På lager igen
Filtre
Sort Mest relevante
-
UdsalgTerracotta Tumbles – Blandede sprøde indiske terrakottachips (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£4.99Terracotta Tumbles – Blandede sprøde indiske terrakottachips (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£4.99 -
King Cookies - Spiselige Nakumatt-lergodbidder (Spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£5.99King Cookies - Spiselige Nakumatt-lergodbidder (Spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£5.99 -
"Petrichor Overload" - Spiselige våd-jord-lergodbidder og pops - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99"Petrichor Overload" - Spiselige våd-jord-lergodbidder og pops - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99 -
"Terra-Luna" - Eksklusivt hos ECUK - Spiselige jernrige petrichor-lergodbidder og pops (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99"Terra-Luna" - Eksklusivt hos ECUK - Spiselige jernrige petrichor-lergodbidder og pops (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99 -
UdsalgAfrikansk Eko-grå – Røget nigeriansk ler (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£2.99Afrikansk Eko-grå – Røget nigeriansk ler (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£2.99 -
UdsalgSmå indiske terrakotta-glas – Spiselige, mudrede, jernrige kulhad-kopper (Spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£6.00£4.99Små indiske terrakotta-glas – Spiselige, mudrede, jernrige kulhad-kopper (Spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£4.99£6.00 -
Rødkogler-kiks - Bestsellende, dybt jordagtige indiske ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£4.99Rødkogler-kiks - Bestsellende, dybt jordagtige indiske ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£4.99 -
UdsalgAfrican Eko White – Blød nigeriansk ler (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£5.00£2.99African Eko White – Blød nigeriansk ler (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£2.99£5.001 anmeldelser
-
UdsalgVestafrikansk lyserød og hvid kaolin – Blød, støvet nigeriansk kaolingle (spiselig ler til pica eller geofagi)
£5.00£4.99Vestafrikansk lyserød og hvid kaolin – Blød, støvet nigeriansk kaolingle (spiselig ler til pica eller geofagi)
£4.99£5.00 -
Jordnære barer (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£9.99Jordnære barer (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£9.99 -
Blandede ler-kiks – bedst sælgende jordagtige, spiselige indiske lerdelikatesser (spiselige lerdelikatesser mod pica eller geofagi)
£6.99Blandede ler-kiks – bedst sælgende jordagtige, spiselige indiske lerdelikatesser (spiselige lerdelikatesser mod pica eller geofagi)
£6.992 anmeldelser
-
Cementpakora - Tørfrugt dækket med indisk spiselig cementler (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99Cementpakora - Tørfrugt dækket med indisk spiselig cementler (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.993 anmeldelser
-
UdsalgVestafrikansk Nzu – Salte kaolinkugler (Ler, der kan spises, ved pica eller geofagi)
£12.50£11.19Vestafrikansk Nzu – Salte kaolinkugler (Ler, der kan spises, ved pica eller geofagi)
£11.19£12.50 -
Multani-kiks (spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£5.99Multani-kiks (spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£5.992 anmeldelser
-
UdsalgVestafrikansk Calabar-ler – cremet kaolinler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£4.99Vestafrikansk Calabar-ler – cremet kaolinler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£4.99 -
UdsalgShree Pots – Super sprøde, petrichor-rige indiske terrakottakrukker (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£5.99Shree Pots – Super sprøde, petrichor-rige indiske terrakottakrukker (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£5.99 -
Mud Cakes - Bestsellende sprøde, smuldrende, røgede indiske lertykker (spiselige lertykker til pica eller geofagi)
£6.99Mud Cakes - Bestsellende sprøde, smuldrende, røgede indiske lertykker (spiselige lertykker til pica eller geofagi)
£6.991 anmeldelser
-
Tiny Tots – Jordfarvede indiske mini-terrakottakrukker (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£5.99Tiny Tots – Jordfarvede indiske mini-terrakottakrukker (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£5.99 -
Everest-ler – Fugtige, jordagtige klumper af indisk ler (Ler, der kan spises, ved pica eller geofagi)
£1.29Everest-ler – Fugtige, jordagtige klumper af indisk ler (Ler, der kan spises, ved pica eller geofagi)
£1.29 -
Sorte plader - Ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£5.99Sorte plader - Ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£5.993 anmeldelser
-
Dusty Pops – Kridt-agtige indiske spiselige ler-pops (Spiselige lertrinskaber til pica eller geofagi)
£8.19Dusty Pops – Kridt-agtige indiske spiselige ler-pops (Spiselige lertrinskaber til pica eller geofagi)
£8.19 -
Chikki - Røgede indiske spiselige lerdelikatesser (Spiselige lerdelikatesser til pica eller geofagi)
£6.99Chikki - Røgede indiske spiselige lerdelikatesser (Spiselige lerdelikatesser til pica eller geofagi)
£6.99 -
Assortiment af indiske lerkrukker i terrakotta (hele) – blandede kar (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£7.99Assortiment af indiske lerkrukker i terrakotta (hele) – blandede kar (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£7.99 -
Ember Pucks - Tørfrugt og rød Nak - Røgede, jernrige indiske lerkugler (spiselige lerkugler mod pica eller geofagi)
£6.99Ember Pucks - Tørfrugt og rød Nak - Røgede, jernrige indiske lerkugler (spiselige lerkugler mod pica eller geofagi)
£6.99