MØRK + RØGFAVET
Ristede lerarter, sorte nuancer & mineralrige teksturer
Filtre
Sort Dato, nyere til ældre
-
Tierra Candy Kiss – hjerteformet godbid i lerpotte (spiselige godbidder i ler til pica eller geofagi)
£6.59Tierra Candy Kiss – hjerteformet godbid i lerpotte (spiselige godbidder i ler til pica eller geofagi)
£6.59 -
Smokey Tierra Kisses – hjerteformet mexicansk lerkrukke og røg (spiselige lereksperimenter til pica eller geofagi)
£6.59Smokey Tierra Kisses – hjerteformet mexicansk lerkrukke og røg (spiselige lereksperimenter til pica eller geofagi)
£6.59 -
Crimson Candy – Lagdelt hjerteformet jordagtig, røget ler-godbid (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.59Crimson Candy – Lagdelt hjerteformet jordagtig, røget ler-godbid (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.59 -
Blacktop Kisses – Hjerteformet ler-godbid i benzinblå nuance (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.59Blacktop Kisses – Hjerteformet ler-godbid i benzinblå nuance (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.59 -
Raven Kisses – Hjerteformet rygmærde-godbid af røget, mudret ler (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.59Raven Kisses – Hjerteformet rygmærde-godbid af røget, mudret ler (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.59 -
Sorte huller – indiske røglerdsgodbidder fra CAA (spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£5.99Sorte huller – indiske røglerdsgodbidder fra CAA (spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£5.99 -
Hele Pakora-pakken - Hele Pakora-kollektionen (Æske med spiselig ler-godbid til Pica eller Geofagi)
£45.99Hele Pakora-pakken - Hele Pakora-kollektionen (Æske med spiselig ler-godbid til Pica eller Geofagi)
£45.99 -
Hvid Pakora - Halvt grillet Nakumatt dækket i hvid skiferpasta - Eksklusive indiske lerkiks (Spiselige lerkiks til pica eller geofagi) Hvid Pakora - Halvt grillet Nakumatt dækket i hvid skiferpasta - Eksklusive indiske lerkiks (Spiselige lerkiks til pica eller geofagi)
£6.99Hvid Pakora - Halvt grillet Nakumatt dækket i hvid skiferpasta - Eksklusive indiske lerkiks (Spiselige lerkiks til pica eller geofagi)
£6.99 -
Sorte firkanter - Dybe, røgfarvede godbidder af indisk ler (Spiselige lergodbidder til pica eller geofagi) Sorte firkanter - Dybe, røgfarvede godbidder af indisk ler (Spiselige lergodbidder til pica eller geofagi)
£6.99Sorte firkanter - Dybe, røgfarvede godbidder af indisk ler (Spiselige lergodbidder til pica eller geofagi)
£6.99 -
Rose Clays sorte slikbolde - dybe, røgfarvede godbidder af indisk ler (spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi) Rose Clays sorte slikbolde - dybe, røgfarvede godbidder af indisk ler (spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£6.99Rose Clays sorte slikbolde - dybe, røgfarvede godbidder af indisk ler (spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£6.99 -
Opdagelsessæt med indisk ler – 16-delt blandet prøvesæt med indisk ler (spiseligt lerprøvesæt til pica eller geofagi)
£14.99Opdagelsessæt med indisk ler – 16-delt blandet prøvesæt med indisk ler (spiseligt lerprøvesæt til pica eller geofagi)
£14.99 -
Kærlighedsnoter - Røgede, cremede godbidder af indisk ler (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99Kærlighedsnoter - Røgede, cremede godbidder af indisk ler (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99 -
UdsalgUdvalg af ler-ruller med krummer - Eksklusivt hos ECUK (Spiseligt ler-godbidder til pica eller geofagi)
£15.99£13.99Udvalg af ler-ruller med krummer - Eksklusivt hos ECUK (Spiseligt ler-godbidder til pica eller geofagi)
£13.99£15.992 anmeldelser
-
Abonnement på overraskende spiselig ler (over 500 g tematisk ler hver måned, noget nyt hver gang!) (Spiselige lertilskud til pica eller geofagi)
£29.99Abonnement på overraskende spiselig ler (over 500 g tematisk ler hver måned, noget nyt hver gang!) (Spiselige lertilskud til pica eller geofagi)
£29.99 -
"Terra-Cement" ruller - Spiselige cementagtige terrakotta-jordler med krummer - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99"Terra-Cement" ruller - Spiselige cementagtige terrakotta-jordler med krummer - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.992 anmeldelser
-
Rundt om klæbepatiloplevelsen – prøvesæt (æske med spiselige lerdelikatesser til pica eller geofagi)
£56.99Rundt om klæbepatiloplevelsen – prøvesæt (æske med spiselige lerdelikatesser til pica eller geofagi)
£56.991 anmeldelser
-
All North American Clay Experience-prøvesæt – Blandet kollektion af spiselig ler fra USA, inklusiv opbevaringsæske (æske med spiselige lertilskud til pica eller geofagi)
£23.99All North American Clay Experience-prøvesæt – Blandet kollektion af spiselig ler fra USA, inklusiv opbevaringsæske (æske med spiselige lertilskud til pica eller geofagi)
£23.991 anmeldelser
-
Byg-selv: Smagsprøve med indiske lerpulvere, støv og krummer (spiseligt lerpulver til pica eller geofagi)
£11.99Byg-selv: Smagsprøve med indiske lerpulvere, støv og krummer (spiseligt lerpulver til pica eller geofagi)
£11.99 -
Indiske terrakotta-lerpotter og underkopper (diyas) – sprød til blød terrakotta (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£12.99Indiske terrakotta-lerpotter og underkopper (diyas) – sprød til blød terrakotta (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£12.99 -
Caolin Noches Negras – Sort nat-kaolin (spiselig ler til pica eller geofagi)
£5.99Caolin Noches Negras – Sort nat-kaolin (spiselig ler til pica eller geofagi)
£5.99 -
Clays All Around's sorte slikboller - dybe, røgfarvede godbidder af indisk ler (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.09Clays All Around's sorte slikboller - dybe, røgfarvede godbidder af indisk ler (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.09 -
Udsalg'Smoky Stick'-pakken (Æske med spiselig ler-godbid til Pica eller Geofagi)
£35.94£29.99'Smoky Stick'-pakken (Æske med spiselig ler-godbid til Pica eller Geofagi)
£29.99£35.94 -
Lavi's Dark (Pica Princess) Smoky Sticks - Indiske dybe røgfarvede ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99Lavi's Dark (Pica Princess) Smoky Sticks - Indiske dybe røgfarvede ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99 -
Hari's Smoky Sticks - Indiske røgler med ler (Spiselige lertilskud ved pica eller geofagi)
£5.99Hari's Smoky Sticks - Indiske røgler med ler (Spiselige lertilskud ved pica eller geofagi)
£5.99