Fødselsdags-flashudsalg - Køb 4, få 1 gratis
Produkter i fuld størrelse (På lager)
Filtre
Sort Pris, lav til høj
-
Rez Deep – Arizona-ler i siltet loess-stil (spiselig jord til pica eller geofagi)
£0.99Rez Deep – Arizona-ler i siltet loess-stil (spiselig jord til pica eller geofagi)
£0.991 anmeldelser
-
Purple Hills – Cremet, mudret, klistret Arizona-ler (spiselig jord til pica eller geofagi)
£0.99Purple Hills – Cremet, mudret, klistret Arizona-ler (spiselig jord til pica eller geofagi)
£0.99 -
Jeddito – Ubehandlet overjord Arizona-jord (Spiselig jord til pica eller geofagi)
£0.99Jeddito – Ubehandlet overjord Arizona-jord (Spiselig jord til pica eller geofagi)
£0.99 -
Copper Hill – Mudret Montana håndindsamlet ler (spiselig jord til pica eller geofagi)
£0.99Copper Hill – Mudret Montana håndindsamlet ler (spiselig jord til pica eller geofagi)
£0.99 -
UdsalgRød Nakumatt-ler – Jernholdige klumper af indisk ler (Ler, der kan spises, ved pica eller geofagi)
£12.50£1.29Rød Nakumatt-ler – Jernholdige klumper af indisk ler (Ler, der kan spises, ved pica eller geofagi)
£1.29£12.504 anmeldelser
-
Elefantler – glatte, cementagtige klumper af indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£5.99Elefantler – glatte, cementagtige klumper af indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£5.99 -
Mandelmarmelade – Glatte, cementagtige klumper af indisk ler (Ler, der kan spises, ved pica eller geofagi)
£3.59Mandelmarmelade – Glatte, cementagtige klumper af indisk ler (Ler, der kan spises, ved pica eller geofagi)
£3.59 -
Juleler – Varmt ristet sæsonbetonet indisk ler (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£5.99Juleler – Varmt ristet sæsonbetonet indisk ler (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£5.99 -
Jordbærler – sprøde cementagtige klumper af indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£3.59Jordbærler – sprøde cementagtige klumper af indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£3.592 anmeldelser
-
Megan Soft Clay – Smuldrende cementagtige klumper af indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£3.59Megan Soft Clay – Smuldrende cementagtige klumper af indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£3.59 -
UdsalgTørfrugtler – Røgede, ristede klumper af indisk ler (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£3.59Tørfrugtler – Røgede, ristede klumper af indisk ler (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£3.592 anmeldelser
-
Black Star Clay – Store stykker af kraftig, røget indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£1.29Black Star Clay – Store stykker af kraftig, røget indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£1.29 -
Hvidrosler – Blege cementfarvede indiske lerklumper (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£3.59Hvidrosler – Blege cementfarvede indiske lerklumper (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£3.59 -
Roser-ler – sprøde cementfarvede klumper af indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£1.29Roser-ler – sprøde cementfarvede klumper af indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£1.291 anmeldelser
-
Røget Nakumatt – ultrahårde stykker af røgfarvet indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£1.29Røget Nakumatt – ultrahårde stykker af røgfarvet indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£1.291 anmeldelser
-
Kokosrøgler – raffinerede røgfarvede klumper af indisk ler (ler, der kan spises, ved pica eller geofagi)
£5.99Kokosrøgler – raffinerede røgfarvede klumper af indisk ler (ler, der kan spises, ved pica eller geofagi)
£5.991 anmeldelser
-
Greyball-ler – Blege mineral-lerkugler (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£3.59Greyball-ler – Blege mineral-lerkugler (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£3.59 -
Everest-ler – Fugtige, jordagtige klumper af indisk ler (Ler, der kan spises, ved pica eller geofagi)
£1.29Everest-ler – Fugtige, jordagtige klumper af indisk ler (Ler, der kan spises, ved pica eller geofagi)
£1.29 -
Fuldt ristet Nakumatt-ler – hårde, røgfyldte klumper af indisk ler (ler til indtagelse ved pica eller geofagi)
£3.59Fuldt ristet Nakumatt-ler – hårde, røgfyldte klumper af indisk ler (ler til indtagelse ved pica eller geofagi)
£3.59 -
Blackhall Clay – Bløde, røgede stykker af indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£5.99Blackhall Clay – Bløde, røgede stykker af indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£5.991 anmeldelser
-
Kylie Clay – Bløde, cementagtige klumper af indisk ler (ler, der kan spises, til pica eller geofagi)
£1.29Kylie Clay – Bløde, cementagtige klumper af indisk ler (ler, der kan spises, til pica eller geofagi)
£1.29 -
Sandy Tan Sticks - Lergodbidder (Spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£5.99Sandy Tan Sticks - Lergodbidder (Spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£5.991 anmeldelser
-
Klassisk Turkestan – Friske, naturlige, spiselige og sprøde klumper af kasakhisk ler/jord (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£2.59Klassisk Turkestan – Friske, naturlige, spiselige og sprøde klumper af kasakhisk ler/jord (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£2.59 -
Mørkeblå vulkansk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£2.59Mørkeblå vulkansk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£2.59