Alt crunch
Filtre
Sort Bestsellere
-
UdsolgtStor hel Kolkota-lerpotte – sprød, knasende indisk terrakotta (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£4.99Stor hel Kolkota-lerpotte – sprød, knasende indisk terrakotta (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£4.99 -
Bløde mexicanske mini-lerpotter – Blød, mild mexicansk terrakotta (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£2.59Bløde mexicanske mini-lerpotter – Blød, mild mexicansk terrakotta (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£2.591 anmeldelser
-
Lermurmeler, støv og pulver til hjemmelavede godbidder - latinske sorter (spiseligt lerpulver til pica eller geofagi)
£5.99Lermurmeler, støv og pulver til hjemmelavede godbidder - latinske sorter (spiseligt lerpulver til pica eller geofagi)
£5.99 -
Mørkeblå vulkansk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£2.59Mørkeblå vulkansk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£2.59 -
Chaco Pucks (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99Chaco Pucks (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99 -
Hvidrosler – Blege cementfarvede indiske lerklumper (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£3.59Hvidrosler – Blege cementfarvede indiske lerklumper (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£3.59 -
Black Star Clay – Store stykker af kraftig, røget indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£1.29Black Star Clay – Store stykker af kraftig, røget indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£1.29 -
Lermurmumsmel til hjemmelavede godbidder - indiske varianter (Spiselige lermurmumsmel til pica eller geofagi)
£2.99Lermurmumsmel til hjemmelavede godbidder - indiske varianter (Spiselige lermurmumsmel til pica eller geofagi)
£2.991 anmeldelser
-
Grå lersten – Cementy indisk spiselig lerslik (Spiselige lerslik til pica eller geofagi)
£4.99Grå lersten – Cementy indisk spiselig lerslik (Spiselige lerslik til pica eller geofagi)
£4.99 -
UdsalgKrystal Nakumatt – Lyse, mineralrige klumper af indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£0.79Krystal Nakumatt – Lyse, mineralrige klumper af indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£0.79 -
Terrón Atardecer – Crunchy Sunset-ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£2.59Terrón Atardecer – Crunchy Sunset-ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£2.59 -
UdsalgTerrakotta-laurbærblade – Ultrahård indisk terrakotta (Terrakotta til indtagelse ved pica eller geofagi)
£5.99Terrakotta-laurbærblade – Ultrahård indisk terrakotta (Terrakotta til indtagelse ved pica eller geofagi)
£5.99 -
UdsolgtLermurmeler, støv og pulver til hjemmelavede godbidder - afrikanske varianter (spiseligt lerpulver til pica eller geofagi)
£2.99Lermurmeler, støv og pulver til hjemmelavede godbidder - afrikanske varianter (spiseligt lerpulver til pica eller geofagi)
£2.991 anmeldelser
-
Kokosler – Sprøde, ristede klumper af indisk ler (Ler, der kan spises, ved pica eller geofagi)
£4.99Kokosler – Sprøde, ristede klumper af indisk ler (Ler, der kan spises, ved pica eller geofagi)
£4.99 -
Hvide skiferpinde (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99Hvide skiferpinde (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.991 anmeldelser
-
Kaolin-creme med kokos – snehvid kaolinsmøremasse med kokos (spiselig ler til pica eller geofagi)
£2.59Kaolin-creme med kokos – snehvid kaolinsmøremasse med kokos (spiselig ler til pica eller geofagi)
£2.59 -
Grå pucks/plader (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99Grå pucks/plader (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99 -
Dune Stix (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.59Dune Stix (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.59 -
Megan Soft Clay – Smuldrende cementagtige klumper af indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£3.59Megan Soft Clay – Smuldrende cementagtige klumper af indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£3.59 -
Blanding af Nakumatt-lerkrummer og lerpulver – Jordagtige indiske lerkrummer (Lerpulver til indtagelse ved pica eller geofagi)
£5.99Blanding af Nakumatt-lerkrummer og lerpulver – Jordagtige indiske lerkrummer (Lerpulver til indtagelse ved pica eller geofagi)
£5.99 -
Lavis Dirt Sticks - Ubagede terrakotta-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.59Lavis Dirt Sticks - Ubagede terrakotta-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.59 -
Sorte skiferkugler med krummer - Spiselige skiferstensgodbidder (Spiselige lerkugler mod pica eller geofagi)
£6.99Sorte skiferkugler med krummer - Spiselige skiferstensgodbidder (Spiselige lerkugler mod pica eller geofagi)
£6.99 -
Lyserøde Ladoo-kugler - Jordnære indiske lerdelikatesser (Spiselige lerdelikatesser til pica eller geofagi)
£5.49Lyserøde Ladoo-kugler - Jordnære indiske lerdelikatesser (Spiselige lerdelikatesser til pica eller geofagi)
£5.49 -
Tørfrugt Sorte Hjerter - Indiske røgede ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99Tørfrugt Sorte Hjerter - Indiske røgede ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99