KUN på lager
Filtre
Sort Mest relevante
-
UdsalgMysterieblandinger efter farve - spiselig ler 'held og lykke' fra regnbuen (spiselige lerslik til pica eller geofagi)
£4.50£2.99Mysterieblandinger efter farve - spiselig ler 'held og lykke' fra regnbuen (spiselige lerslik til pica eller geofagi)
£2.99£4.501 anmeldelser
-
Engelsk Chiltern Vale-kridt – tørre, mellemstive klumper af engelsk kridt (spiseligt kridt til pica eller geofagi)
£0.49Engelsk Chiltern Vale-kridt – tørre, mellemstive klumper af engelsk kridt (spiseligt kridt til pica eller geofagi)
£0.49 -
UdsalgMysterieblandinger efter region – spisbar ler-’lykkepose’ fra hele verden (spiselige lerslik til pica eller geofagi)
£4.50£2.99Mysterieblandinger efter region – spisbar ler-’lykkepose’ fra hele verden (spiselige lerslik til pica eller geofagi)
£2.99£4.50 -
UdsalgTørfrugtler – Røgede, ristede klumper af indisk ler (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£3.59Tørfrugtler – Røgede, ristede klumper af indisk ler (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£3.592 anmeldelser
-
UdsalgTerracotta Tumbles – Blandede sprøde indiske terrakottachips (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£4.99Terracotta Tumbles – Blandede sprøde indiske terrakottachips (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£4.99 -
King Cookies - Spiselige Nakumatt-lergodbidder (Spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£5.99King Cookies - Spiselige Nakumatt-lergodbidder (Spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£5.99 -
UdsalgRød Nakumatt-ler – Jernholdige klumper af indisk ler (Ler, der kan spises, ved pica eller geofagi)
£12.50£1.29Rød Nakumatt-ler – Jernholdige klumper af indisk ler (Ler, der kan spises, ved pica eller geofagi)
£1.29£12.504 anmeldelser
-
Røgede cremede godbidder (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99Røgede cremede godbidder (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.991 anmeldelser
-
"Petrichor Overload" - Spiselige våd-jord-lergodbidder og pops - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99"Petrichor Overload" - Spiselige våd-jord-lergodbidder og pops - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99 -
Lerpulvere og fint støv – indiske varianter (spiseligt lerpulver til pica eller geofagi)
£2.99Lerpulvere og fint støv – indiske varianter (spiseligt lerpulver til pica eller geofagi)
£2.99 -
Cementkiks – Cementy spiselige indiske ler-kiks (spiselige lertærskter ved pica eller geofagi)
£5.99Cementkiks – Cementy spiselige indiske ler-kiks (spiselige lertærskter ved pica eller geofagi)
£5.99 -
Old Ferry Ember – Kraftig murstensrød Montana-ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£0.99Old Ferry Ember – Kraftig murstensrød Montana-ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£0.99 -
Newbie ler-smagende potter (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£3.99Newbie ler-smagende potter (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£3.99 -
"Terra-Luna" - Eksklusivt hos ECUK - Spiselige jernrige petrichor-lergodbidder og pops (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99"Terra-Luna" - Eksklusivt hos ECUK - Spiselige jernrige petrichor-lergodbidder og pops (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99 -
Sortribbelynding-godbidder - Røgede indiske lergodbidder (Spiselige lergodbidder mod pica eller geofagi)
£5.99Sortribbelynding-godbidder - Røgede indiske lergodbidder (Spiselige lergodbidder mod pica eller geofagi)
£5.99 -
Montana-rødler – chokoladeagtig, jordagtig ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£0.99Montana-rødler – chokoladeagtig, jordagtig ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£0.99 -
UdsalgSmå indiske terrakotta-glas – Spiselige, mudrede, jernrige kulhad-kopper (Spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£6.00£4.99Små indiske terrakotta-glas – Spiselige, mudrede, jernrige kulhad-kopper (Spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£4.99£6.00 -
Rødkogler-kiks - Bestsellende, dybt jordagtige indiske ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£4.99Rødkogler-kiks - Bestsellende, dybt jordagtige indiske ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£4.99 -
"All-Reds" - Spiselige indiske ler-godbidder og pops rige på mineraler - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£8.99"All-Reds" - Spiselige indiske ler-godbidder og pops rige på mineraler - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£8.99 -
Lyserød Nakumatt-ler – Bløde, cremede klumper af indisk ler (Ler, der kan indtages ved pica eller geofagi)
£5.99Lyserød Nakumatt-ler – Bløde, cremede klumper af indisk ler (Ler, der kan indtages ved pica eller geofagi)
£5.991 anmeldelser
-
UdsalgVestafrikansk lyserød og hvid kaolin – Blød, støvet nigeriansk kaolingle (spiselig ler til pica eller geofagi)
£5.00£4.99Vestafrikansk lyserød og hvid kaolin – Blød, støvet nigeriansk kaolingle (spiselig ler til pica eller geofagi)
£4.99£5.00 -
"All-Whites" - Spiselige indiske cremede ler-godbidder og pops - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£9.99"All-Whites" - Spiselige indiske cremede ler-godbidder og pops - Eksklusivt hos ECUK (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£9.99 -
Tørfrugt Pakora - Tørfrugtler med lerbelægning i rød Khadi - Jordagtige indiske spiselige leregodbidder (Spiselige leregodbidder til pica eller geofagi)
£6.99Tørfrugt Pakora - Tørfrugtler med lerbelægning i rød Khadi - Jordagtige indiske spiselige leregodbidder (Spiselige leregodbidder til pica eller geofagi)
£6.992 anmeldelser
-
Jordnære barer (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£9.99Jordnære barer (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£9.99