Leverandør - Ramya (Rose Clay)
Bestillingsproducerede kreationer med et ry for friskhed — altid fremstillet med omhu, altid karakteristiske.
Filtre
Sort Bestsellere
-
UdsolgtTerraBricks (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99TerraBricks (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99 -
Chaco Pucks (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99Chaco Pucks (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99 -
Hvidrosler – Blege cementfarvede indiske lerklumper (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£3.59Hvidrosler – Blege cementfarvede indiske lerklumper (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£3.59 -
Hvide skiferpinde (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99Hvide skiferpinde (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.991 anmeldelser
-
Grå pucks/plader (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99Grå pucks/plader (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99 -
Dune Stix (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.59Dune Stix (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.59 -
Tørfrugt Sorte Hjerter - Indiske røgede ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99Tørfrugt Sorte Hjerter - Indiske røgede ler-godbidder (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99 -
Sorte skiferkugler med krummer - Spiselige skiferstensgodbidder (Spiselige lerkugler mod pica eller geofagi)
£6.99Sorte skiferkugler med krummer - Spiselige skiferstensgodbidder (Spiselige lerkugler mod pica eller geofagi)
£6.99 -
UdsalgCrystal Moons - Cementy Indian Clay-godbidder (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£7.49£6.99Crystal Moons - Cementy Indian Clay-godbidder (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99£7.49 -
UdsalgGrå mursten – spiselige indiske lerbidder (spiselige lerbidder mod pica eller geofagi)
£6.99£5.99Grå mursten – spiselige indiske lerbidder (spiselige lerbidder mod pica eller geofagi)
£5.99£6.99 -
Terra Pakora (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99Terra Pakora (Spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.991 anmeldelser
-
Røde og lyserøde Nak-blomster (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99Røde og lyserøde Nak-blomster (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99 -
UdsolgtRøde skiferpinde (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99Røde skiferpinde (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99 -
Røde Smokey-godbidder (spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£6.99Røde Smokey-godbidder (spiselige ler-godbidder mod pica eller geofagi)
£6.991 anmeldelser
-
Røde Nakumatt-kugler (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99Røde Nakumatt-kugler (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£5.99 -
Abonnement på overraskende spiselig ler (over 500 g tematisk ler hver måned, noget nyt hver gang!) (Spiselige lertilskud til pica eller geofagi)
£29.99Abonnement på overraskende spiselig ler (over 500 g tematisk ler hver måned, noget nyt hver gang!) (Spiselige lertilskud til pica eller geofagi)
£29.99 -
Mudderkager (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99Mudderkager (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99 -
UdsolgtBlandede skiferpinde (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99Blandede skiferpinde (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99 -
Sølvdiske (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99Sølvdiske (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99 -
Kærlighedsnoterne-kollektionen – hjerteformede godbidder af ler (æskeboks med spiselige godbidder af ler til pica eller geofagi)
£12.99Kærlighedsnoterne-kollektionen – hjerteformede godbidder af ler (æskeboks med spiselige godbidder af ler til pica eller geofagi)
£12.991 anmeldelser
-
Multani Balls (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99Multani Balls (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99 -
"Lilla Krystalmåne" ruller - Spiselige ruller af ler med krummer - Eksklusivt hos ECUK (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£6.99"Lilla Krystalmåne" ruller - Spiselige ruller af ler med krummer - Eksklusivt hos ECUK (Spiseligt ler til pica eller geofagi)
£6.99 -
Sorte skiferpinde (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99Sorte skiferpinde (spiselige ler-godbidder til pica eller geofagi)
£6.99 -
The Indian Cookie Vault (Æske med spiselig ler-godbidder til Pica eller Geofagi)
£26.99The Indian Cookie Vault (Æske med spiselig ler-godbidder til Pica eller Geofagi)
£26.991 anmeldelser