På lager igen
Filtre
Sort Mest relevante
-
"Alle-orange-gule" - Spiselige indiske jernrige ler-godbidder og isepageter - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£8.99"Alle-orange-gule" - Spiselige indiske jernrige ler-godbidder og isepageter - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£8.99 -
Megan Soft Treats - Cementy Indian Clay-godbidder (spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£5.99Megan Soft Treats - Cementy Indian Clay-godbidder (spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£5.99 -
UdsolgtAfrikansk Ulo-ler – lagdelt nigeriansk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£5.00£4.99Afrikansk Ulo-ler – lagdelt nigeriansk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£4.99£5.00 -
Lavis Nakumatt Bomb – Mineralrig spiselig indisk lerdelikask (Spiselige lerdelikasker mod pica eller geofagi)
£4.99Lavis Nakumatt Bomb – Mineralrig spiselig indisk lerdelikask (Spiselige lerdelikasker mod pica eller geofagi)
£4.99 -
9-pak prøver af indisk lerpulver og lerstøv (spiseligt lerpulver til pica eller geofagi)
£8.999-pak prøver af indisk lerpulver og lerstøv (spiseligt lerpulver til pica eller geofagi)
£8.992 anmeldelser
-
Klassisk Turkestan – Friske, naturlige, spiselige og sprøde klumper af kasakhisk ler/jord (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£2.59Klassisk Turkestan – Friske, naturlige, spiselige og sprøde klumper af kasakhisk ler/jord (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£2.59 -
Røget Nakumatt – ultrahårde stykker af røgfarvet indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£1.29Røget Nakumatt – ultrahårde stykker af røgfarvet indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£1.291 anmeldelser
-
Sorte skiferblyanter - Mineralrig indisk skifersten (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99Sorte skiferblyanter - Mineralrig indisk skifersten (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99 -
Mexicanske Cantarito-lerpotter (Knuste chips) – Sandfarvet ørkenterracotta (Spiselig terracotta til pica eller geofagi)
£6.99Mexicanske Cantarito-lerpotter (Knuste chips) – Sandfarvet ørkenterracotta (Spiselig terracotta til pica eller geofagi)
£6.991 anmeldelser
-
Mandeldråber - Cementy, nøddeagtige spiselige indiske ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99Mandeldråber - Cementy, nøddeagtige spiselige indiske ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99 -
Dark Sky-kiks – spiselige ler-godbidder (spiselige ler-godbidder ved pica eller geofagi)
£5.99Dark Sky-kiks – spiselige ler-godbidder (spiselige ler-godbidder ved pica eller geofagi)
£5.99 -
Rustikke hjerter (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99Rustikke hjerter (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99 -
Yin Yang-kiks (rød nakumatt/sort candy i dobbeltlag) – spiselige indiske ler-godbidder (spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£5.40Yin Yang-kiks (rød nakumatt/sort candy i dobbeltlag) – spiselige indiske ler-godbidder (spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£5.401 anmeldelser
-
Lilla træstammer (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99Lilla træstammer (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99 -
Sorte Pucks (Spiselige ler-godbidder til Pica eller geofagi)
£6.99Sorte Pucks (Spiselige ler-godbidder til Pica eller geofagi)
£6.99 -
Smoky Burfi - Lertykker (Spiselige lertykker til pica eller geofagi)
£6.00Smoky Burfi - Lertykker (Spiselige lertykker til pica eller geofagi)
£6.002 anmeldelser
-
Caolín Cremino – Cremet, bleg stenfarvet kaolingle (spiselig ler til pica eller geofagi)
£2.59Caolín Cremino – Cremet, bleg stenfarvet kaolingle (spiselig ler til pica eller geofagi)
£2.59 -
Roser-ler – sprøde cementfarvede klumper af indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£1.29Roser-ler – sprøde cementfarvede klumper af indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£1.291 anmeldelser
-
Indiske terrakotta-lerpotter og underkopper (diyas) – sprød til blød terrakotta (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£12.99Indiske terrakotta-lerpotter og underkopper (diyas) – sprød til blød terrakotta (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£12.99 -
Mini-lerfat – Friske, rene indiske terrakottatallerkener (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£2.99Mini-lerfat – Friske, rene indiske terrakottatallerkener (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£2.99 -
UdsalgMini Whole Gullak – Jordfarvede indiske terrakotta-sparegrisekrukker (Spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£7.99£4.99Mini Whole Gullak – Jordfarvede indiske terrakotta-sparegrisekrukker (Spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£4.99£7.991 anmeldelser
-
Røde skiferblyanter - Spiselig skifersten (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99Røde skiferblyanter - Spiselig skifersten (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99 -
Caolín Humo – Røget grå kaolingle (spiselig ler til pica eller geofagi)
£2.59Caolín Humo – Røget grå kaolingle (spiselig ler til pica eller geofagi)
£2.59 -
Bløde mexicanske mini-lerpotter – Blød, mild mexicansk terrakotta (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£2.59Bløde mexicanske mini-lerpotter – Blød, mild mexicansk terrakotta (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£2.591 anmeldelser