Ikke på lager
Filtre
Sort Mest relevante
-
UdsolgtRustikke håndrullede mini-lerpotter – ultrahård indisk terrakotta (terrakotta til indtagelse ved pica eller geofagi)
£5.99Rustikke håndrullede mini-lerpotter – ultrahård indisk terrakotta (terrakotta til indtagelse ved pica eller geofagi)
£5.991 anmeldelser
-
Roser-ler – sprøde cementfarvede klumper af indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£1.29Roser-ler – sprøde cementfarvede klumper af indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£1.291 anmeldelser
-
UdsolgtRellenitos – Jordfarvede mini-mexicanske terrakottakrappot fyldt med kaolin (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£3.19Rellenitos – Jordfarvede mini-mexicanske terrakottakrappot fyldt med kaolin (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£3.19 -
Juleler – Varmt ristet sæsonbetonet indisk ler (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£5.99Juleler – Varmt ristet sæsonbetonet indisk ler (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£5.99 -
UdsolgtStor hel Kolkota-lerpotte – sprød, knasende indisk terrakotta (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£4.99Stor hel Kolkota-lerpotte – sprød, knasende indisk terrakotta (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£4.99 -
UdsolgtTerraBricks (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99TerraBricks (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99 -
Røde skiferblyanter - Spiselig skifersten (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99Røde skiferblyanter - Spiselig skifersten (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99 -
UdsolgtSorte slik-kiks – ler-godbidder (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.40Sorte slik-kiks – ler-godbidder (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.402 anmeldelser
-
Store brune indiske terrakotta-underkopper – Faste, rustikke lerdiske (Spiseligt terrakotta til pica eller geofagi)
£5.99Store brune indiske terrakotta-underkopper – Faste, rustikke lerdiske (Spiseligt terrakotta til pica eller geofagi)
£5.99 -
Bløde mexicanske mini-lerpotter – Blød, mild mexicansk terrakotta (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£2.59Bløde mexicanske mini-lerpotter – Blød, mild mexicansk terrakotta (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£2.591 anmeldelser
-
Hvidrosler – Blege cementfarvede indiske lerklumper (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£3.59Hvidrosler – Blege cementfarvede indiske lerklumper (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£3.59 -
UdsalgKrystal Nakumatt – Lyse, mineralrige klumper af indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£0.79Krystal Nakumatt – Lyse, mineralrige klumper af indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£0.79 -
Lermurmeler, støv og pulver til hjemmelavede godbidder - latinske sorter (spiseligt lerpulver til pica eller geofagi)
£5.99Lermurmeler, støv og pulver til hjemmelavede godbidder - latinske sorter (spiseligt lerpulver til pica eller geofagi)
£5.99 -
UdsolgtPretoria Soft Peach Clay – Cremet ferskenfarvet ler (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£0.99Pretoria Soft Peach Clay – Cremet ferskenfarvet ler (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£0.99 -
UdsolgtPretoria sur hvid ler – syrlig kaolinler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£0.99Pretoria sur hvid ler – syrlig kaolinler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£0.99 -
UdsolgtVestafrikansk Ayilo (Bentonit) – Gruset, røget ghanesisk ler (Spiselige lertilskud ved pica eller geofagi)
£5.29Vestafrikansk Ayilo (Bentonit) – Gruset, røget ghanesisk ler (Spiselige lertilskud ved pica eller geofagi)
£5.29 -
Kinesisk sort loess (spisbar ler til pica eller geofagi) Kinesisk sort loess (spisbar ler til pica eller geofagi)
£0.99Kinesisk sort loess (spisbar ler til pica eller geofagi)
£0.99 -
Terrón Atardecer – Crunchy Sunset-ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£2.59Terrón Atardecer – Crunchy Sunset-ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£2.59 -
Kinesisk bagt loess – bagte, spiselige klumper af loessler (spiseligt ler til pica eller geofagi) Kinesisk bagt loess – bagte, spiselige klumper af loessler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£0.99Kinesisk bagt loess – bagte, spiselige klumper af loessler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£0.99 -
Megan Soft Clay – Smuldrende cementagtige klumper af indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£3.59Megan Soft Clay – Smuldrende cementagtige klumper af indisk ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£3.59 -
UdsolgtLermurmeler, støv og pulver til hjemmelavede godbidder - afrikanske varianter (spiseligt lerpulver til pica eller geofagi)
£2.99Lermurmeler, støv og pulver til hjemmelavede godbidder - afrikanske varianter (spiseligt lerpulver til pica eller geofagi)
£2.991 anmeldelser
-
Kokosler – Sprøde, ristede klumper af indisk ler (Ler, der kan spises, ved pica eller geofagi)
£4.99Kokosler – Sprøde, ristede klumper af indisk ler (Ler, der kan spises, ved pica eller geofagi)
£4.99 -
UdsolgtPretoria blød brun ler – Silkeblødt, jordagtigt ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£0.99Pretoria blød brun ler – Silkeblødt, jordagtigt ler (spiseligt ler til pica eller geofagi)
£0.99 -
Kaolin-creme med kokos – snehvid kaolinsmøremasse med kokos (spiselig ler til pica eller geofagi)
£2.59Kaolin-creme med kokos – snehvid kaolinsmøremasse med kokos (spiselig ler til pica eller geofagi)
£2.59