JEG HAR INGEN ANING - ANBEFALINGER PÅ FORHÅND!
Vores anbefalinger til begyndere
Filtre
Sort Mest relevante
-
UdsalgMysterieblandinger efter farve - spiselig ler 'held og lykke' fra regnbuen (spiselige lerslik til pica eller geofagi)
£4.50£2.99Mysterieblandinger efter farve - spiselig ler 'held og lykke' fra regnbuen (spiselige lerslik til pica eller geofagi)
£2.99£4.501 anmeldelser
-
UdsalgMysterieblandinger efter region – spisbar ler-’lykkepose’ fra hele verden (spiselige lerslik til pica eller geofagi)
£4.50£2.99Mysterieblandinger efter region – spisbar ler-’lykkepose’ fra hele verden (spiselige lerslik til pica eller geofagi)
£2.99£4.50 -
Newbie ler-smagende potter (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£3.99Newbie ler-smagende potter (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£3.99 -
UdsolgtAll Indian Clay Erfaringsprøve – Blandet kollektion af indisk spiselig ler, inklusiv opbevaringsdåse (Prøvepakke med spiselig ler til pica eller geofagi)
£12.99All Indian Clay Erfaringsprøve – Blandet kollektion af indisk spiselig ler, inklusiv opbevaringsdåse (Prøvepakke med spiselig ler til pica eller geofagi)
£12.991 anmeldelser
-
9-pak prøver af indisk lerpulver og lerstøv (spiseligt lerpulver til pica eller geofagi)
£8.999-pak prøver af indisk lerpulver og lerstøv (spiseligt lerpulver til pica eller geofagi)
£8.992 anmeldelser
-
UdsolgtPrøvesæt med alle latinoamerikanske ler-oplevelser – inkl. opbevaringsdåse – spiselige terrakottaer, jordtyper, barros terrones og kaoliner fra hele Latinamerika (prøvesæt med spiseligt ler til pica eller geofagi)
£17.99Prøvesæt med alle latinoamerikanske ler-oplevelser – inkl. opbevaringsdåse – spiselige terrakottaer, jordtyper, barros terrones og kaoliner fra hele Latinamerika (prøvesæt med spiseligt ler til pica eller geofagi)
£17.99 -
UdsolgtAll Blacks/Røget Ler-oplevelse - Inkl. opbevaringsbøtte - Spiselige ler-/jordgodbidder og klumper (Smagsprøve på spiseligt ler til pica eller geofagi)
£14.99All Blacks/Røget Ler-oplevelse - Inkl. opbevaringsbøtte - Spiselige ler-/jordgodbidder og klumper (Smagsprøve på spiseligt ler til pica eller geofagi)
£14.99 -
Abonnement på overraskende spiselig ler (over 500 g tematisk ler hver måned, noget nyt hver gang!) (Spiselige lertilskud til pica eller geofagi)
£29.99Abonnement på overraskende spiselig ler (over 500 g tematisk ler hver måned, noget nyt hver gang!) (Spiselige lertilskud til pica eller geofagi)
£29.99 -
UdsolgtAll African Clay Experience-prøvesæt – Blandet kollektion af spiselige afrikanske lerarter, inklusiv opbevaringsæske (Æske med spiselige lertilskud ved pica eller geofagi)
£12.99All African Clay Experience-prøvesæt – Blandet kollektion af spiselige afrikanske lerarter, inklusiv opbevaringsæske (Æske med spiselige lertilskud ved pica eller geofagi)
£12.991 anmeldelser
-
UdsolgtAll Nakumatt Sampler – Assorteret indisk ler-opbevaringsbøtte (Smagsprøve på spiskelær til pica eller geofagi)
£20.99All Nakumatt Sampler – Assorteret indisk ler-opbevaringsbøtte (Smagsprøve på spiskelær til pica eller geofagi)
£20.99 -
Opdagelsessæt med indisk ler – 16-delt blandet prøvesæt med indisk ler (spiseligt lerprøvesæt til pica eller geofagi)
