Leverandør - Punjabi Ki Mitti
Specialister i indiske terrakottaartikler og lerkrukker, med klassisk mitti dybt forankret i kulturelle rødder.
Filtre
Sort Bestsellere
-
UdsalgMysterieblandinger efter farve - spiselig ler 'held og lykke' fra regnbuen (spiselige lerslik til pica eller geofagi)
£4.50£2.99Mysterieblandinger efter farve - spiselig ler 'held og lykke' fra regnbuen (spiselige lerslik til pica eller geofagi)
£2.99£4.501 anmeldelser
-
UdsalgMysterieblandinger efter region – spisbar ler-’lykkepose’ fra hele verden (spiselige lerslik til pica eller geofagi)
£4.50£2.99Mysterieblandinger efter region – spisbar ler-’lykkepose’ fra hele verden (spiselige lerslik til pica eller geofagi)
£2.99£4.50 -
UdsalgTerracotta Tumbles – Blandede sprøde indiske terrakottachips (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£4.99Terracotta Tumbles – Blandede sprøde indiske terrakottachips (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£4.99 -
Newbie ler-smagende potter (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£3.99Newbie ler-smagende potter (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£3.99 -
UdsalgSmå indiske terrakotta-glas – Spiselige, mudrede, jernrige kulhad-kopper (Spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£6.00£4.99Små indiske terrakotta-glas – Spiselige, mudrede, jernrige kulhad-kopper (Spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£4.99£6.00 -
UdsolgtPunjabi Ki Mitti-kiks – cremede, jordagtige indiske terrakotta-kiks (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£2.99Punjabi Ki Mitti-kiks – cremede, jordagtige indiske terrakotta-kiks (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£2.991 anmeldelser
-
Indiske terrakotta-lerpotter og underkopper (diyas) – sprød til blød terrakotta (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£12.99Indiske terrakotta-lerpotter og underkopper (diyas) – sprød til blød terrakotta (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£12.99 -
Mini-lerfat – Friske, rene indiske terrakottatallerkener (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£2.99Mini-lerfat – Friske, rene indiske terrakottatallerkener (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£2.99 -
UdsalgMini Whole Gullak – Jordfarvede indiske terrakotta-sparegrisekrukker (Spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£7.99£4.99Mini Whole Gullak – Jordfarvede indiske terrakotta-sparegrisekrukker (Spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£4.99£7.991 anmeldelser
-
Store brune indiske terrakotta-underkopper – Faste, rustikke lerdiske (Spiseligt terrakotta til pica eller geofagi)
£5.99Store brune indiske terrakotta-underkopper – Faste, rustikke lerdiske (Spiseligt terrakotta til pica eller geofagi)
£5.99 -
UdsalgIndisk terrakotta Mini Matki – Skåne, friske terrakottakraser (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£8.99Indisk terrakotta Mini Matki – Skåne, friske terrakottakraser (spiselig terrakotta til pica eller geofagi)
£8.99 -
Indiske rullepotter af terrakotta – Jordnær, tæt indisk terrakotta (Terrakotta til indtagelse ved pica eller geofagi)
£4.49Indiske rullepotter af terrakotta – Jordnær, tæt indisk terrakotta (Terrakotta til indtagelse ved pica eller geofagi)
£4.49 -
Abonnement på overraskende spiselig ler (over 500 g tematisk ler hver måned, noget nyt hver gang!) (Spiselige lertilskud til pica eller geofagi)
£29.99Abonnement på overraskende spiselig ler (over 500 g tematisk ler hver måned, noget nyt hver gang!) (Spiselige lertilskud til pica eller geofagi)
£29.99 -
Rundt om klæbepatiloplevelsen – prøvesæt (æske med spiselige lerdelikatesser til pica eller geofagi)
£56.99Rundt om klæbepatiloplevelsen – prøvesæt (æske med spiselige lerdelikatesser til pica eller geofagi)
£56.991 anmeldelser
-
Indiske terrakotta-skydedåser med lerpulver-sæt - Spiselige terrakotta-lerdåser og spiseligt lerpulver (Spiseligt lersæt til pica eller geofagi)
£7.98Indiske terrakotta-skydedåser med lerpulver-sæt - Spiselige terrakotta-lerdåser og spiseligt lerpulver (Spiseligt lersæt til pica eller geofagi)
£7.98