan spises, ved pica eller geofagi)
£12.50£1.29Rød Nakumatt-ler – Jernholdige klumper af indisk ler (Ler, der kan spises, ved pica eller geofagi)
£1.29£12.504 anmeldelser
-
Sortribbelynding-godbidder - Røgede indiske lergodbidder (Spiselige lergodbidder mod pica eller geofagi)
£5.99Sortribbelynding-godbidder - Røgede indiske lergodbidder (Spiselige lergodbidder mod pica eller geofagi)
£5.99 -
UdsolgtGalaxy Pops - Lagdelte røde lerarter rullet i kridtmasse og røgfarvede krummer (Spiselige lertilskud ved pica eller geofagi)
£5.99Galaxy Pops - Lagdelte røde lerarter rullet i kridtmasse og røgfarvede krummer (Spiselige lertilskud ved pica eller geofagi)
£5.991 anmeldelser
-
Montana-rødler – chokoladeagtig, jordagtig ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£0.99Montana-rødler – chokoladeagtig, jordagtig ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£0.99 -
"Terra-Luna" - Eksklusivt hos ECUK - Spiselige jernrige petrichor-lergodbidder og pops (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99"Terra-Luna" - Eksklusivt hos ECUK - Spiselige jernrige petrichor-lergodbidder og pops (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99 -
UdsolgtHvide skiferblyanter – Kridtagtige spiselige indiske skiferstenspinde (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99Hvide skiferblyanter – Kridtagtige spiselige indiske skiferstenspinde (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.992 anmeldelser
-
Rødkogler-kiks - Bestsellende, dybt jordagtige indiske ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£4.99Rødkogler-kiks - Bestsellende, dybt jordagtige indiske ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£4.99 -
UdsalgVestafrikansk lyserød og hvid kaolin – Blød, støvet nigeriansk kaolingle (spiselig ler til pica eller geofagi)
£5.00£4.99Vestafrikansk lyserød og hvid kaolin – Blød, støvet nigeriansk kaolingle (spiselig ler til pica eller geofagi)
£4.99£5.00 -
UdsalgAfrican Eko White – Blød nigeriansk ler (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£5.00£2.99African Eko White – Blød nigeriansk ler (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£2.99£5.001 anmeldelser
-
Grå kappe - Røgede cementfarvede spiselige indiske ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£6.99Grå kappe - Røgede cementfarvede spiselige indiske ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£6.99 -
Cementpakora - Tørfrugt dækket med indisk spiselig cementler (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99Cementpakora - Tørfrugt dækket med indisk spiselig cementler (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.993 anmeldelser
-
Blandede ler-kiks – bedst sælgende jordagtige, spiselige indiske lerdelikatesser (spiselige lerdelikatesser mod pica eller geofagi)
£6.99Blandede ler-kiks – bedst sælgende jordagtige, spiselige indiske lerdelikatesser (spiselige lerdelikatesser mod pica eller geofagi)
£6.992 anmeldelser