£14.99Opdagelsessæt med indisk ler – 16-delt blandet prøvesæt med indisk ler (spiseligt lerprøvesæt til pica eller geofagi)
£14.99 -
Rundt om klæbepatiloplevelsen – prøvesæt (æske med spiselige lerdelikatesser til pica eller geofagi)
£56.99Rundt om klæbepatiloplevelsen – prøvesæt (æske med spiselige lerdelikatesser til pica eller geofagi)
£56.991 anmeldelser
-
UdsolgtPakke med rå indisk ler – "The Nakumatts" indiske lerkollektion (Æske med spiselige lertilskud ved pica eller geofagi)
£28.99Pakke med rå indisk ler – "The Nakumatts" indiske lerkollektion (Æske med spiselige lertilskud ved pica eller geofagi)
£28.99 -
Tiny Tots & lerstøv-pakke – personligt sæt med indisk terrakotta og lerstøv (pakke med spiseligt ler til pica eller geofagi)
£11.99Tiny Tots & lerstøv-pakke – personligt sæt med indisk terrakotta og lerstøv (pakke med spiseligt ler til pica eller geofagi)
£11.99 -
Indiske terrakotta-skydedåser med lerpulver-sæt - Spiselige terrakotta-lerdåser og spiseligt lerpulver (Spiseligt lersæt til pica eller geofagi)
£7.98Indiske terrakotta-skydedåser med lerpulver-sæt - Spiselige terrakotta-lerdåser og spiseligt lerpulver (Spiseligt lersæt til pica eller geofagi)
£7.98 -
Terracotta-diyas med lerpulver-sæt – DIY-fyldte lerkrukker (spiseligt terracotta til pica eller geofagi)
£18.98Terracotta-diyas med lerpulver-sæt – DIY-fyldte lerkrukker (spiseligt terracotta til pica eller geofagi)
£18.98 -
UdsolgtHel spiselig indisk Kolkota-lerpotte af terrakotta med pakke med indisk lerpulver (spiselig lerpakke til pica eller geofagi)
£10.98Hel spiselig indisk Kolkota-lerpotte af terrakotta med pakke med indisk lerpulver (spiselig lerpakke til pica eller geofagi)
£10.981 anmeldelser
-
Hele Pakora-pakken - Hele Pakora-kollektionen (Æske med spiselig ler-godbid til Pica eller Geofagi)
£45.99Hele Pakora-pakken - Hele Pakora-kollektionen (Æske med spiselig ler-godbid til Pica eller Geofagi)
£45.99 -
Østeuropæisk ler-smagsprøvepakke – Blandet kollektion af spiskelere fra Ukraine, Bulgarien og Rusland, inkl. opbevaringsdåse (smagsprøvepakke med spiskelere til pica eller geofagi) UdsolgtØsteuropæisk ler-smagsprøvepakke – Blandet kollektion af spiskelere fra Ukraine, Bulgarien og Rusland, inkl. opbevaringsdåse (smagsprøvepakke med spiskelere til pica eller geofagi)
£23.99Østeuropæisk ler-smagsprøvepakke – Blandet kollektion af spiskelere fra Ukraine, Bulgarien og Rusland, inkl. opbevaringsdåse (smagsprøvepakke med spiskelere til pica eller geofagi)
£23.991 anmeldelser
-
All North American Clay Experience-prøvesæt – Blandet kollektion af spiselig ler fra USA, inklusiv opbevaringsæske (æske med spiselige lertilskud til pica eller geofagi)
£23.99All North American Clay Experience-prøvesæt – Blandet kollektion af spiselig ler fra USA, inklusiv opbevaringsæske (æske med spiselige lertilskud til pica eller geofagi)
£23.991 anmeldelser
-
Byg-selv: Smagsprøve med indiske lerpulvere, støv og krummer (spiseligt lerpulver til pica eller geofagi)
£11.99Byg-selv: Smagsprøve med indiske lerpulvere, støv og krummer (spiseligt lerpulver til pica eller geofagi)
£11.99