Alt crunch
Filtre
Sort Bestsellere
-
UdsalgIndisk terrakotta Mini Matki – Skåne, friske terrakottakraser (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£8.99Indisk terrakotta Mini Matki – Skåne, friske terrakottakraser (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£8.99 -
Mexicansk Panela-ler – Terrón Panela – Store dybrøde lerklumper (Ler til indtagelse ved pica eller geofagi)
£2.59Mexicansk Panela-ler – Terrón Panela – Store dybrøde lerklumper (Ler til indtagelse ved pica eller geofagi)
£2.59 -
Gul Ural-ler – Nøddeagtig, mineralrig kasakhisk ler (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£2.59Gul Ural-ler – Nøddeagtig, mineralrig kasakhisk ler (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£2.59 -
UdsolgtRegnbuefafda – Lagdelt røgfarvet smørgrå indisk ler (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£4.99Regnbuefafda – Lagdelt røgfarvet smørgrå indisk ler (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£4.99 -
UdsalgClays All Around's Smoky Sticks - Indiske let røgfarvede ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99£4.99Clays All Around's Smoky Sticks - Indiske let røgfarvede ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£4.99£5.99 -
Nakumatt-kugler (Hari) - Indiske ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£3.99Nakumatt-kugler (Hari) - Indiske ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£3.99 -
Alistairs Black Smoke Cookies - Godbidder af ler (Spiselige godbidder af ler til pica eller geofagi)
£6.00Alistairs Black Smoke Cookies - Godbidder af ler (Spiselige godbidder af ler til pica eller geofagi)
£6.00 -
UdsolgtGeorgia-hvidler – klassisk kaolin "hvid jord" (spiselig ler til pica eller geofagi)
£10.99Georgia-hvidler – klassisk kaolin "hvid jord" (spiselig ler til pica eller geofagi)
£10.99 -
UdsolgtMatapulgite-ler – Ristede mandelstil klumper af indisk ler (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£1.29Matapulgite-ler – Ristede mandelstil klumper af indisk ler (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£1.291 anmeldelser
-
UdsalgCrystal Moons - Cementy Indian Clay-godbidder (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£7.49£6.99Crystal Moons - Cementy Indian Clay-godbidder (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99£7.49 -
UdsalgGrå mursten – spiselige indiske lerbidder (spiselige lerbidder mod pica eller geofagi)
£6.99£5.99Grå mursten – spiselige indiske lerbidder (spiselige lerbidder mod pica eller geofagi)
£5.99£6.99 -
Blandede Nakumatt-mønter - Spiselige ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99Blandede Nakumatt-mønter - Spiselige ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99 -
Indiske rullepotter af terrakotta – Jordnær, tæt indisk terrakotta (Terrakotta til indtagelse ved pica eller geofagi)
£4.49Indiske rullepotter af terrakotta – Jordnær, tæt indisk terrakotta (Terrakotta til indtagelse ved pica eller geofagi)
£4.49 -
Røde Khadi-pinde med kridtstykker - Indiske spiselige ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.59Røde Khadi-pinde med kridtstykker - Indiske spiselige ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.59 -
UdsolgtTerrón Galleta – Syrlig kagedej (spiselig ler til pica eller geofagi)
£2.59Terrón Galleta – Syrlig kagedej (spiselig ler til pica eller geofagi)
£2.59 -
UdsolgtPremium vaniljelerle – sødt-røget ristet indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£2.49Premium vaniljelerle – sødt-røget ristet indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£2.492 anmeldelser
-
Terra Pakora (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99Terra Pakora (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.991 anmeldelser
-
Røde og lyserøde Nak-blomster (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99Røde og lyserøde Nak-blomster (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99 -
Mørkegrå ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£2.59Mørkegrå ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£2.59 -
UdsolgtRøde skiferpinde (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99Røde skiferpinde (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99 -
Røde Smokey-godbidder (spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£6.99Røde Smokey-godbidder (spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£6.991 anmeldelser
-
Røde Nakumatt-kugler (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99Røde Nakumatt-kugler (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99 -
Tredobbelt fryd - Røde, grå og sorte indiske ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99Tredobbelt fryd - Røde, grå og sorte indiske ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99 -
Diamond Clay – Store stykker dyb cementfarvet indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£5.99Diamond Clay – Store stykker dyb cementfarvet indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£5.99